To najlepšie

Neznášam rozchody. Okey, tie nemá rád zrejme nikto. Ja ale neznášam rozchody kde zlyhá ľudský faktor. Vysvetlím, rozchod pre neveru, pre peniaze, sex a podobné veci to je síce na hovno ale odchádza sa z toho vzťahu inak. Keď zlyhá ako ja volám - ľudský faktor, znamená to že sa dvaja rozídu aj keď sa ľúbia ale proste nevedia si vysvetliť alebo vyriešiť primitívne veci. 

Je to 24 hodín čo odišiel z nášho bytu. Z bytu, ktorý neuplatím. Z bytu, ktorý som zariadila do poslednej utierky. Keď som sa sťahovala sľúbil, že aj keby sme a rozišli, pomôže mi s platením lebo vie že som to robila pre náš a nemám kam inam ísť. Myslite? Keď odchádzal vypýtal si aj peniaze za tie utierky lebo si naivne myslel, že dal na všetko polovicu. 

Teraz tu sedím. V našom byte, do ktorého už  nepríde. Vidím ho všade. Cítim ho všade. Kurva. On už nepríde, opakujem. Bola to to najlepšie čo si mohla urobiť, smial sa ti s celutýdy,  zo zubov, z nosa....Nič mu nebolo dobré. Ty si nebola dobrá. STOP!!! Bola som dobrá, pri ňom som zo seba dostala to najlepšie čo vo mne bolo. Myslím, že dôkazom je to že som ho nezabila. Ani vtedy keď mal soplík a ja som musela sedieť po tme na stoličke a čakať kým sa vyspinká. Rozmýšľam len, či to bolí aj jeho. Či aj on vidí mňa? Či rozmýšľa, že to mohol urobiť inak a mohli sme spolu ostať. 

Kurva. Musím začať viac piť a menej rozmýšľať.


Zdieľaj článok na facebooku
4 odoberateľov
Meredith21

Tak písať o osebe tak aby to o mne aj niečo povedalo mi príde neefektívne. Najlepšie by ma vedel popísať zrejme niekto iný, pretože mám sklon preháňať. Myslím že keď by som použila slová mojej kamáratky malo by to stačiť: Si opovrhnutia hodná ľudská bytosť, ale niečo v tebe je, niečo čo človeka núti ťa mať rad. Neviem čo to je a nevyužívam to. Ale ja mám rada školu, knihy, Harryho Pottera (a čo keď som stará), filmy, jedlo, hudbu, pravdu, tulipány, vaňu a leto. Som pesimista, ževraj. Ja sa radím k realistom. Lebo všetky tie hrôzostrašné scenáre čo dokážem vyprodukovať o budúcnosti a prítomnosti sa nakoniec aj tak vždy stanú. Málokedy ma dokáže niečo prekvapiť, proste zvyknem rátať so všetkými možnosťami od tých najkrajších po tie naozaj krvavé.

Komenty k článku

 1. 1
  Paria333

  26 ročný muž

  ego nieje ľudský faktor.
 2. 2
  Meredith21

  25 ročná žena
  Malý Rím

  a aky? :D
 3. 3
  Mefistofel

  29 ročný muž
  Nitra

  divný človek a čo sa týka toho konca, pochybujem... vacsinou keď sa niekto s niekým rozíde tak na to nemysli ako na niečo zlé a este sa tomu aj teší. Vacsinou len ten kto zostal a očakával niečo, len ten vždy je na tom zle a trápi sa(tj. len ty)
 4. 4
  Meredith21

  25 ročná žena
  Malý Rím

  Nemyslím ze bol divný :D podľa mňa bol nacistický idiot a ja blbá krava a je to :D
 5. 5
  Willbebetter

  tvári sa, že má 4 roky

  ^ nacisticky ci naRcisticky idiot?
  kazopadne pochybujem ze ta (uz na konci) lubil ked ste riesili prachy ako pises "aj za poslednu utierku".

  a drz sa, viem ze je to napicu pocit.
 6. 6
  Meredith21

  25 ročná žena
  Malý Rím

  @willbebetter oboje :D v jednom :D