28 ročná žena, Vraj najväčšia diera

Hoookus-poookus-lilipután!

Včera sa mi stala úžasnosť, zaujímavosť, najvyhaluzenejšia vec :D Písala som o tom aj status, ale mám pocit, že je to málo (a vy zas máte istotne pocit, že je to prehnané. Ale verte mi, nie je!).

Sedkala som si v robote...už bol večer, pomaly sa mi to krátilo. Pozerala som GoT (teraz sem musím {zas} vsunúť poznámku, že milujem Tyriona Lannistra. A nehanbím sa za to! :D ) a vtom ku mne pristúpil chalan.

„Prepáč, že ruším. Ty tu asi nemáš veľa roboty...či?“

Ja: „V pohode, nemám.“

„Super, tak môžem...?“

A vytiahol na mňa CICINU!

„Ohodnoť!“


Ale ni.

Vytiahol karty.

Zabudla som spomenúť, že tu bol aj s jeho frajerkou a kamarátom. Ale tí nie sú tak podstatní (asi preto som zabudla :D ).

Začal tu predvádzať triky, kúzlil s nimi. Naozaj som ho poriadne sledovala, aby som prišla na jeho fígle. Ale to sa nedalo. Bol naozaj perfektný.

Klobúk dole spolu so sánkou.

https://www.youtube.com/watch?v=SmIitQiVXq0

Spýtala som sa či si ho môžem nakamerovať a súhlasil.

Dala som mobil do rúk jeho dievčaťu a natočila 2 videá, ako mi predvádza tie čáry-máry s mojou asistenciou. Potom som vzala mobil a nakamerovala som si ho ešte priamo z môjho pohľadu.

Ja: „Nechceš ísť do Talentu?“

„Chcel by som skúsiť. Preto vlastne trénujem, aby som nemal trému pred ľuďmi.“

Ja: „Slávik bude rád :D “

Jeho dievča s tým očividne nesúhlasilo, aby sa frajer šiel pretŕčať do telky. Asi sa bála, že ju opustí pre obdivovateľky. Alebo, že sa zapáči Slávikovi a ten s ním natočí......

Hodnú chvíľu ma fajn zabavili.

Potom odišli a ja som si išla pustiť tie videá, že vyberiem niektoré, ktoré pošlem Milošovi (@dee99), lebo som sa chcela podeliť o zážitok.

No tie videá nešli (a ani nejdú) prehrať!!! :O

NEPODPOROVANÉ VIDEO. Toto mi tam nahodí, keď sa ich pokúsim prehrať.

„Taká škoda. Asi mám niečo s telefónom. Zrovna teraz.“ pomyslela som si.

Hneď na to som opäť vyskúšala kameru. Nakamerovala som si nohu, ako s ňou trochu vrtím :D A to už spustiť išlo! 

Čo mi začaroval aj mobil, že mi nefungujú presne len tie videá, na ktorých je on?!

Trochu som sparanoidnela a tak som si skontrolovala, či mi vďaka nejakej mágii nechýbajú aj peniaze v kase :D Ale to, našťastie, nechýbali.

Bola som tak mimo z tohto môjho zážitku, až ma chvelo a musela som rýchlo zavolať Milošovi a rozpovedať mu všetko. Moje telefonáty mali pokračovať a chcela som volať ďalším ľuďom, no uvedomila som si, že mám rozpozeranú časť GoT a že za chvíľu končím v robote a nestihla by som to dopozerať. A to nemôžem dopustiť! :D***Práve jem kiwi. Kiwi od mojej drahej @mobscene69 . Oni majú totižto doma kiwovník (neviem ako sa tomu hovorí :D ) a doniesla nám plnú igelitku tohto chutného ovocia <3

Ako ho tak jem, tak som si spomenula na @mcvpn a jeho reakciu, keď ma videl jesť kiwi:

  „Oceňujem, že to ješ so šupou.“

Väčšina ľudí na to reaguje úplne opačne :DA keď už spomínam mcvpniaka...vyšiel mi v tých slávnych lístočkoch. Viete, tých 13 lístočkov s menami chlapcov. Som rada, že mi vyšiel on, lebo je fajn a bude mi dobrým manželom :D Mala som tam kopec odveci mien chlapcov, ktorých by som vôbec ani nechcela, takže som skončila dosť dobre. Ale! Stala sa vec...keď som po tom výslednom ´losovaní´ neskôr vošla do izby všimla som si niečo na koberci. Bol to lístoček. Jeden vypadnutý lístoček s menom môjho prvého ex. Tak teraz neviem, ktorého z nich dvoch si vezmem :( :D Keď ja si chcem vziať len Tyriona!***Na záver vás chcem poprosiť... Chcem založiť zbierku pre moje prsia. Mohli by ste sa mi všetci zložiť na nové, pekné, upravené cicíky a ako prejav mojej vďaky vám ich potom odfotím :D


Ďakujem birdzári! Posielam pusu na ľavú bradavku (ktorá určite nie je taká nechutná ako tie moje :/ :D )! 

:*

Zdieľaj článok na facebooku
155 odoberateľov
Mayben

som jednorožčia babenka. |Zachraňujem topiaci sa hmyz, súložiace žabky na ceste a všetky možné tvorčeky z chodníkov ^_^ |Šťuchám slimákom do očičiek a nahováram si, že sa z toho rovnako tešia, ako ja :D |Jar pre mňa začína až vtedy, keď vidím prvé mravce! |Keď vidím niečo rozkošné, mám chuť to od radosti poškodiť (samozrejme to nikdy neurobím :D ). |Fandím všetkým vegetariánom a vegánom a je mi ľúto, že ja som v sebe nenašla tú silu nejesť mäso. |Nebaví ma odpisovať a preto mi to väčšinou strašne dlho trvá a furt sa za to na seba hnevám :-/ |Mám rada leto a neznášam zimu. |Milujem búrky, sú veľmi erotické :3 a aj drum and bass milujem, tiež to vie byť erotickô :P :D |Ľúbim Prievidzu a nehanbím sa za to! Páči sa mi. |S každým mojim ex vychádzam veľmi dobre ^_^ |Som hrozný nervák, hoc to tak nevyzerá..ale myslím si, že napriek tomu som dobrý človek. Aspoň sa ním snažím byť. *Teší ma, Natáločka :) *

Komenty k článku

 1. 1
  Flame

  tvári sa, že má 4 roky

  Odpadnem z teba, ty si ukaz :D :S
 2. 2
  Pachirisue

  tvári sa, že má 3 roky

  :D jé, zaujímavý blog
  mi to pripomína staré časy keď som písala podobné blogy s milión myšlienkami, ktoré mi napádali jedna cez druhú.. :D
 3. 3
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @flame nepreháňaj :D

  @pachirisue dík :D
  no, mne sa v poslednej dobe len také darí zo seba dostať :D ale baví ma to celkom :D
 4. 4
  Pachirisue

  tvári sa, že má 3 roky

  aj také musia byť :D
  a hej, je to sranda :)
 5. 5
  Antifunebracka

  31 ročný muž
  joker birdzu

  Ani po roku ti to video nikto nerozkódoval? Musím ho vidieť!
 6. 6
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @antifunebracka neviem či to video vôbec ešte mám niekde :D asi som ho vymazala, keď nešlo :/
 7. 7
  Antifunebracka

  31 ročný muž
  joker birdzu

  Nieee :-/ Si ty ale trúba :D
 8. 8
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @antifunebracka nehreš ma veď :( :D