Daddy

Pár týždňov dozadu som sa rozhodla, že by som možno mala zmeniť cieľovku zo sexi študentov (najlepšie mladších) na niečo staršie a serióznejšie. Už ma proste prestalo baviť byť tou, ktorá velí a buzeruje a nakoniec to bolo aj tak, že som sa prestala baviť a začala som sa nudiť. Zvyčajne tak došlo po tom, keď sa chalan pokúsil hrať nejaké hry (hry na nedostupného, hry na to, kto sa ozve ako prvý...). Keďže už ale dávno nemám 18, nemám už ani nervy riešiť jeho problémy resp. zbytočne priveľa rozmýšľať (ako by som určite keby som mala 18....aj 20 možno - čo si budeme klamať).

Posledná vec, ktorá ma držala ďalej od staršieho chlapa odišla preč, takže som mala voľné pole. Tohoto "daddyho" som poznala už pár mesiacov cez spoločných známych. Hneď ako sme sa bavili prvýkrát sme si mali čo povedať, lenže vtedy som akosi rozmýšľala nad niekým iným. Ale celý čas sme si písali kamarátsky a ľudsky mi dosť sedel. Nehovoriac o tom, že z neho celkom dosť vyžarovalo "daddy mojo" :D Neviem ako to mám nazvať, ale to je niečo také, keď je chlap starší o dosť a vyžaruje z neho taký pokoj a múdrosť a skúsenosti. Úprimne? Celkom mi lichotila pozornosť takého chlapa. 

Všetko sa pohlo konečne pred 3 týždňami. Síce to boli len letmé dotyky a bozky a podobne, ale bolo to dosť príjemné. Pár dní na to sme mali rande. Fakt som sa bála, lebo som to nechcela zmrviť (áno, sama neverím, že toto píšem). Dopadlo veľmi dobre. A potom bol párkrát za mnou, boli sme von, na párty. Ešte stále sme spolu nespali a včera som mu hovorila, že si to aj celkom užívam :D konečne s niekým trávim čas, pretože s ním chcem tráviť čas a nie preto, že s ním chcem spať. 

Snáď to nezakríknem a snáď to so mnou vydrží :D 

Ťuk ťuk.

B  

P.S.: Neznáša, keď ho volám daddy a ja mu to robím z trucu :D
Zdieľaj článok na facebooku
19 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Nikkaaa

  hrá sa, že má 2 roky
  vsade

  a kolko ma? :D
 2. 2
  Chestnut

  24 ročné dievča
  Prešov

  skoda ze vascinou ti starsi su bud zenati alebo rozvedeni, toto jedine ma brzdi :(
 3. 3
  Naughty_bex

  tvári sa, že má 3 roky

  @nikkaaa 35 :D takže 10 rokov...myslím, že pohoda :)
 4. 5
  Naughty_bex

  tvári sa, že má 3 roky

  @chestnut no.... nie je ani jedno :) stále slobodný :D
 5. 6
  Chestnut

  24 ročné dievča
  Prešov

  tak to je win win :D
 6. 7
  Limitles

  7 ročný chlapec

  10 rokov je ideal xd
 7. 8
  Naughty_bex

  tvári sa, že má 3 roky

  @limitles :D yes!