28 ročná žena, Vraj najväčšia diera

Môj zimný remix (istú dobu som chcela byť dnb DJ-ka, volala by som sa Massacra. Ale tento blog nie je o tom).

Začnem tým, že 22.12. za mnou pricestovala z Komárna moja blízka priateľka (@mobscene69), ktorá sa len nedávno vrátila z Anglicka. Čo znamená, že tie letenky do Londýna, ktoré mám na január prepadnú :D Ale to nevadí, aj tak ma tam najviac zaujímala ona. (...a múzeá :D )

Bol už podvečer, keď sme šli s Biankami (moja dcéra i @mobscene) na prízemie (kde bývala starká), za mojou sestrou Igru, ktorá sa tam chystala piecť syrové slimáky. Púšťala si hlasno hudbu a prevažne hrala Sia. Siu moc nemusím, hoc uznávam, má silný hlas a spievať rozhodne vie, ale nesedí mi jej štýl. Len pár pesničiek od nej sa mi páči. A tak som stále frflala, nech už pustí aj niečo iné.

Veľká Bianka bola s mojou sestrou v kuchynke a ja som išla s malou Biankou vedľa do obývačky, kde žiaril stromček (jeden z troch! :D všade sa vystatujem, že máme až tri vianočné stromčeky, lebo mám z toho obrovskú radosť :) ). V tej izbe bola čarovná atmosféra. Zrazu opäť začala spievať Sia a ja som vzala to moje mláďatko na ruky a tancovala som s ňou, točili sme sa, ona sa smiala, do toho tá hudba a v tom hlase tak silná emócia. Privinula som si malú k sebe, pošepkala som jej, že ju veľmi ľúbim a dala som jej pusu na líčko. Vtom som začala plakať a malá sa ma len nechápavo pýta: „Mami a prečo plačeš?“ ... „Od šťastia zlatíčko.“ :) Ľudia, to bol TAK NESKUTOČNE SILNÝ MOMENT!!! Zakaždým, keď si na to spomeniem, tak sa mi tisnú slzy do očí. Pieseň skončila, my sme dotancovali a ja som prišla urevaná za babami do kuchyne. „Už viem, prečo nemám rada Siu.“ zamrmlala som, utierajúc si slzy z tváre.


Na druhý deň som šla „odkopnúť“ veľkú Bianku na stanicu, no predtým sme sa zastavili v Poštovej banke (áno, fakt mám účet v Poštovej banke :D ) po moju novú kartu, ktorú som si vyžiadala, nakoľko moja stará nemala CVC kód (viete to trojčíslie vzadu) a začalo mi to robiť problémy. Cestou tam sme sa dohadovali, že by sme mohli ísť niekedy v máji na pár dní do Ríma na výlet. Zaumienila som si, že chcem video, ako stojím pred Koloseom a spievam: „Koloseuuuum, pýýýcha a páááád!“ Tak som si to začala už na ulici nacvičovať. Mám pocit, že sa Bia za mňa hanbila :( A pritom ja tak penke spievam! :D

Na stanici mi pred odchodom podarovala svoj šál, po ktorom som tak túžila, odkedy som za ňou bola v Inglišsku <3 ááách, romantika :3

Malú Bibku mi odvliekli do Topoľčianok. Tento rok vyšli Vianoce a Silvester na nich a vráti sa až na Nový rok, čiže na svoje narodeniny. Doteraz som s tým bola vysporiadaná, že si to striedame na sviatky každý rok, ale teraz nastal akýsi zlom a najradšej by som ju tu bola mala na tie Vianoce..furt! Ale bolo by to nefér. Tak som sa s tým musela zmieriť. Chýbala! 

No Vianoce dopadli super. Neporovnateľné s tými minuloročnými, ktoré boli tie najotrasnejšie, aké som zažila. Nenašla som síce pod stromčekom Čibi (moja ratlíčka, ktorú nemám), ale i tak som musela byť asi najlepšia na svete, keď som toľko pekností podostávala :) A bolo nám spolu krásne, zabavili sme sa..sestra s každým tancovala na túto pesničku:

https://www.youtube.com/watch?v=mUUJxMiznfc

:D Takže sme to počúvali asi 5-6x po sebe a zhodli sme sa, že odteraz si ju budeme púšťať každé Vianoce! ^_^

Všetky tieto (pred)vianočné dni boli veľmi pekné. Lenže, nič netrvá večne a hneď na Prvý sviatok vianočný ma pohltilo povianočné smutno...ale to až večer, keď sa mi nechcelo spať. 

Najprv som bola so ségrou na pohotovosti, lebo mala porezaný prst už dva dni a odrazu jej napuchla celá ruka. Prvý stupeň infekcie. Potom som šla k sesternici zaniesť jej drobčekovi darček. Ľudkovia, to je tak prekrásne dieťa *.* A také má brutálne mihalnice! Nechápem, načo sú chlapcovi také mihalnice?! :D Vždy sa nad tým musím pozastavovať..To tá závisť :D

Večer sme so ségrou a jej ex-frajerkou pozerali Dračiu nevestu a prišla som na to, že by som chcela mať za frajera draka. Dám si asi inzerát, kde na konci uvediem: „Ak nie si drak, tak sa ani neozývaj!“ Len by som to asi mala upresniť, že čínske znamenia sa na to nevzťahujú.

