K

Keďže sa viacerí pýtate na tú Tantru , nehanbím sa Vám to zhrnúť v komentári :)

Komenty k statusu

 1. 1
  Plavam_zivotom

  24 ročné dievča

  @dreyjir JA MILE RADA !

  Boli sme vo veľmi dobrom Tantra centre, drahom a hlavne naozaj to bolo centrum masáži a nie prezlečený bordel za Tantru.
  Mali sme na vyber s masériek a masérov , cez ich internetovú stránku, vybrali sme si pár favoritov a pani na recepcii nám povedala, že ktoré z nich tam v daný deň sú. Máš možnosť si vybrať ci chces ženu alebo muža ak si žena. Ak si muž , tak len ženy masírujú. Ja som si vybrala ženu. Malo to celé trvať 120 minút , bola som tam však dlhšie . Najprv som sa s maserkou dlho rozprávala, pýtala sa ma čo od toho očakávam, prečo som prišla a tak, keďže sa ešte stále vspamatavam po rozchode v dlhoročnom vzťahu a posledné mesiace som mala veľmi hektické a aj mám problém so sebavedomím a na to aby som myslela v prvom rade sama na seba a nie na iných , zamerali sme sa na to, aby som dokázala pochopiť akú mám hodnotu.
  Všetko mo vysvetlila a išlo sa na to.
  Osprskovala som sa, vypila som čajík.
  Prvá časť bola viac-menej o precvičovaní dýchania a o tom , zistiť či sme s maserkou kompatibilné. Stali sme oproti sebe a ona mi prechádzala po tele , ukazovala mi ten dych, to dýchanie je take dosť špeciálne. Keď sme zistili že to klaplo energeticky tak ma položila a tam prebiehali veci ako masáž olejom , nahrievali teplými uteracikmi nasiaknutými esenciálnu, prechádzanie po mne takými všelijakými kozusinkami a pierkami, aktivácia čakier atd.
  Potom sa mi zamerala na chrbát , lebo s tým mám problémy a ten mi veľmi veľmi veľmi silno dôkladne rozmasirovala...
  Potom sa prešlo na tu takú zaujímavejšiu časť. Nechcem zachádzať do podrobností, ale pri tej intímnej casti som zažila asi tu najemotivnejší , najkrajší a proste najviac prežitý vrchol života. A povedala mi potom po skončení ako na to pri sexe ísť aby to bolo podobne ...
  Ukončilo sa to tým že si vedľa mna ľahla , rozprávali sme sa ... hladkala ma , ja ju :D a tak.
  Po konci ma tam nechala samu ležať , ja som si zacvičila jógu, osprchovala sa, potom sme sa porozprávali o dojmoch z toho celého a nakoniec ma s objatím vyprevadila :)

  Počas celej masáže som prežívala veľmi rôzne emócie a aj v tele , keď sme sa venovali srdcovej čakre a potom tej najvyššej čo je pri hlave dialy sa v mojom tele zvláštne veci , rôzne miesta mi tŕpla, brneli, aj emócie lietali , pri pár momentoch som sa skoro rozplakala a pri niektorých som sa zase začala smiať. Počas celej masáže som myslela len a len na seba a nesústredila sa po mesiacoch na nič iné , iba na seba a svoj prežitok :) ja to rozhodne odporúčam :)
 2. 2
  Plavam_zivotom

  24 ročné dievča

  Sorry, že niektoré pády a podobne sú tam pozmenené , písala som cez mobil a autocorrect mi to opravoval ako chcel a nestíhala som to opravovať.
 3. 3
  Mielikki

  hrá sa, že má 0 rokov
  Pani lesa

  Podľa mňa je ale diskriminačné, že si chlapi nemôžu vybrať chlapa
 4. 4
  Sianagirl245

  18 ročné dievča

  @3 tiež si myslím... odôvodnili to aj nejako či to len tak proste je?

  Ale znie to zaujímavo :)
 5. 5
  Plavam_zivotom

  24 ročné dievča

  @mielikki a vieš čo ! Práve to pozerám a je tam taká možnosť :D len zrovna tam z tých gay friendly žiadny nebol , v ten deň tam bolo celkovo nedostatok mužov.
 6. 6
  Dreyjir

  hrá sa, že má 0 rokov
  [smutná]

  aaaaaaaaaaaaaaaaaa
  to znie SUPER
  normálne som rozcítená už len z toho, ako to opisuješ :D
  ĎAKUJEM za to. ak by si chcela byť úplne mega, môžeš mi hodiť link na nich do TSky :D
  lebo fakt som mala doteraz dojem z toho, čo som videla na internetoch, že to je viac menej len o tom happy ende :D
 7. 7
  Mielikki

  hrá sa, že má 0 rokov
  Pani lesa

  veď preto! :D
  akože, nebrala som to ako poburujúce výlučne z hľadiska orientácie, ale skôr, či sú tí maséri takí zbabelí, že si povedali, že toto robiť nebudú :D
 8. 9
  Plavam_zivotom

