p

poradte dajaku pracu kde clovek robi uplne len sam, ziadne sluzby, ani nikomu nic nepredava, nepracuje so ziadnymi pacientami ani zakaznikmi, ani nepracuje v ziadnom office s dalsimi ludmi.

Komenty k statusu

 1. 1
  Chlorofyl

  10 ročný chlapec
  Erec Jisrael

  urad prace?
 2. 2
  Limitles

  7 ročný chlapec

  na inej planete možno
 3. 3
  Dwarvax

  32 ročný muž

  Tak ludom sa asi uplne vyhnut neda. Ale cokolvek, co sa da robit remote asi? Len ti to firma musi umoznit alebo si zaloz zivnost a rob sam na seba. Len asi parkrat sa aj tak budes stretnut s klientom.
 4. 4
  Limitles

  7 ročný chlapec

  @chlorofyl tam su pacienti aj zakaznici(odborne ich volaju klienti) v jednom
 5. 5
  Chlorofyl

  10 ročný chlapec
  Erec Jisrael

  @limitles to bolo myslene obrazne, misko. ale ty si to zasa, ako vzdy, nepochopil
 6. 6
  Patrixo

  32 ročný muž
  Militantný slniečkar

  tester matracov
 7. 7
  Lafiziq

  25 ročný muž
  Bratislava

  strážca majáka
 8. 8
  Slackerbitch

  38 ročná teta

  Tak myslim ze hrobar ma k tomu celkom blizko.. (:
 9. 9
  Melancholik

  27 ročný muž
  Bratislava

  tiež sa hlásim o takú pozíciu... označte ma niekto potom
 10. 10
  Zuzanka1010

  24 ročné dievča
  Ke/Ba

  co tak na sebe zacat pracovat a zlepsit si social skills?
 11. 11
  Yeya

  27 ročná žena
  CP

  @zuzanka1010 jeho prípad nemusí byť hneď tom, že nevie komunikovať alebo pracovať s ľuďmi.... môže to byť o tom, že proste s tými ľuďmi v kontakte byť nechce....
 12. 12
  Tarassaco

  16 ročný chalan

  @zuzanka1010 do istej miery súhlasím, ale... Keď ti prílišná ľudská spoločnosť napríklad vytvára nepretržitý pocit stresu alebo ti je nepríjemná, asi nie je najlepší nápad silou mocou chcieť takú prácu. Prípadne keď ostatné sféry tvojho života vyžadujú komunikáciu s ľuďmi a aspoň v práci si chceš od nich oddýchnuť.

  Je strašne super vedieť sa prekonať a pracovať na sebe v oblastiach, v ktorých človek nevyniká, ale určite by to nemalo ísť na úkor psychického ani fyzického zdravia. :)
 13. 13
  Narazuvzdornaa

  25 ročná žena
  bridge troll

  @10 omg ... ja mam v praci social skills velmi dobre (v sukromi nie, ale to nie je podstatne) a tiez snivam o tom, ze nebudem musiet nikoho vidiet
 14. 14
  Lawey

  25 ročná žena
  Břno

  Hraj poker?
 15. 15
  Hellium

  28 ročná žena
  garáž v San Piegu už nie

  tiež som chcela navrhnúť hrobára
 16. 16
  Semhamforas

  26 ročný muž
  Bratislava

  Nočný strážnik nejakeho objektu
 17. 17
  Kaiserchief1

  hrá sa, že má 0 rokov

  Ahoj, ja som sa sem nejaký čas plánoval neprihlásiť ale tiež ma zaujal tento status. A asi mám skúsenosť (aj keď úplne bez ľudí asi nie) :)

  Neviem či ti to nejako pomôže ale ja som chvíľu pracoval na mestskom pohrebisku (ale nie ako hrobár :D) Pracoval som tam ako pomocný administratívny pracovník ešte s jednou staršou pani, ktorá tam pracuje už veľa rokov a do styku s ľuďmi prichádzala hlavne ona.

  Moja práca bola úplne v pohode - príprava a vystavovanie faktúr, obhliadka hrobového miesta, občasný telefonát s pozostalými ohľadom nejakých detailov, dohodnutie termínov, vypisovanie oznamov, príprava katafalku a tiež aj obhliadka zosnulých.

  Za týždeň som tam prišiel do kontaktu nanajvýš tak s tromi ľuďmi, ináč som všetok čas trávil sám v malej kancelárii a prípadne sa chodil prechádzať a riešiť veci po cintoríne, kontrolovať hrobové miesta, vyložiť oznam alebo obhliadať zosnulých.

  Platené to zase nebolo nejak super- v čistom som mal asi 550 eur (to píšem lebo viem, že tu na birdzi by niektorí za 500 eur nevstali ani len z postele) ale ten pokoj, ktorý som tam mal bol nad všetko zlato sveta. Robil som tam asi iba 6 mesiacov a bolo to fakt super ale pre niekoho to môže byť časom veľmi depresívne a ponuré.