Komenty k fotke

 1. 1
  Motovidlo323

  30 ročný muž
  vlastne ani nvm

  Pár dní predtým, ako som dostal ban, sa mi stala veľmi, VEľMI nepríjemná vec, ktorej následky spracovávam v podstate doteraz. Všetko to vyvrcholilo zapálením sa pri Starej tržnici (joke :D ).

  Takže keď prišla stopka na B., v podstate som si to ani nejak neuvedomoval, bola to pre mňa v tej chvíli úplná prkotina. Bral som to tak, že je to príležitosť zresetovať sa, zmeniť niektoré vzorce chovania a viac sa sústrediť na svoj život, prácu pre labáky a pod.

  Vlastne som si vďaka tomu aj uvedomil, že cesta do pekla je naozaj občas dláždená dobrými úmyslami. Toľko som tu bojoval s hovnami, až som sám od nich napáchol.

  To bola 1 z cenných lekcií, ktoré mi B. v poslednej dobe dal a ja, cítiac sa trochu ako Johnny z The Room, som sa sem už neplánoval vrátiť (jedine ak by ma Tomino odbanoval). Ale zistil som, že môj B. ma skrátka potrebuje a ľudia tu bezo mňa nevedia žiť.

  Neustále tu o mne vznikali fóra, spomínal som sa v každom 2. komente a statuse, fanúšikovia sa dožadovali môjho návratu a kamoši mi posielali linky, kde sa zas ako spomínam (ďakujem všetkým, viete, ktorí to ste). Celkom ma tá záplava podpory potešila a povedal som si, že aj na toto bol ten ban dobrý: že som zistil, kto pri mne skutočne stojí, kto hneď obrátil kabát a že mám aj svoju stabilnú skupinku hejtrov, ktorí boli pre mňa vždy len barometrom úspechu.

  A tak ich pozdravujem menovite: Darksucker aj s mastnou ofinkou, Laurikuaaa, Mávam_kokotom, Mielihnis, spocený feťák, Stapičokokotus. Toto je tvrdé jadro neskutočne zlých, zákerných, neúspešných, extrémne hlúpych a mnou posadnutých osôb, ktorí tu majú armády fejkov, cez ktoré broja proti mne u admina, alebo ma na všetky strany ohovárajú tými najabsurdnejšími klamstvami, aké existujú.

  A to aj offline. Nikto ich nemá rád a napriek tomu ich tu vídať denne.

  V podstate som zmyslom ich života a nemusia vtedy myslieť na vlastné zlyhania, čo ma teší. Tento šikanátorský odpad musí ísť dole, inak na B. nebude pokoj.

  Ale to už nie sú moje starosti, nech si ich riešia kompetentní. Naopak ďakujem človeku, ktorý mi podaroval svoj rezervný profil, cez ktorý som sa mohol vrátiť.

  Nezabudnem a oplatím. A ako hovorím, ja bojovať už s nikým nejdem.

  Radšej sa budem sústrediť na tých, ktorí ma tu majú radi. Uvidíme, ako to bude fungovať.

  Peace. Navždy váš Funebrák :)
 2. 2
  Lukaso121

  29 ročný muž
  Nitra

  Nemam fejk ;P
 3. 3
  Motovidlo323

  30 ročný muž
  vlastne ani nvm

  @lukaso121 Veď ty sám si troll :P
 4. 4
  Lukaso121

  29 ročný muž
  Nitra

  A koho trolujem konkretne
 5. 5
  Tanickina

  25 ročná žena

  @motovidlo323 jejda ako si mi chýbal
 6. 6
  Kosmiklove

  33 ročný muž
  andromeda

  Vedel som že si to ty keď si mi písal ts prečo nemám blog :D
 7. 7
  Marjy77

  20 ročné dievča
  Wilderland

  vítam ťa späť a teraz sa hlavne netvár, že si boh, ktorý sa vrátil naspäť medzi nás obyčajných ľudí aby si ich obšťastnil - alebo naopak niektorých rozhneval -svojou prítomnosťou :D
 8. 8
  Patrixo

