V

V čakárni u lekára si dnes ku mne prisadla pekná ženščina. Po chvíli si vytiahla knihu a začítala sa. Keď som premýšľal či ju oslovím alebo nie, našťastie som si všimol, že číta Hiraxovu knihu. Uf, to bolo tesné. :D

Komenty k statusu

 1. 1
  Feroborba

  26 ročný muž
  Tanganika

  :D
 2. 2
  Patrixo

  33 ročný muž
  Som bezdomovec

  mozno bola len editor (thumbs)
 3. 3
  Misfit44

  15 ročný chalan

  ja som bola v cakarni, kde nemaju stolicky a vnutri mozu byt len styria ludia, ale neboli.. prisla sestricka, kricala na vsetkych, polku vhyodila a ostatnych si rozmiestnila po miestnosti jak vojacikov :D
 4. 4
  Feroborba

  26 ročný muž
  Tanganika

  Ja som bol v čakárni u veterinárky a jeden mops mi osoplil píšťalu.
 5. 5
  Marjy77

  21 ročné dievča
  Wilderland

  Možno to dostala do daru od niekoho, alebo to kúpila len tak. Ja som tiež až tak doteraz nepočula o ňom, takže som ani nevedela že čítať jeho knihy je hanlivé. Asi netreba súdiť priskoro, hlavne v tvojom veku keď už pekných žien, ktorým by si sa mohol prihovoriť nie je až toľko. ;) (hehe)
 6. 6
  Paracelsus

  29 ročný muž
  Weltschmerz

  @marjy77 Netvrdím, že je to hánlivé. Akurát so ženou, ktorá číta motivačnú literatúru by som si asi nemal veľmi čo povedať. Sám som to s týmto typom kníh skúšal (hoci nie od Hiraxa), ale proste nie. To nie je pre mňa. Minimálne o knihách určite nie. A posledná veta pobavila. A tiež, že au. :D (?)
 7. 7
  Marjy77

  21 ročné dievča
  Wilderland

  a čo ak by ste všetko ostatné mali spoločne? :D nikdy nevieš. Ani pre mňa to asi nie je, ale keď sa to niekomu páči a možno ho to ozaj motivuje zlepšiť svoj život, tak prečo nie? Tak prepáč (sorry), ale je to pravda :D ale hádam nie si až taký škaredý aby si nemal šancu v budúcnosti.
 8. 8
  Paracelsus

  29 ročný muž
  Weltschmerz

  @marjy77 Mám za to, že príliš kombinuješ a vedieš veci tam, kde neboli myslené. Status mal odrážať moju nechuť k motivačnej literatúre, dnešnú skúsenosť z čakania a hlavne byť iróniou oboch predošlých bodov. Myslel som si, že z poslednej vety môjho statusu je to jasné. Rozhodne to nemala byť socio-psychologická sonda reflektujúca prístup (môj) k ženám a medziľudským vzťahom ako píšeš v @5 a @7 (?) Lebo statusy a zvlášť tie birdzové musia byť čistou esenciou pravdy a myslené 100% seriózne za každých okolností. (: (rofl)
 9. 9
  Marjy77

  21 ročné dievča
  Wilderland

  @paracelsus tak prepáč, že som to brala až príliš vážne :D
 10. 10
  Gothicpoethic

  27 ročná žena
  Partizánske

  Tiež som čítala Baricaka, ale to len preto, aby som vedela, čo na ňom ľudia vidia. Doteraz to nechápem.