hrá sa, že má 0 rokov, krajina ľadu, temna a kaktusov

O pozornostizasa raz sa mi začína potvrdzovať, že k svojej existencii potrebujem začnú dávku pozornosti. Správnej pozornosti od správnych ľudí, ideálne. Čo na tom, že ju možno neviem adekvátne oplácať, to už akoby nebolo podstatné.

podstatné je to, že bez nej cítim, ako chradnem, ako sa jej dožadujem úplne smiešnymi spôsobmi a potom sa cítite zle, že ste otravní a na obťaž a veci tomu podobné.

čoraz viac si uvedomujem, ako gympel otriasol mojim sebavedomím. To viete, keď pravidelne počúvate aki ste strašní a vlastne vás nikto nikdy nebude mať rád, začnete tomu aj sami veriť.

a tak teraz, občas, keď sa mi nedostane pozornosti takej, ako by som potrebovala (predstavte si mimoriadne otravné domáce zvieratko), zrazu mám pocit, že som proste len nepodstatným človekom v životoch všetkých okolo mňa. Viem, že to tak nie je. Ale rozumom nemožno vždy všetko vysvetliť.

a už neviem, čo s tým robiť, občas je všetko super a myslím si, že som to prekonala a potom sa to celé vráti.

a preto ďakujem všetkým, čo si kedy na mňa našli čas a strpenie.


(ach, toto je mimoriadne brutálne pms :) )
Zdieľaj článok na facebooku
204 odoberateľov
Mielikki

Bohyňa chaosu a podivných životných rozhodnutí. Venujte jej jedlo a pozornosť a odvráti od vás všetky zmätočné situácie na seba. Nikdy nemá čas a preto majstrovsky ovláda prokastináciu. Takmer nikdy nespí. Často sa o sebe vyjadruje v treťom rode.

Komenty k článku

 1. 1
  M_i_k_i

  21 ročný chalan
  Nitra

  Ja tiež mám niečo podobné. Chcel by som v živote človeka ktorý by to vnímal rovnako a s ktorým by sme si takú pozornosť venovali vzájomne. Žiaľ, ľudia s ktorými som bol to moc tak nemali, alebo aspoň nie až do takého extrému ako ja :D
 2. 2
  Mielikki

  hrá sa, že má 0 rokov
  krajina ľadu, temna a kaktusov

  @miki_snark ale ja to nemyslím hneď v hentakom zmysle, ono je to skôr o tom, že napíšem nejakej kamarátke hocičo, ken aby sa mi niekto venoval, resp. som,došla do stadia, že píšem ľuďom v zmysle "som,smutná, venuj sa mi" :D
 3. 3
  M_i_k_i

  21 ročný chalan
  Nitra

  @mielikki tak toto štádium mňa už dávno prešlo, pretože to má taký efekt že to odláka ľudí od človeka :D väčšina ľudí je často zaneprázdnená niečim a pokiaľ to vyslovene nie je osoba o ktorú by mali záujem alebo by ich nejako priťahovala, skôr im je na obtiaž ak im niekto niečo takéto píše a vyžaduje ich pozornosť.
 4. 4
  Mielikki

  hrá sa, že má 0 rokov
  krajina ľadu, temna a kaktusov

  @miki_snark ako by som nevedela a ako by som sa nesnažila to potláčať
  A aj preto to poďakovanie na konci
 5. 5
  Primitiv

  24 ročný chalan
  občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

  skús stráviť nejakú dobu bez internetu, bez kontaktu s ľuďmi, od ktorých potrebuješ tú "som smutná, venuj sa mi" pozornosť.
 6. 6
  Mielikki

  hrá sa, že má 0 rokov
  krajina ľadu, temna a kaktusov

  @primitiv a umriem :D
 7. 7
  Vreskot000

  31 ročný muž

  neboj sa :) gympel ešte neotriasol ani zdaleka tvojim sebavedomím, to si začneš uvedomovať roky po gympli o čom toto všetko je
 8. 8
  Vreskot000

  31 ročný muž

  a ešte niečo. je to pekne veľmi čo si napísala, len chcelo by to kus rozvinúť. tento portal je jedinečný v tom, že človek sa tu môže dobre "vypísať" a máš navyše z toho dobrý pocit. skús myšlienky ešte viac rozvinúť, uvidíš, zíde sa ti to na maturitnom slohu.
 9. 9
  Primitiv

  24 ročný chalan
  občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

  neumrieš :smile:
 10. 10
  Mielikki

  hrá sa, že má 0 rokov
  krajina ľadu, temna a kaktusov

  @vreskot000 :D :D :D ja som veľa rokov po maturite
 11. 11
  Vreskot000

  31 ročný muž

  ojojooj, tak dobre potom :)