S

Som ja jediný odľud, ktorý nikdy nerozprával na zvieratá (okrem povelov), nedával mená svojim plišákom ani sa nerozpráva so svojimi vecami, alebo sám so sebou nahlas?

Komenty k statusu

 1. 1
  Tarassaco

  38 ročný ujo

  Ja si bez toho nedokážem predstaviť život (wow) s kým by som sa potom rozprávala? (hehe)
 2. 2
  Marjy77

  19 ročné dievča
  Wilderland

  @tarassaco s ľudmi, to stačí na dosiahnutie dennej dávky debilizmu :D a okrem toho ja by som sa bála, že by ma niekto počul
 3. 3
  Petuska11111

  19 ročné dievča
  Na pive

  Čo je na tom “debilné”?! Chápem tie veci a plyšákov ale zvieratá (aspoň čo viem o psoch) reálne rozumejú časti ľudskej reči. Nie je to nič jebnuté ani divné.
 4. 4
  Marjy77

  19 ročné dievča
  Wilderland

  @petuska11111 zvyčajne keď to zviera potrebujem napr. upokojiť, alebo pochváliť tak na neho prehovorím. Ale nie zase také že "Bože, ty si dilino Rexo (môj pes), nemohol by si radšej žrať trávu ako loviť tie srnky."a pod. A už vôbec im nerozprávam svoje problémy.
 5. 5
  Petuska11111

  19 ročné dievča
  Na pive

  Nemusíš im hovoriť o svojich problémoch ale inak je fajn komunikovať. Môj pes rozumie všetkému, keď ju napomeniem, na niečo upozorním, všimne si to a zareaguje. Zvieratá rozumejú viac ako si myslíš.
 6. 6
  Marjy77

  19 ročné dievča
  Wilderland

  @petuska11111 ak máš dobrého psa, ako ja a ako ty tak áno, ale pri všetkých to tak nefunguje. Ale proste mimo toho základného a nevyhnutného sa s ním nerozprávam a beriem ho ako psa, nie ako človeka.