Komenty k fotke

 1. 1
  Kokotis

  24 ročný chalan
  Dolná krčma

  diskriminacia!!!!
 2. 2
  Sianagirl245

  19 ročné dievča

  Toľko väzníc nemajú určite (?)
 3. 3
  Dreyjir

  hrá sa, že má 1 rok
  [smutná]

  Akej nadeje? :D
 4. 4
  Mobscene_69

  27 ročná žena
  Smultronställe

  @dreyjir že sa to pohne do sveta. Raz
 5. 5
  Dreyjir

  hrá sa, že má 1 rok
  [smutná]

  O.o
 6. 6
  Mobscene_69

  27 ročná žena
  Smultronställe

  @dreyjir máš snáď dačo proti? (letim)
 7. 7
  Etelnair

  13 ročný chlapec
  vie čo je to zarobiť na zahraničný voz

  a za ten font?
 8. 8
  Blackfog

  hrá sa, že má 0 rokov

  Čože? To už potom akákoľvek forma flirtovania a nadväzovania vzťahu s opačným pohlavím môže byť brané ako forma "obťažovania"... Ako dick picky alebo fotky vagíny sú dosť, ale ísť za to do väzenia? Už teraz v Škandinávii musí mať muž povolenie na styk so ženou. Najlepšie dokonca zmluvu alebo zvukovú stopu. A koľkokrát sa stalo, že sa žena dobrovoľne vyspala s mužom a neskôr ho zažalovala za znásilnenie. A nemáš to ako muž pred súdom ako vyvrátiť... Myslím si, že takéto formy zákonov len potláčajú slobodu a zdravú spoločnosť. Ak nechceš dostávať dick picky, tak každá služba má funkciu blokovania kontaktu, takže nevidím dôvod prečo by sa to malo zákonmi riešiť.

  A len tak od veci. Koľko dostane žena v priemere za rok dick pickov? A koľko dostane muž za rok v priemere fotiek vagíny/pŕs? (Neberieme keď sú ľudia vo vzťahu samozrejme...) Myslím si, že tie čísla nie sú až tak vysoké a aj keby som dostal nevyžiadanú fotku pŕs tak sa začudujem a neriešim. Ale rozhodne by mi nenapadlo, že to je obťažovanie...
 9. 9
  Sasi2680

  hrá sa, že má 0 rokov

  A ty by si chcela, aby za to sli ľudia do väzenia? A to sa týka iba chlapov? Čo keď pošle takú foto žena chlapovi? Veď nie je nič jednoduchšie ako si dnes niekoho zablokovať na internete.. jedine ak by aj potom obťažovanie pokračovalo, bolo by to vhodné riešiť a nie len kvôli jednej fotke..
 10. 10
  Limitles

  8 ročný chlapec

  Clowniada ..vacsia je uz len sediet za nazor
 11. 11
  Mobscene_69

  27 ročná žena
  Smultronställe

  @sasi2680 @blackfog
  ak nebudú obťažovať, nebudú stíhaní, simple. Áno, je čudné si predstaviť, že za jeden dick pic jeb na rok do basy, ale takáto reálna hrozba by možno znížila počty tých úchylov, ktorí to očividne nemajú v hlave v poriadku.
  A to s tým, že to sa môže považovať už hocijaká forma flirtovania a nadväzovania vzťahu ako súvisí? Snáď medzi flirtom a úchylnosťou vidíš rozdiel.
 12. 12
  Tanji

  28 ročný muž
  Brezno

  najlepsie je ze ta birdzacka ktorej kero fotku poslal by pred sudom neobstala lebo kero by povedal vsak si mi napisala ze ju chces ! a bolo by po procese
 13. 13
  Staphylococcus

  hrá sa, že má 1 rok
  neexistuje

  Vo viacerych krajinach je sexualne obtazovanie trestane rovnako, ako obtazovanie irl. Len na slovensku sme, podla tuto tychto komentarov, ocividne uplne v pici v stredoveku :))))
 14. 14
  Sasi2680

  hrá sa, že má 0 rokov

  Ale stále mi nedal nikto odpoveď, či sa to týka aj žien, keď pošle takú nevyziadanu fotku.. tak akože mne v živote taká fotka neprisla, a viem si predstaviť situáciu, ked má žena veľa takmer polonahých fotiek po nete a keď dostane fotku od chlapa tak hneď sa pôjde sťažovať.. za to že mi príde prehnane posielať mužov hned do väzenia kvôli jednej fotke, lebo aj štát stoja väzni dosť peňazí, tak si nemyslím, že patrím do stredoveku.. je to iné ak by obťažovanie pokračovalo aj napriek výzvam alebo blokovaniu, vtedy to treba riesit, ale keď idem na zoznamku, už aj trocha rátam s tým že sa občas dáky úchyl čo to bude skúšať nájde.. taký človek to asi nemá v hlave v poriadku a tam treba skôr inú inštitúciu a nie väzenie @staphylococcus
 15. 15
  Staphylococcus

  hrá sa, že má 1 rok
  neexistuje

  @sasi2680 jaj takze psychiatrie stat nefinancuje? :D a nie, nemyslim si, ze clovek, co posiela svoje genitalie cudzim zenam ma automaticky psych diagnozu.

  A jasne, malo by to fungovat obojstranne, obtazovanie je obtazovanie.
 16. 16
  Mobscene_69

  27 ročná žena
  Smultronställe

  @sasi2680 a keď polícia prelustruje takú osobu a zistí, že takto obťažuje možno desiatky, stovky žien, stále ti to príde prehnané? To by predsa nebolo len tak, že jaj, dostala som jeden dick pic, už aj utekám na políciu a presedím každé súdne pojednávanie len aby si trocha posedel úchylko, to by sa určite muselo poriadne vyšetriť a posúdiť, čo to je za človeka a podobne. A už len to, že píšeš, že každý ráta s tým, že na sociálnych sieťach natrafí na úchyla, je na zamyslenie ;)
 17. 17
  Bebekex

  27 ročná žena

  @sasi2680 pises ze-"viem si predstaviť situáciu, ked má žena veľa takmer polonahých fotiek po nete a keď dostane fotku od chlapa tak hneď sa pôjde sťažovať.."

  wtf, tak ale aj keby mala takmer polonahe fotky na nete,nikomu to nedava pravomoc posielat nevyziadanu fotku svojich genitalii

  jedine ze by aj ona poslala niekomu fotku svojich pyskov-tak ano,na to patri rovnake meritko,ale tvoj scenar je blbost, prepac