  69 ročný ujo
  Militantný slniečkar

  "Bral som to tak, že je to príležitosť zresetovať sa, zmeniť niektoré vzorce chovania a viac sa sústrediť na svoj život, prácu pre labáky a pod." to je tak pekne :) .. a potom si to dojebal a vratil si sa spat :D :,(
 9. 9
  Staphylococcus

  hrá sa, že má 2 roky
  a witch of the woods

  1. Pls, neprojektuj si do nas svoje zivotne zlyhania, karolko. My na rozdiel od teba mame pekne a uspokojujuce zivoty.
  2. Este si sa ani pofiadne nevratil a uz tu nenavistne prskas. Cg. Dufam, ze do mesiaca si vysluzis novy ban.
 10. 10
  Elkiller

  28 ročný muž
  burkina faso

  na case prestat fetovat
 11. 11
  Montgomery

  29 ročný muž

  vitaj spat, suhlasim s tebou, stapičokokotus je velmi zakerna, hlupa a extremna prijebana osoba.
 12. 12
  Purenarcissism

  27 ročná žena
  Naivka.

  no nech ti nejebe :D
 13. 13
  Plavam_zivotom

  24 ročné dievča

  Mavam_kokotom ťa mala v pici ako jarný sneh a spomenula ťa len vtedy keď si do nej pičoval cez svoje hovno fejky za Wewa, Veroniku a bývalého Mavam_kokotom. Ak si myslíš že sa okolo teba točí svet mna alebo kohokoľvek tuto tak si na omyle. Si chorá existencia, na ktorú by som najradšej úplne zabudla že existuje. Lenže ty si jak skurvena ploštica a vždy si nájdeš cestu späť.
 14. 14
  Delica

  hrá sa, že má 2 roky
  (-∞,+∞)

  Toľko si tu bojoval s hovnami...

  nj, takže to fekal porno bolo ozaj tvoja práca? Pochvál sa, nehanbi sa.
 15. 15
  Lool141

  24 ročný chalan
  Medzi Jupiterom a Saturnom

  :D ľudia čo píšu že ho majú pici a musia komentovať jeho príspevok dokonca nie jeho status ale jeho fotku. Nadavate mu do chorých existencii ale sami ste písali picoviny a robili zo seba hovna.. Keď odišiel plakali ste keď je tu placete a vravíte že to máte pici.. ľudia proste si dajte svoj život do obrazu a potom komentujete ostatných ..
 16. 16
  Tomtoylc

  28 ročný muž

  ,,...zmeniť niektoré vzorce chovania,,
  ... vidím ako si ich zmenil - len sa tu objavíš a už tu kidáš na menované osoby
  ... zato že oni nadávajú na teba nemusíš ty na nich
  ... som zvedavý ako dlho tu vydržíš zase ... tak good luck
 17. 17
  Feelagain

  22 ročné dievča
  based in Brno

  @lool141 ja neviem, ked konkretnych ludi spomenul, chapem, preco mu to tu komentuju a vobec sa im necudujem, ked sa ohradzuju proti Karolovym klamstvam
 18. 18
  Motovidlo323

  30 ročný muž
  vlastne ani nvm

  @delica Fuj dpc jasné celý B. je môj fejk. Ale mám skríny ich bloku, musím uploadnuť, díky za pripomenutie.
  @feelagain Ty si tu bezkonkurenčne najväčšia klamárka a hoaxerka takže to beriem ako kompliment.
  @lool141 :D Presne!
  @lukaso121 Každého
  @marjy77 ďakujem a už budem dobrý... už som dobrý :D
  @patrixo @tomtoylc Hej no ;( Som si musel len uľaviť na konkrétne osoby, ktoré mi tu najviac robia zle :) :D
  @plavam_zivotom Veď ty si ma tu najviac ohovárala, že tu mám fejky, aj keď som sa ťa vždy zastával. Si klamárka a extrémne zlý zvrátený človek presne ako mi o tebe povedal každý, kto ťa pozná. Je mi ťa ľúto, snáď sa raz uvedomíš a nepôjdeš sa pre to zas zabiť
  @staphylococcus jj ty modelový usporiadaný život
  @tanickina Veď aj ty mne
 19. 19
  Lukaso121

