Má chalan o mňa záujem?

Minulý týždeň ma jeden chalan zo školy pozval von. Po škole sme boli v cukrárni. Keď som chcela za seba zaplatiť, povedal, že on to urobí. Minule, počas prestávky prišiel do mojej triedy a sadol si na lavicu a rozprával sa so mnou. V pondelok ma čakal pred školou, a odprevadil ma domov. Takto to išlo do dnes. No dnes ma čakal pred učebňou a objal ma okolo pásu a tak ma odprevádzal do triedy. A dnes, keď ma odprevadil domov sa mi dlhšie díval do očí. No ja som sa odvrátila, a povedala, že už musím ísť. On prikývol a odišiel. No zdal sa mi zranený. Prosím, potrebujem Vaše rady. Ja som ešte žiadneho chalana zatiaľ nemala, ani prvý bozk a už mám 16. Dopredu ďakujem.
Zdieľaj článok na facebooku
0 odoberateľov
Náramkovač3000

Ahoj, volám sa Gabika. Milujem knihy, čítanie je mojou najväčšou záľubou. No takisto aj bedminton a atletika. Moja najobľúbenejšia skupina je Imagine Dragons. Rada vyrábam náramky, na ktorých môžem ukázať slová, jednoducho to, čo cítim. Rada chodím na dovolenky k moru s mojou rodinou. Milujem psov a kone. Všetky zvieratá majú niečo do seba. Som veganka. Nenávidím mäso. No nechutia mi ani zemiaky. Najčastejšie jem ovocie a zeleninu. Niekedy ryžu. Zo šunky a salámy sa mi chce grcať a so sladkosťami je to ešte horšie. Milujem geografiu. Svet má toľko tajomstiev, že sa to ani rozlúštiť nedá. Milujem nórsky seriál SKAM. Som na ňom doslova závislá. Môj najobľúbenejší štát je Francúzsko a Taliansko, no takisto Chorvátsko, Grécko, Kréta, Bulharsko... jednoducho všetky štáty sveta. Milujem pohodlné oblečenie, v ktorom sa cítim sama sebou. Vlasy mám po pás najradšej rozpustené, najmä vtedy keď mi splývajú na chrbát a pramene sa neoddeľujú. Má sivo zelené oči. A to je asi tak nateraz všetko. Čau!

Komenty k článku

 1. 1
  Staphylococcus

  hrá sa, že má 0 rokov
  neexistuje

  Nie, určite to robí len tak, by sa nepovedalo.
 2. 2
  Devanelemen

  18 ročný chalan
  Nuladimenzionálny priestor

  Myslím, že je zbytočné odpovedať na tvoju otázku. Ak sa naozaj pýtaš
 3. 3
  Nuumik

  tvári sa, že má 3 roky
  Ľadové kráľovstvo

  .......že váhaš :D
 4. 4
  Maxirotor

  25 ročná žena
  Ostrawa

  Keby som robil toto ja mojim kolegyniam, tak ma obvinia zo sexuálneho obťažovania. (hehe)
 5. 5
  Morningcoffe

  21 ročné dievča
  sky with a diamonds

  On ťa chcel pobozkať
  A o tri týždne požiadať o nahú fotku
  Dobre si premysli čo robiš
 6. 6
  Midnight

  30 ročný muž
  čo to zase píše?!

  TYVOLE, a čo má asi tak spraviť aby si sa prestala tváriť že si nie si istá? jebnúť ťa po papuli svadobnými šatami?

  prestaň sa sama pred sebou skrývať za "neistotu" len z pohodlnosti aby musel všetku snahu a iniciatívu vyvinúť on.
 7. 8
  Kittyy

  21 ročné dievča

  Dobre ho dusíš (hehe)
 8. 9
  Bibla

  25 ročná žena
  Košice

  Chudinka :D vymením s tebou :D
 9. 10
  Luboos

  34 ročný ujo
  Piešťany

  Toho si drž :D , poznám jedného takého zamilovaného gentlemana a holka (nemastná, neslaná) ho stále nechcela, lebo si myslela že všade je niečo lepšie, potom chodila po svete hľadať toho pravého jeden ju bil od druhého sa vrátila s bejby černoškom domov, a on ju stále čakal a moc sa tešil a ani černoško nevadil... TRUE STORY :D
 10. 11
  Ellegirl

  25 ročná žena

  Samozrejme, že má. Aj keď včera som dopozerela The end of the F..ing world tak potom by som možno mala aj iný názor :D :D :D ale to je samozrejme len seriál :D
 11. 12
  Náramkovač3000

  18 ročné dievča

  Ďakujem za odpovede, za všetky. Len som si nebola istá, že čo mám robiť, pretože na základke ma všetci brali ako vzduch a keď nie tak sa posmievali. Bola som im dobrá iba na smiech a samozrejme DÚ. Ešte sa chcem opýtať, že ako sa mám obliecť, ako správať a či sa nalíčiť alebo radšej nie, pretože ma pozval na večeru k rodičom. Ďakujem.
 12. 13
  Antifunebracka

  31 ročný muž
  joker birdzu

  Ber to úplne normálne, buď prirodzená a sama sebou, nič nesiľ, veľa sa smejte, aj keď bude nejaký trapas a všetko dobre dopadne :) Je to rande, nie 3. svetová :)
 13. 14
  Mix

  30 ročný muž
  Brno

  @naramkovac3000 to je superzlaté, @Antifunebracka dáva zväčša čudné komentáre,ale tu mu ver. Tu ti poradil fakt pekne ;) Napr to že povedal prirodzené,tým myslel, že ak sa normálne nelíčiš, tak sa nelíč ani na návštevu .
 14. 15
  Antifunebracka

  31 ročný muž
  joker birdzu

  @mix Tak nvm, či som to úplne tak myslel, predsa len trochu rúžu a kontúr nikdy nie je na škodu, skôr v zmysle, nech sa nehrá na niečo, čo nie je - najčastejšia chyba ;)
 15. 16
  Náramkovač3000

  18 ročné dievča

  Aha, ďakujem.