27 ročná žena, ..čo ľúbi klamstvá

Píšeme babenkám, stručný návodík

Milý Ferko, Lacko, Jožko, Mirko či Tóno. Tento krátky poučný blog venujem Vám! Áno, všetkym Vám, ktorí sa nehanbíte vziať do úst frázu: čaw, si veľmi krásna, nepopísmenkujeme si? ...Vám, ktorí máte cez 30, honíte si ho nad plagátom pamely z bejvoču a trencle chodíte kupovať zásadne s utrápenou matkou, ktorá nevie ako Vám povedať, že sa bojí o Váš normálny vývoj. Ale dosť bolo hejtovania. Dosť bolo nepriateľstva či verejnej satyri. Tento blog ti bude slúžiť ako rozumný radca a sprievodca svetom žien, ktoré sa nebránia internetovej známosti. Čítaj ďalej ak na teba sedia aspoň 3 z týchto bodov:


1) naposledy si si štrajchol pred dvomi rokmi na Silvestra so sesternicou svojho kamaráta z dediny, ktorá prvý krát skúšala trávu.


2) ženy Tvoju spoločnosť nielenže nevyhľadávaju ale dokonca húfne opúšťajú miestnosť keď vojdeš


3) mama sa prestala zmieňovať o slobodných dcérach svojich kamarátok, pretože kvôli tebe už žiadne kamarátky nemá


4) Tvoje internetové dialógy končia hneď ako úprimne odpovedáš na otázku "čo ťa na mne zaujalo" slovom kozy.


5) Máš erekciu aj keď sa Ťa baba na ulici spýta, či ide dobre na SNP čko.


Ak si si odfajkol predchádzajúce body , utrel slzu čo ti vyšla po tom čo ti pravda dala facku a nervózne zažmurkal do monitora tak tu mám pár rád, ktoré zmenia rádového internetového úchyláčika na predátora po sieti!


Prvý bod: Nebuď prvoplánový a spontánny. Obeť si vyhliadni a dopraj si čas na jej pozorovanie! Čo komentuje, kto komentuje ju. Akých fór sa rada zúčastní. Ak budeš mať šťastie podarí sa ti zistiť kde sa zdržiava a ukradnúť jej kus odevu, ktorý budeš doma môcť oňuchávať! Ak nie, tak jej aspoň napíš creepy správu v zmysle: Dnes o 13:10 pred CBA čkou si s tou igelitkou bola nádherná! Ak všetko klapne správne, máš jej plnú pozornosť a na tom môžeš stavať pilier po pilieri váš ďaľší vzťah.


Druhý bod: Ak ťa ešte nekontaktovala polícia všetko prebieha ako má. Nezľakni sa vyhrážok jej frajera či kamarátov. Ona len potrebuje týmto spôsobom zistiť, či máš o ňu skutočný záujem a nenecháš sa zastrašiť. Jej priatelia to pochopiteľne hrajú s ňou a frajer je s najväčšou pravdepodobnosťou len kamarátka Anka, ktorú požiadala tvoja budúca manželka touto formou o láskavosť a síce preveriť tvoje city.


Tretí bod: Ak si pracoval usilovne, už vieš o nej úplne všetko. Zdržuj sa teda na miestach,kde by sa mohla vyskytovať. Napríklad pred jej školou či nemocnicou,kde leží jej babka. Ak vieš kde býva, je vhodné aby si sa raz za čas ukázal pred oknami. Dávaj si však pozor. Ak nie si práve vábivého vzhľadu, nemal by si chodiť cez deň, pretože hrozí že na ulici sa budú nachádzať krajší muži ako ty. Skús to preto trebárs v noci alebo za šera a čo najbližšie jej oknu, nech ju nič ine neroztpyľuje. Ak trpíš na akné,alebo oči ďaleko od seba je vhodné tam stáť napríklad v noci počas búrky, pretože detajly sa rozmažú a ona sa bude môcť upriamiť na tvoju postavu. Ak budeš mať k tomu v ruke trebárs sekeru alebo mačetu nič nepokazíš, aspoň uvidí, že si manuálne zručný a ochrániš ju za každého počasia.


Pokiaľ si sa držal mojich rád, určite budeš potrebovať aj rady z budúceho dielu a síce: Ako ohúriť budúcu svokru A.K.A izolepou nič nepokazíš. 
Zdieľaj článok na facebooku
122 odoberateľov
Mixelle

Uz som dospela

Komenty k článku

 1. 1
  Artusios

  38 ročný ujo
  Bratislava

  Návod, ako niekoho vyľakať, well played.
 2. 2
  Milgamman

  7 ročné dievča
  imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

  :D (thumbs)
 3. 3
  Ygor

  30 ročný muž
  BA

  Môže byť! :D
 4. 4
  Intouchables

  30 ročný muž
  Bratislava

  Nová vlna stalkerov 3.2.1.0... :D
 5. 5
  Notme

  25 ročný muž
  najvacsi ko...hut na birci

  pozri sa z okna, bejby...
 6. 6
  Mixelle

  27 ročná žena
  ..čo ľúbi klamstvá

  @notme :D :D !!!
 7. 7
  Zuzki11

  27 ročná žena
  gWZZ

  (: toto treba postnúť hlavne na pokecík (hehe)
 8. 8
  Shroomy

  13 ročný chlapec
  kade tade

  Ako rozpisat tu moj overeny know how mi pride mierne neakcteptabilne ;P
 9. 9
  Mixelle

  27 ročná žena
  ..čo ľúbi klamstvá

  :D @shroomy prepac! Urcite to vela ludi necitalo
 10. 10
  Shroomy

  13 ročný chlapec
  kade tade

  @mixelle to dufam,inac by sa narusil cely prirodzeny vyber,totiz tento sposob je 100 percentne ucinny a my urcite nechceme aby po svete behalo kopu dalsich deviantov a jednoduchsich jedincov ;D
 11. 11
  Sabnacke

  27 ročná žena

  bod 3 o kamarátkach ma rozsekal :D
 12. 12
  Pravnik

  33 ročný muž

  prilis sarkazmu
 13. 13
  Primitiv

  25 ročný muž
  občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

  Ďakujem ti za krásny motivujúci blog. Odkedy som si ho prečítal, mal som tri pekné vzťahy, ktoré sa bohužiaľ skončili súdnym zákazom priblížiť sa na sto metrov. Ale teraz už aspoň viem, že láska číha na každého človeka, dokonca aj na mňa. Za toto ti ešte raz ďakujem :)