

Iba skutoční fašonisti, ktorí sa chodia nezmyselne hádať v komentároch, pochopia tento obrázok! Daj smutné ak si jeden z nich!


Iba skutoční fašonisti, ktorí sa chodia nezmyselne hádať v komentároch, pochopia tento obrázok! Daj smutné ak si jeden z nich!
14 komentov
1
jozef511
26. 1.januára 2017 21:09
fašounisti
3
Ja nad tym uz niekolko minut rozmyslam a ked som aj na nieco dosla, tak mi tam nesedelo to si krasnucka.
4
pobavilo kamoš je spoluzakladateľ, pošlem mu, nech sa pobaví kde si to našiel? či tvoja tvorba?
8
@azizi @hnisavica @torpedo08 Na fb je stránke dnes nosím, kde je 98% všetkých komentárov niektorý výrok z tejto tabuľky
Btw prišlo mi to hrozne vtipné teraz, keďže som tú stránke objavila asi pred 2 hodinami a tiež mi napadlo niečo podobné
Btw prišlo mi to hrozne vtipné teraz, keďže som tú stránke objavila asi pred 2 hodinami a tiež mi napadlo niečo podobné
10
@torpedo08 Mne tiež to stále nešlo ani po tomto do hlavy, ale ten spánok ozaj pomohol, už tomu rozumiem Proste na FB je voľaká stránka, asi kde baby posielajú svoje fotky (súdim podľa názvu "dnes nosím") a väčšina komentárov k tým fotkám je v tomto znení (ako v tej tabuľke).
11
A asi sa v tých komentároch hádajú, kto má pravdu alebo tak. A keďže ide akože o oblečenie (fashion), tak sú to "fashionisti"
12
@azizi aha no tak to tak nejak asi bude mna dost mylilo aj to fasonisti som myslel ze to maju byt fasisti alebo co tak som bol uplne mimo
13
@torpedo08 no vsak praveze aj ja, kvoli tomu prve mu komentu druha moznost bola, ze je to nejaky vyraz, ktory nepoznam. Ale ked som sa vyspala, mi to doslo Normalna logicka hadanka!

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Spomíname ♡ - 3
Obrázok od Kobra -
4 It's that time again... toto... - 5
Obrázok od Kobra - 6
Obrázok od Kobra -
7 Shalom !!! - 8
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Mačacia śavāsana -
7 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
6 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
7 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
8 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...