  29 ročný muž
  Nitra

  @18 tak to si potom mozme podat ruky ;P (?)
 20. 20
  Tanickina

  25 ročná žena

  @motovidlo323 si urazil nejaké hyperstabilne osobnosti či čo?
 21. 21
  Feelagain

  22 ročné dievča
  based in Brno

  :D dpc
 22. 22
  Motovidlo323

  30 ročný muž
  vlastne ani nvm

  @tanickina Čo ti poviem, s nečistými ľuďmi som sa prel... veď vidíš aj tu
 23. 23
  Moonlawoo

  hrá sa, že má 2 roky

  aj mne napis nieco pekne
 24. 24
  Motovidlo323

  30 ročný muž
  vlastne ani nvm

  @moonlawoo Záleží či si fan abo hejter
 25. 25
  Plavam_zivotom

  24 ročné dievča

  @motovidlo323 naozaj a veľmi by ma zaujimalo či by si mi niečo take povedal aj do oči Karol .... od koho máš čo ? Od @melancholik -a? To je jediný čo by ti mohol niečo o mne povedať a ver mi , že aj ja by som mala čo povedať na jeho adresu ale nadozdiel od neho ja absolútne nevytahujem veci z nášho bývania , ani slovkom som sa tu nezmienila o určitých veciach , ktoré ma dosť hnevajú do dnešného dňa ... ja o sebe netvrdím , že som dokonalá , to ani náhodou , ale ty si proti mne ako osa začal vyťahovať 2 alebo koľko rokov starú kauzu s @wewo -m a Veronikou. Áno , ja som sa k tomuto doteraz nevyjadrovala , ale ver mi , že ma mrzí , že veci ktoré mi ona povedala dôverne som vytiahla vtedy na tom skype ... mala som aj svoje problémy a bola som o dosť jebnutejsia ako teraz a ver mi, že tieto zle veci sa mi v živote vrátili 5nasobne. Naozaj ma to mrzí a verejne sa a to ospravedlňujem ale ty láskavo nehadz vinu len na mna , to ty si ten čo sa na tom priživuje do dnešného dňa a vyťahuje to nonstop. Krásne ti to vyhovuje , že jebnuta Paulina sa pretiekla o vyjebanom hajzelpapieri.
  A čo sa Jara týka , áno zažil u nás doma bitky, hádky , policajtov , škrtenie , videl moje zrútenia psychické , videl. Mrzi ma to, že toho musel byt účastný, ale nie natoľko , lebo ja som to zažívala na vlastnej kozi , čo je 100x horšie a preto som sa skoro 2x zabila. To , že ideš na mna vyťahovať niečo takéto svedčí len o tvojej absolútnej kokotnosti Karol. A Jaro aj ukážkovo zdrhol zo dňa na deň aj napriek tomu , že sme mu izbu zariadili podľa neho a xy dalších veci čo tu nejdem rozoberať. A už sa mi neozval ani keď som ho prosila o pomoc , taký to bol kamarát. Že som sa v tom spolubyvani bála aj pohnúť smerom k jeho izbe alebo za cherry paradajky keď som chcela od neho si požičať som mu musela písať SMS , mi to ver nestalo, radšej by som si tam nasťahovala niekoho cudzieho. Teraz žijem s osobou , s ktorou všetko shareujeme , nesyčí mi na mačky a mame sa krásne. Vspamataj sa láskavo prosím ťa a nevytahuj tu na mna moje najhoršie životne obdobia , ja som rada, že som sa z toho vspamatala . Boli ma to a normálne úprimne ti hovorím , že áno zranuje ma to a neželám si to. Pripadne ti rozumne a normálne navrhujem - tak sa stretnime a poďme pokecať , nech nepočujes len jednu stranu , vypočuj si aj mna a potom ma súď.
 26. 26
  Melancholik

