

Tieto dve spolu sú také superzlaté. A to vravím ako človek, ktorý ani nepozerá GoT!
29 komentov
4
VŽDY KEĎ SA CÍTIŠ AKO LÚZERSKÁ PIČA, SPOMEŇ SI, ŽE JE TU SISI
(hviezdičky pls)
(hviezdičky pls)
6
@1 Ked sa cítiš škaredá, spomeň si, že je tu Maisie...a plač, lebo oproti nej naozaj škaredá si.
A inak hej, tieto dve sú spolu úplne megapopiči aj každá zvlášť.
A inak hej, tieto dve sú spolu úplne megapopiči aj každá zvlášť.
7
@sisi092 obvykle nereagujem na taketo trashy ale...seba hodnotis ako velmi peknu a Lorde je skareda? ok
8
@moouselet seba hodnotim ako priemer...
ale kazdy kto tvrdi ze je pekna akoze serie si do huby nech si hovorí čo chce, len zato ze pozerava got z nej moze byt hotovy..ALE PODLA MNA CO SA KLASICKEHO VNIMANIA KRASY AKO NEJAKEJ HARMONIE TVáRE ...no ťažkooo, tam sa nechytá...
ale kazdy kto tvrdi ze je pekna akoze serie si do huby nech si hovorí čo chce, len zato ze pozerava got z nej moze byt hotovy..ALE PODLA MNA CO SA KLASICKEHO VNIMANIA KRASY AKO NEJAKEJ HARMONIE TVáRE ...no ťažkooo, tam sa nechytá...
16
@Antifunebracka no vsak cim skaredsia tym lahsie si najde frajera, to mas dookazane. A zase ta blondinka skareda nie je, ona je pekna. O tej rec nebola. Iba o tej mensej.
19
@Feelh8 a ty si v prvorade troll co znamena ze si bud nejaky mastny 40rocny prasiak alebo nejaky 20rocny zakomplexovany Itckar s pleškou co vecer vyplna ancou dlanovkou s hranim fantasy hier... Takze tvoje komentare su prd platne na osobu ako som ja
20
@sisi092 oba pripady su stale lepsie jak neschopna a stratena zufalka. myslim ze vacsina birdzu je rovnakeho nazoru. staci sa mi len pozriet vyssie na niektore komenty
25
pod touto fotkou mame odpoved, preco sisi nema 4 roky frajera a normalnu robotu
26
normalne som si dala tu namahu a vygooglila tu malu, chcela som nieco napisat este ale tebe nepomoze uz nic
33
Smutné je, že som si to otvoril a zistiť, že mám kkikmuty dobrý obrázok

Napíš svoj komentár
-
1 Spomíname ♡ - 2
Obrázok od Kobra - 3
Obrázok od Kobra -
4 It's that time again... toto... - 5
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
3 Aký je váš postoj k manželstvu? -
4 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
5 Moje nove oblubene farebne kombo -
6 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 7
Obrázok od Protiuder22 -
8 Mačacia śavāsana -
9 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 @Tequila kamo , dnes som... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...


odteraz uz je to - vzdy ked sa citis skaredá, je tu Maisie