Po filme som sa pobrala ´hore´ ..všetci už boli pozaliezaní, každý pred telkou a ja sama v kuchyni...v plači. Doľahlo na mňa všetko. Za všetkým a všetkými mi bolo tak smutno. Trápilo ma, že ani nemám ísť s kým von, bo všetci sú aj tak ďaleko a každý je s rodinou. Viete, ja som stále doma a málokedy mám možnosť niekam vypadnúť, teraz som tú možnosť mala a hnevalo ma, že ostala nevyužitá.

S mojou najlepšou kamarátkou Verončou máme takú tradíciu, že každý rok si na Vianoce po večeri ideme naproti, stretneme sa na polceste a vymeníme si darčeky. Takto to robíme už niekoľko veľa rokov. Tento rok však nie. Viem, že je to asi malichernosť, ale mňa to strašne zamrzelo.

Našťastie sa všetko vysvetlilo. Včera za mnou bola a ja som mala zrazu jasnejší deň. Vlastne večer.

Asi netreba hneď zúfať a opúšťať sa, ako to mám vo zvyku :D Nerobte to ani vy!


A dnes už som zas v realite. Kvasím v robote, píšem blog, ktorý čítaš (ak si sa teda, milý človek, dočítal až sem :D ) a ktorý je zas o všetkom a o ničom. Dobre mi padne sa tu vykecať, to snáď chápete.


Celkom mi je spavo. Akosi som si za tých 5 dní voľna zvykla, že môžem byť hore dlho a spať koľko potrebujem. Takže dnešné ráno bola pre mňa facka. Ale ešte jeden takýto deň a potom ma zas čakajú 4 dni voľna. Za tie štyri dni chcem toho veľa stihnúť: stretnúť sa s jedným osobiakom, ktorého asi nemôžem menovať :D Ale dúfam, že sa vidíme! ... Ďalej - 30.12. príde opäť @mobscene69 a ostane aj na Silvestra, takže po dvoch rokoch konečne neprespím Silva a budem sláviť príchod Nového roka! ^_^ A v posledný deň voľna sa vráti moje dieťatko, ktorému vychystáme oslavu narodenín :) (Moja dcéra miluje oslavy, lebo sú na nich torty :D )Keďže ešte stále je pre mňa všetko také vianočné, tu vám dám moju najobľúbenejšiu vianočnú piesonku, ktorú dávam do statusov každé Vianoce:

https://www.youtube.com/watch?v=cglLJJ0Czo8

Prajem pekný zvyšok roka, snáď ten nasledujúci bude (ešte) lepší :)

Zdieľaj článok na facebooku
154 odoberateľov
Mayben

som jednorožčia babenka. |Zachraňujem topiaci sa hmyz, súložiace žabky na ceste a všetky možné tvorčeky z chodníkov ^_^ |Šťuchám slimákom do očičiek a nahováram si, že sa z toho rovnako tešia, ako ja :D |Jar pre mňa začína až vtedy, keď vidím prvé mravce! |Keď vidím niečo rozkošné, mám chuť to od radosti poškodiť (samozrejme to nikdy neurobím :D ). |Fandím všetkým vegetariánom a vegánom a je mi ľúto, že ja som v sebe nenašla tú silu nejesť mäso. |Nebaví ma odpisovať a preto mi to väčšinou strašne dlho trvá a furt sa za to na seba hnevám :-/ |Mám rada leto a neznášam zimu. |Milujem búrky, sú veľmi erotické :3 a aj drum and bass milujem, tiež to vie byť erotickô :P :D |Ľúbim Prievidzu a nehanbím sa za to! Páči sa mi. |S každým mojim ex vychádzam veľmi dobre ^_^ |Som hrozný nervák, hoc to tak nevyzerá..ale myslím si, že napriek tomu som dobrý človek. Aspoň sa ním snažím byť. *Teší ma, Natáločka :) *

Komenty k článku

 1. 1
  Peter151

  27 ročný muž
  Trenčianske Teplice

  mas dieta ?
 2. 2
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @peter151 áno
 3. 3
  Peter151

  27 ročný muž
  Trenčianske Teplice

  @mayben kolko rocne ?
 4. 4
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @peter151 o pár dní bude mať 5 rokov :)
 5. 5
  Peter151

  27 ročný muž
  Trenčianske Teplice

  @mayben nice to si kolko rokov mala ? ked prislo ? ;)
 6. 6
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @peter151 20
 7. 7
  Plavam_zivotom