  28 ročný muž
  Bratislava

  velmi, velmi nerád by som tu vyťahoval osobne veci ktore sa ma tykali alebo ešte tykajú a vedeli by zdiskreditovať nejakych ludi tu tak ze by ich to mrzelo .. nehodí sa rozoberať taketo veci verejne a mrzí ma ze sa tu uz na nieco poukazuje , preto poprosím aby sa to tu stoplo .. nechcem a nemam zaujem si robit totiž ďalšie zle vzťahy

  tolko z mojej strany
 27. 27
  Plavam_zivotom

  24 ročné dievča

  @melancholik ja som na tvoju adresu nepovedala do dnešného dňa ani slovo, pán chcem si udržať súkromie a diskrétnosť , to ty sa očividne o mojich súkromných veciach vykecávaš s ľudmi , tak sa láskavo vspamataj ...
 28. 29
  Laurikaaa

  24 ročné dievča
  Večne v (|)

  Inak, ako si odhalil že ťa nemam rada? :D totiž to ja si nepamätám žeby som to nejak verejne prezentovala :D Akože myslím si o tebe že si ultra kokot ale tuším som to nikdy verejne nepovedala :-D Ak sa mýlim oprav ma
 29. 31
  Kokotis

  23 ročný chalan
  asi hentam

  črtá sa nám tu solídny scenár na celovečerák, ba možno aj telenovelu :D
 30. 32
  Emzááák

  17 ročný chalan
  Kysuce

  Tak ja som si kúpil čipsy, stiahol závesy, pustil domáce kino aby som si prvý krát pozrel originálnu trilógiu Star Wars pretože som si chcel urobiť príjemný deň osamote a TU SA MEDZITÝM BEZ MOJHO VEDOMIA objaví Karči a takto sa tu flejmujete? Toto sa robí? Toto sa nerobí!!! Mali ste mi dať vedieť pretože toto by bolo omnoho lepšie!
 31. 33
  Emzááák

  17 ročný chalan
  Kysuce

  Teraz ste mi dojebali* zážitok z originálnej trilógie. Ďakujem pekne vám všetkým.
 32. 34
  Patrixo

  69 ročný ujo
  Militantný slniečkar

  @melancholik @26 myslim ze registracia na birdz je uz dostatocna diskreditacia sama o sebe :,( sme v tom vsetci :D (thumbs)
 33. 35
  Thinkaboutjustice

  27 ročný muž

  @kokotis sa tu uz pol dna chodim na tom zabavat :D najlepsie, ze sa tu zacali pustat do seba aj ludia, ktori boli doteraz v mieri som mal pocit, mi pride Karol ako Joker a Birdz ako Gotham v rozklade :D
 34. 36
  Purenarcissism

  27 ročná žena
  Naivka.

  inak seriozna vety ako: velmi nerád by som tu vyťahoval osobne veci ktore sa ma tykali alebo ešte tykajú a vedeli by zdiskreditovať nejakych ludi tu tak ze by ich to mrzelo ..

  ako srsly ludia vy si pisete denniky? ved ste si cudzi ! ste len na nejakej stranke a robite tu z toho Panelak

 35. 37
  Mnichovcan

  24 ročný chalan
  Nemecko

  @kokotis ale scenár nieje všetko. Musí sa toho ujať kvalitný režisér.
 36. 38
  Trdelniiiq

  tvári sa, že má 3 roky
  Brno

  idu 2 stihacky a jedna nestiha
 37. 40
  Darksider96

  23 ročný chalan
  Underworld

  @thinkaboutjustice Ak je on Joker, tak potom kto je Bruce Wayne alias Batman? (hehe)
 38. 41
  Darksider96

  23 ročný chalan
  Underworld

  @1 Čistý fail, Motodildo (hehe) (letim)
 39. 43
  Motovidlo323

  30 ročný muž
  vlastne ani nvm

  @plavam_zivotom WTF on mi o tebe nič nevravel a ja som tu zo žiadnych fejkov nespomínal žiadnu Demoniq dpč čo to tu splietaš prekrista. A vbc čo mi tu spisuješ trápne litánie o svojom trápnom živote a hráš sa tu na chuderu, mňa to absolútne nezaujíma, najmä keď o mne klameš a ohováraš ma tým najnechutnejším spôsobom všade (Zatiaľ čo ja som sa ťa zastával), tvoja bolesť mi je preto ukradnutá ty podrazácka tupá hadia piča
 40. 44
  Plavam_zivotom

  24 ročné dievča

  @purenarcissism to je narážka na to že sme rok aj 2 mesiace spolu bývali ... a vedel by ma zdiskreditovať ako osobu kvôli tomu čo videl u nás doma , čo je ale dvojsečná zbraň samozrejme...

