V poslednej dobe zisťujem, že začínam ignorovať ženy zakaždým, ako otvoria ústa. Čím to je? Každá z vás ozaj rieši to isté?


Zdieľaj článok na facebooku
0 odoberateľov
Mladystary

Nazdar kamaráti. Som taký akýsi normálny človek, ktorý má rád pivo, seriály, korčule a iné lakocinky. Som celkom otvorený možnostiam, málokedy si kladiem hranice. Milujem veci ako AHS, iZombie, Stranger Things,... mám rád dobrú hudbu, nedávno som zistil, že ma bavia aj festivaly (frajerím..bol som len Grape) :D. Inak celkom podstatná vec - od 2012 nejem mäso, ale nemám rád keď ma volajú "vegetarián" pretože pracujem v gastronómii a tam sa občas musí podvádzať..nie nechýba mi,neľutujem že som s ním prestal, sója mi chutí tak. Ešte viac ako mäso nemusím hríby.. okrem šampiónov, tie sú u mňa výnimkou..:))mám rád zvieratkáá.. sám mám dva psíky - jednoho staršieho a druhého mladšieho :D a máme aj dva vtáčiky.. ale neviem čo je to zač. Fúha.. čo ešte? Knihy občas čítam, ale musia to byť drámy, alebo horory.. Najviac sa mi páčila Bez rozlúčky, Pochovaná zaživa a Strach .. Tak šup sa sa kontaktovať a spoznávať. Veď o tom vraj birdz je.. či nie je ? :D

Komenty k článku

 1. 1
  Atropabelladona

  hrá sa, že má 2 roky

  už Ti došla trpezlivosť :D kašli na ženy, radšej sa bav a užívaj si
 2. 2
  Staphylococcus

  hrá sa, že má 0 rokov

  Vítam ťa na birdzi a oznamujem ti, že tento veľmi podnetný a duchaplný odkáž patrí do statusu, nie do blogu.

  A jedna taká malá rada: nechcel by si skúsiť interagovať so ženami na inom mieste, než na diskotékach? Tam totižto iný typ žien veľmi nespoznáš.
 3. 3
  Likjul

  hrá sa, že má 0 rokov

  Lul :D Kašli skôr na slovo "každá", len proste oslovuješ také dievčatá.
 4. 4
  Nespiacakraska

  28 ročná žena
  Doma

  Tak ja si vždy pustím v hlave nyan cat keď na mňa začni rozprávať slepice. (:
  Bavíš sa proste s babami s ktorými nemáš o čom. Skús nájsť dievčinu ktorú zaujíma čo teba. :) Napríklad v popise máš že máš rád AHS. Vieš koľko dievčat ma rado AHS a číta horory? Veľa! Bav sa s takými. :)
 5. 5
  Drazoal

  23 ročný chalan
  Zvoľen

  som si myslel, že to písal @klidopido :D
 6. 6
  Klidopido

  25 ročný muž
  Martin

  @drazoal aj ja som si myslel, že to je odo mňa, ale tak ja som sa vyjadril v blogu :D aj plusy aj mínusy :D navyše :D ja nemám rád nikoho :D len pivo :D
 7. 7
  Vreskot000

  31 ročný muž

  Při nich to tak bývá :)_ako v dobrom :)
 8. 8
  Antifunebracka

  29 ročný muž
  t h e r a p i s t o f b i r dz

  Si E. Kubica?
 9. 9
  Ssnehulienka

  23 ročné dievča
  Dolný Kubín

  Zvyčajne keď má človek pocit, že stretáva stále ten istý typ človeka, je to preto, že sa stále pohybuje v jednom prostredí, ktoré je plné takých ľudí...
 10. 10
  Ssnehulienka

  23 ročné dievča
  Dolný Kubín

  teda, alebo chtiac/nechctiac zatvára oči pred tými inými ľuďmi
 11. 11
  Nats

  hrá sa, že má 0 rokov

  ano, kazda z nas riesi iba mejkap, handry a chlapov, lebo zeny sa predsa rodia s identickou genetickou vybavou, iba ty si special snowflake s vyberanym vkusom na vsetko :)
 12. 12
  Mladystary

  23 ročný chalan
  Púchov

  Fuha aká debata zrazu. Ja som dal len status na ktorý som aj zabudol že som dal a ešte som ho aj zaradil do blogu:D kamaráti toto vôbec nemalo pôsobiť ako urážka alebo útok. Len mám ozaj pocit že s chlapom si pokecam vždy kvalitne riešime niečo prvý a posledný raz ale so ženami vždy naopak.. stále dookola to isté a zakaždým sa treba tváriť aké je to zaujímavé.