20 ročné dievča, Košice; mesto hriechov

Nightly fling

Vakeruje bez povšimnutia, dokým mu totálne nedáš do rúk svoj život - ou, jeho už nebaví ťa ojebávať, naplnil svoj plán. Ukáže pravú tvár, zatiaľ čo slastne vzdychá z toho ako sa strácaš, mizneš, transformuješ sa. Ničí ťa túžbou, ktorá neskončí, topíš sa v pravde a veríš v peklo. Zrazu.

Stručný opis, smutnej pravdy, výstižne vyjadrujúci jediný, skutočný a najsilnejší motív vyvolať nenávisť miesto podľahnutia. Bezohľadu na jeho krásne účinky. Dá ti akýsi kľúč k uvedomeniu samého seba, jeho prijatiu a odpovediam nezodpovedaného. No zabudol ti oznámiť, že keď budeš úplný, vezme si to naspäť aj s pridanou hodnotou. Z pochybností urobí chaos a k tomu všetkému daruje pocit viny.

Kontrolovanie stavu mentálneho zdravia za neobjektívne - irelevantných podmienok je značne nezmyselná, obzvlášť keď je testovací prístroj sám stratený vo vyšších polohách astrálneho vedomia s psychózou straty pamäte vlastných 2 diametrálne odlišných výsledkov bez schopnosti pochopenia, že nová batéria v ňom nemôže za chybu v systéme.

Nekonečné hľadanie pravdy v pohári pre všetky tie nemožné, lebo tá možná je tak vzdialená, že každý pokus sa k nej priblížiť je nekonečne meniaci svoju polohu tak, aby si rezignoval s posledným percentom nádeje na realizáciu s jeho následným útokom, že si sa o to v živote nepokúsil. Donútenie psychickým nátlakom k nepriestrelnému, no nepravdivému príbehu.

[03:39] Priznanie si dovolenej manipulácie rozhodnutím (pseudo)vlastníka môjho života, samokorunovaným pilotom môjho softwaru snažiac sa aktualizovať ho zvolením sebadeštrukcie.

Chcem prestať, ale ty môžeš za to, že som to do dnes nedokázal. 

Mali sme ísť za ním, rátal s tým a mal lepšie matro. 

Sebakontrola. Sebadôvera. Matky piči, kurva kričím.Zdieľaj článok na facebooku
1 odoberateľov
Nylethylamin

Ak ťa môj chorý mozog bude baviť, bude to pravdepodobne môj najväčší úspech. Neviem kto som, a väčšinou sa tvárim, že veci ktoré robím, robím kvôli tomu. V skutočnosti som v bode, kedy už viem a chcem ojebať len samú seba. Sedím na schodoch špinavej lokality a čerpám inšpiráciu zo stereotypu sídliskového života.

Komenty k článku

  1. 1
    Cos45

    601 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

    Neviem o com to je, ale znie to zaujimavo. :-)