  25 ročná žena

  Mám rada tieto tvoje random blogy ! :)
 8. 8
  Peter151

  27 ročný muž
  Trenčianske Teplice

  @mayben a muz ? kde posiel ?
 9. 9
  Willbebetter

  tvári sa, že má 6 rokov

  ja neviem ci vystihnem tymto komentom to co chcem a chap to uplne vsetko v tom najlepsom zmysle akom len mozes :)

  proste viem o tebe ze mas Bi, urcite ju velmi lubis od prveho momentu narodenia a chapem ake narocne to muselo byt jej vlastne obetovat svoju mladost. parkrat ked si sem napisala, ze lutujes ze si ju mala tak skoro (resp. nieco podobne), myslela som si ze casom este len zistis aky to je pre teba maly vynimocny poklad :) a ten moment co si opisovala taky urcite bol a bude ich vekom coraz viac, zena prirodzene dozrieva :) tak ja len ze ti drzim palce a stale a furt ta obdivujem, ako si to zvladla :) si super Maybenka ;) pekne sviatky vsetkym u vas :)
 10. 10
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @plavam_zivotom to ma teší :)

  @peter151 vyhodila som ho. ale teraz spolu dobre vychádzame

  @willbebetter noo, aj zrovna dnes som to v jednom fóre napísala, že ľutujem, že to bolo skoro. ale neľutujem, že ju mám. už nie.. len veci boli zo začiatku dosť ťažké...ale človek si zvykne na všetko..obrnila som sa, nabrala silu a žijem celkom spokojne :)
  ten moment, čo som opísala bol obrovský zlom v mojom živote :)
  ďakujem ti veľmi pekne za milé slová :)
 11. 11
  Ps102

  24 ročný chalan
  Jordan Peterson Birdzu

  Tieto tvoje blogy veľmi ľúbim (rofl)
 12. 12
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @ps102 z toho mám radosť :) ďakujem
 13. 13
  Pinkhero

  17 ročný chalan
  Alternia

  Čo ty nemáš Biu doma takze dnes večer všetci párty u Mayben? xD
 14. 14
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @pinkhero daj pokoj, veď robííím do večera :D ...ale tak..keby ma chceš moc vidieť, tak si vítaná 0:)
 15. 15
  Pinkhero

  17 ročný chalan
  Alternia

  Veď srandu si robím nemôžem ta zničiť keď ráno vstávaš do roboty xD
 16. 16
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @pinkhero dojdi na Silvestra! :D ^^
 17. 17
  Motorbreath

  28 ročný muž
  Ashenvale

  massacra :D :D :D :D
 18. 18
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @motorbreath čo sa smeješ?! :D som chcela hrať plechy 8-)
 19. 19
  Motorbreath

  28 ročný muž
  Ashenvale

  sa to nehodi k tebe :D
 20. 20
  Pijemzelenycaj

  12 ročné dievča

  (love)
 21. 21
  Flame

  tvári sa, že má 4 roky

  (love)
 22. 22
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @motorbreath máličko ma poznáš :D :D

  @pijemzelenycaj @flame :-*
 23. 23
  Motorbreath

  28 ročný muž
  Ashenvale

  sak hej ja len z fotiek usudzujem :D tam sa furt usmivas :D a massacra? :D je to divne :D
 24. 24
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @motorbreath zdanie klame :D
 25. 25
  Najvacsifanusikhenrietym

  24 ročný chalan
  Čierna nad Tisou

  ale hovno klame, aj tak je to smiešne k tebe :D
 26. 26
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @najvacsifanusikhenrietym ty ma tiež nepoznáš..teda nie tú moju psychopatickú stránku ... snáď už nik ani nespozná.


  prečo sa všetci nechávate oblbnúť mojím roztomilým vzhľadom?! :D a tým aká som k ľuďom, ktorých si ľúbim... ale mimo to som chladná, zloprajná, pomstychtivá mrcha :D
 27. 27
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @najvacsifanusikhenrietym ináááč, neviem ako to bude s naším manželstvom, bo neskôr som si na koberci našla vypadnutý ešte jeden lístoček s menom môjho prvého frajera a netuším, ktorý z vás sa teda počíta :( :D
 28. 28
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  a ak by sa ešte nejaký trtko mal chuť vyjadrovať k môjmu dnb DJ-skému menu, tak si hlavne uvedomte, že to meno sa má hodiť najmä k tej hudbe..keďže by som hrala plechy, čo je totálny jebot a temnota, tak by bolo kúsoček odveci volať sa "Nežný Kvietok" alebo podobné trapošiny, ktoré sa majú akože hodiť k mojej tváričke...
  vďaka za pochopenie :D (a vy vyššie, nie ste trtkovia.. hoc to tak vyznelo :D sorrky )
 29. 29
  Antifunebracka

  31 ročný muž
  joker birdzu

  Super blog, vylúdil mi úsmev na tvári :) Akurát dnes som rozmýšľal, že zo všetkých žien, čo som zriešil, ťa mám najradšej (ak nerátame Tangerinu ofc) :D Lebo aj keď hovoríš, že si mrcha, aj taxi dobručká a veľmi citlivá a to je proste nevyvrátiteľný fakt. A jj sprav B.-párty na Silváka! :D Btw Sia je moja naj speváčka, ľúbia sa mi jej hudby :P
 30. 30
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  @antifunebracka zriešil? :D ako si ma zriešil? :D ..a ďakujem ti moc :)
  ..však ja uznávam, že je Sia dobrá, len mne jej hudba nejak nepasuje moc no :D veľa ľudí ju ľúbi velice prevelice..ale ja medzi nich nepatrím :D