  24 ročné dievča

  @mielikki pozerala som si teraz každého maséra aj maserku a proste to je na nich aké masáže chcú vykonávať , sú tam dokonca aj ženy čo zase masírujú len mužov a sú aj muži čo len ženy ale väčšina masíruje ako vidím obe pohlavia :) niektorí zase masírujú iba neerotické masáže.
 9. 10
  Mielikki

  hrá sa, že má 0 rokov
  Pani lesa

  tak toto dáva zmysel :D

  síce sama by som sa na to asi nedala (nie je mi príjemná predstava, že by sa ma mali dotýkať cudzí ľudia), ale znelo to celé zaujímavo, len táto jedna časť mi úplne nedávala zmysel :D
 10. 11
  Wewo

  26 ročný muž

  Wau :-o vôbec neviem čo si mám o tom myslieť
 11. 12
  Vengefulgift

  24 ročný chalan
  Bratislava

  Môžem poprosiť link na to Tantra štúdio do TS? :smile: Ďakujem.
 12. 13
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  Wau, to znie až tak..kúzelne :D
 13. 14
  Wewo

  26 ročný muž

  Tým chcem povedať, že vnímam že to pre teba bola pozitívna skúsenosť takže super!

  Ale ja som veľmi skeptický v tomto... Kebyže sa chcem uvoľniť tak posledné na čo som zvedavý je takýto pseudoscience... Čo jaké čakry dopiči, normálne mi vyhoň a nebullshituj, čo sme na ac24?

  A teda určite by som si na erotickú masáž vypýtal chlapa heteráka nech si tie prachy pekne zaslúži (:
 14. 15
  Wewo

  26 ročný muž

  A nehanbila si sa nahoty pred ňou?
  Ja by som sa strašne hanbil pred hocikým od koho som už pred vyzlečením necítil vzájomnú fyzickú príťažlivosť. Ale možno som divný :)
 15. 16
  Plavam_zivotom

  24 ročné dievča

  @wewo vieš čo ja som sa nikdy nejako nezaoberala tymi čakrami ani nič a asi ani nezačnem , ale naozaj pri určitých bodoch tej masáže , keď mi aktivovala tu cakru hlavy , cítila som v strede čela extrémny tlak a veľmi mi vtedy bolo do placu , vždy keď sa vrátila k hlave počas masáže to tak bolo... ako ona mi to nehovorila čo robí, že: a teraz aktivujeme tuto a tuto cakru , dedukovala som z toho čo okolo mna robí ... a čo pri tom cítim ... a to s tou hlavou aj sedí , lebo ja som typ čo všetko zbytočne analyzuje a mám aj psychické problémy....

  V tom bode kde je čakra kde sú pohlavne orgány som zase niekedy cítila bolesť čo aj sedí lebo ja mám problémy s vaječníkmi a nemusela sa ich ani dotýkať , iba byt nad nimi rukami ... a aj tak som to cítila.

  Pri srdcovej čakre som cítila hrozné teplo a naplnenie v celom teple a ja som človek čo je zameraný na emócie a lásku , čiže to sedelo , pri tom som sa cítila aj najpríjemnejšie ...

  Ja ako neviem , popisujem čo som cítila :) pre mňa to bolo viac ako o sexuálnom uspokojení a už dlho som v tomto smere chcela prežiť niečo práve so ženou a som rada, že to bolo so ženou :)
 16. 17
  Plavam_zivotom

  24 ročné dievča

  @wewo začínalo to tak že mi tam nechala pri sprche takú hodvábnu šatku a v tej som bola , dala mi ju dole až keď som si ľahla :) a bolo to tam dosť zatemnené , iba sviečok pár. Ale ja sa nehanbím nahoty, ja sa aj opaľujem hore bez. A navyše ona pre mna príťažlivá bola a pri otvorenom rozhovore mi povedala že aj ja sa jej pacim a tak nejak verím, že to myslela vážne na základe určitých veci ;)
 17. 18
  H8u

