S

Shia LaBeouf v jednom rozhovore spomenul termín escapism a ja som pochopil, že tým v živote kus trpím... utekám zo vzťahov, z práce, stereotypu, robím to už vlastne posledné desaťročie...

Komenty k statusu

 1. 1
  Sechs

  28 ročný muž
  allow access to my location?

  Ja som tiež dlho podliehal takémuto fenoménu. Prácu som menil minimálne raz do roka, väčšinou aj krajinu, alebo minimálne región. Pri vzťahoch som sa tomu bránil, ale tiež mi to nie celkom vychádzalo. Nakoniec to všetko u mňa zlomila moja žienka, pri ktorej ma akosi prirodzene (a hneď od začiatku) ovládol pocit, že by som mohol už kdesi chvíľu zotrvať. Nehovorím, že ma už nikdy nepreplácajú myšlienky na únik z miest kde sa vyskutnem, ale mám to takpovediac pod kontrolou. A na druhú stranu verím, že keď naše chlapča trochu vyrastie, budeme utekať všetci spolu (hehe)
 2. 2
  Openmindedfreak

  31 ročný muž

  @sechs hm, mňa to stále veľmi ťahá flákať sa kde kade, v Ázii som zažil krásne momenty, nevedel som kde a s kým skončím toho dňa, či budem len tak spať v stane, či u niekoho doma, čo a či budem vôbec niečo jesť... kam ma v ten večer dovedie stopnuté auto/kamión/autobus, či nohy... :D proste ten pocit zbožňujem. No možno sa raz tiež nájde dáka horalka s ktorou budem môcť kvasiť na horách, a potom ma to už von toľko ťahať nebude :)
 3. 3
  Sechs

  28 ročný muž
  allow access to my location?

  Možnože sa nájde aj taká, s ktorou budeš môcť pokračovať v takomto živote :) Prajem ti to!