Komenty k fotke

1. 1
    Luboos

33 ročný muž
    Piešťany

A teraz môže prísť ten balíčkový poštár :D oceňujem tvorivosť :)
  2. 2
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Heheeeej, super! (thumbs)
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Take mile strasidlo :D
  4. 4
    Lawr

19 ročné dievča

taka zlata :D
  5. 5
    Poppyseed

25 ročná žena

Chudak Marcello, ten sa musel riadne prestrasit. :D Ale vyzera to peckovo, ako dlho to inak vytvaras? A tie zuby to si ako spravila, to tam mas cierne uhlie? :D
  6. 6
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@poppyseed :D
    ďakujem :D
    ono závisí, hlavne najdlhšie trvá, kým čakáš, aby všetko zaschlo a tak, inak to nie je také strašné. Niektoré veci sa aj dajú predpripraviť vopred, toto konkrétne nie, ale neviem, asi hodinu?
    Závisí aj od toho, koľko pozornosti tomu chceš venovať, ak by som vedela, že to bude na niečo reprezentatívnejšie ako "odfotím sa mobilom", tak sa s tým dá pohrať ešte viac
    a vlastne, ak by som to fotila niečim iným ako mobilom, bolo by vidieť napríklad farbu okolo toho, čo akosi na fotkách zmizla (:

na zuby je taký špeciálny lak, čo páchne strašne alkoholom, slintáš, ke´d to nanášaš, ale dá sa veľmi ľahko dostať dolu, keď si umyješ zuby :D
  7. 7
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Neviem si predstavit, ze by mi takto zavolal kurier ze nech idem dole po balik (:
  8. 8
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

ale na tej predoslej fotke si nemala tie rany okolo oci viac v tvare srdiecka? :D ci sa mi to len zdalo? :D lebo viem, ze vtedy som to pripisoval tomu, ze je to valentinske :D na tejto fotke moc srdieckovy tvar nemaju podla mna
  9. 9
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@pubertslatinocelny to je uhlom :/ keď to vyzeralo zboku srdiečkovo, spredu nebude už tak, ešte nie som tak šikovná :/

ale raz bude aj to! :D
  10. 10
    Koichi

tvári sa, že má 4 roky

ok fakt toto je viac creepy ako to predtým :D môžeš strašiť deti ! ja som to preistotu radšej rýchlo zascrolloval :D