  26 ročná žena
  Štefanov

  Akoze znie to zaujimavo aj ked ja by som na to odvahu nemala, ale co mi pride brutalne je ze ona ma fakt toto ako pracu a robi to cely den!! Z toho mam najdivnejsie pocity, asi by som chodila domov vycerpana ako keby ma presli buldozerom :D wow
 18. 19
  Patrixo

  hrá sa, že má 0 rokov
  Najdrahsi CSS-kar v Bratislave

  no, myslim ze ostanem pri pive
 19. 20
  Void

  38 ročná teta

  @1 fúha, znie to ako celkom príjemná a na úrovni honka :D
 20. 21
  Laurikaaa

  24 ročné dievča
  Večne v (|)

  podľa čoho si rozoznala ktorý salón je profi a ktorý je kurvínec len sa tvári nóbl?
  Pošli link, sú tam fotky chlapov? :D (:
 21. 22
  Willbebetter

  tvári sa, že má 6 rokov

  Ja neviem, ci by som si vybrala chlapa ci zenu :D
  Mozes mi tiez poslat link na studio pls? O par dni idem do Prahy :) :)
 22. 23
  Majmarad

  36 ročný ujo

  Naozaj som dlho hľadal toto a ak si niekto myslí, že tantrická masáž je o tom, o čom tu väčšina píše, tak sa mýli. Sú samozrejme aj erotické masáže a tantra je jednou z nich, ale nie to hlavný cieľ tej masáže. Všetci, ktorí do toho očakávajú niečo iné sa nedočkajú. Bol to ozaj super zážitok ale tréma bola na začiatku jak hrom :D Naozaj som rád, že som nešiel k šarlatánom, alebo do bordelov, kde si kde kto spraví kurz a myslí si, ako to všetko ovláda.
 23. 24
  Plavam_zivotom

  24 ročné dievča

  @h8u tak rozprávala som sa s ňou o tom a povedala mi, že Tantricka masáž vo väčšine prípadov dáva energiu aj tej samotnej masérke, ono to je o spoločnom prežitku a nie len o prežitku masírovaného. Ale dôležitý je tam práve ten dych, lebo aj ona dýcha, tak dá sa povedať špeciálne a ak ste na rovnakej vlne s tým dychom tak ste na tom aj energeticky kompatibilne, okrem toho ona denne neabsolvuje viac ako 1-2 masáže.

  @laurikaaa lebo v kurvinci sa ponúkajú masáže, pri ktorých ti už na recepcii povedia, že je na maserke či to skončí sexom a ich ponuka je plna masáži kde je masérka nahá a masíruje vlastným telom a už keď pozrieš fotky na týchto stránkach , ženské sú tam v luxusnom spodnom prádle a vyzerá to tam že prídeš do bordelu, dobre že tam červene neobvyklý nesvietia.
  Tantra nikdy neskončí sexom, ženy tam vyzerali ako obyčajne ženy , žiadne silikónové , zmalovane kurvy , celé to tam dýchalo Orientom, celé to je o komunikácii a časť kde sa venovala intímnostiam z tých takmer 3 hodín trvala skutočne asi len 20 minút.

  @void ak myslíš ... aj ja som si toto myslela , to absolútne nedokážeš pochopiť ak to sám nezažiješ, ja som tam prišla hľadať niečo iné... a ono , ona mi povedala jednu vec: Kto príde do nášho Tantra studia , vždy tu väčšinou nájde presne čo v daný okamih potrebuje jeho duša. Ak by tvoja duša potrebovala fancy honku a stačí ti takéto plytké prianie možno by ti ho 120 minút honila.
 24. 25
  Zuzanka1010

  24 ročné dievča
  Ke/Ba

  @plavam_zivotom aj ja si prosim link :)
 25. 26
  Lawey

  26 ročná žena
  Břno

  a mna by zaujímalo že kolko to stálo :D ak to neni tajomstvo. Kedze fakt ze ked ta zenska ma za den max 2 "masaze" a fakt to trva dlho tak to musi byt draahsie ako v "tradicnom bordeli" . (sorry za vyraz aale su to intimne, alebo dokonca este intimnejsie sluzby, coz musi byt "zaaskolena" viac ako obycajne hodinove dievca kedze aj dychacie metody a tak)
 26. 27
  Barb

  hrá sa, že má 2 roky
  Piešťany

  bože, velmi chcem taku masaz s nejakou sexy zenou :,(
 27. 28
  Antifunebracka

  30 ročný muž
  joker birdzu

  Ja sa tiež pomaly chystám v BA tak dík za navnadenie :)
 28. 29
  Plavam_zivotom

  24 ročné dievča

  @lawey vychytali sme zľavu , čiže 100€ na osobu. Inak by to bolo takmer 200€ na osobu.