  A ty Karol isto ... môžeš presviedčať koho chceš, že si nebol hovnoman. Bol si :) a je to všetkým úplne jasné. Ale jebat , si ozaj posledná vec čo v živote reálne riešim.
 41. 45
  Motovidlo323

  30 ročný muž
  vlastne ani nvm

  @plavam_zivotom Jj jasné veľmi si nenápadná :) Všetko som ja, aj Tomáš.
 42. 46
  Motovidlo323

  30 ročný muž
  vlastne ani nvm

  @laurikaaa Ja som myslel, že ma máš rada práveže :D Len mi to bolo ukradnuté, bo ja som ťa mal vždy za hlúpu piču :D Vieš, takú tú zlatokopeckú pipku čo nikdy nič nedokáže a ešte aj silikóny jej dodrbú :D
 43. 47
  Laurikaaa

  24 ročné dievča
  Večne v (|)

  povedz mi kde si zobral tú kokotinu že mi silikony dojebali :-D (vraj ste videli videli fotku :D ) viem že ste sa ako partia na tom zabávali ale garantujem ti že to nie je pravda... keby to tak bolo tak by som si ich išla hned opraviť :))

  Ale som rada že sme si nesympatickí vzájomne
 44. 48
  Laurikaaa

  24 ročné dievča
  Večne v (|)

  Inak podme si porovnať kto čo dokázal :-D Čo si dokázal ty okrem toho vyhadzovania koša v práci? Daj mi tu konkrétne veci
 45. 49
  Motovidlo323

  30 ročný muž
  vlastne ani nvm

  @laurikaaa Veď si si ich šla upraviť :D Mám normálne foto :D Lol čo mám ja čo dokazovať napichanej neschopnej sliepke :D Ale môžeš sa rozpísať ty pokojne, možno sa nakoniec pridám... ale musí to byť vlastné, nie čo ti manžel vybavil :))
 46. 52
  Motovidlo323

  30 ročný muž
  vlastne ani nvm

  @laurikaaa Akože môžem to dať aj sem rovno (: Ale OK, nebudem sviňa, cez víkend som doma, tam to mám, pošlem... potom chcem aj tú "real" :D
 47. 53
  Laurikaaa

  24 ročné dievča
  Večne v (|)

  ved kludne to daj aj tu lebo na 1000 % nie sú moje... teda jedine žeby si tie moje krásavice ty považoval za dojebane ale kedže sa aj doktor vyjadril že je všetko ok a nemam ísť na žiadnu výmenu tak asi máš nejakú fejkovú fotku :)

  No ale teraz sa mi ešte pochváľ že čo si to ty dokázal keď ja nič :D A koniec spamíku, však ja ťa ignorujem v podstate cely život, už si počkam len na tu fotku, :))
 48. 54
  Motovidlo323

  30 ročný muž
  vlastne ani nvm

  @laurikaaa Chcem to sem dať len zas mi dajú ban :) :) Hej isto je to fotomontáž :) K zásluhám platí @49 :D
 49. 55
  Trubajerichova

  29 ročná žena
  Bratislava

  Wau. Koľko máš rokov, Karol...? Myslím mentálne.

  Len čiste pre info.. ako veľmi treba byť vyspelý, aby si tento portál a "hejterov" na ňom bral ako merítko svojho životného úspechu.
 50. 56
  Motovidlo323

  30 ročný muž
  vlastne ani nvm

  @trubajerichova je to ukazovateľ životného úspechu
 51. 57
  Nikkaaa

  tvári sa, že má 3 roky
  vsade


  Tak toto je brutal. Pokracujte, zdielajte vase zivoty na fore a potom to na seba vytahujte.

  Osobne nepoznam ani jedneho z vas, ale pri niektorych mam pocit, ze viem pol ich zivotov a to sem uz ani nechodim. Ale je to sranda.  8-)