Exmanžel za dverami

Redaktor: Malá liptovská dedinka sa stala dejiskom kuriózneho prípadu rozpadu manželstva. Pán Pavol tvrdí, že robil všetko tak, ako v začiatkoch vzťahu, keď bola jeho teraz už bývalá manželka doňho zbláznená. Nerozumie, prečo jej city voči nemu vychladli.

pán Pavol: Už v detstve som sa rád skrýval. Raz som sa ukryl na dvore pod filpas a rodičia ma nemohli nájsť. Aj po sobáši som sa rád skrýval, čo neraz výkúzlilo úsmev na perách mojej ženy – áno, stále je mojou ženou. V očiach Pána je stále mojou ženou! Dosť na tom, raz som sa jej takto skryl za sušiak na prádlo v našom starom byte, no a tá na mňa volala, ale nikde nikoho, tak potom začala otvárať okno a kukať dole pod bytovku, či nie som vonku, hahahaaaa.

No a takto podobne som sa jej skrýval aj v deň, keď mi povedala, že to chce ukončiť. Skrýval som sa jej, zakrádal som sa a v snahe prekvapiť ju som stál za dverami. No a to bolo vraj rozhodujúce.

pani Stanislava: K Pavlovi som už dlhšie nepociťovala lásku. No a potom, keď som si všimla, že stál za dverami... povedala som si, že sa mi to oplatí viac. (žena vytiahne na kameru dve balenia rastlinného tuku Rama) 

Zdieľaj článok na facebooku
82 odoberateľov
Pubertslatinocelny

Momentálne sa snažím na B nechodiť. Ak tu teda nie som, tešte sa so mnou z mojho úspechu. Ak by som vám veľmi zachýbal a chceli by ste mi odkázať nejakú srandu alebo niečo, skúste cez @nicmanenapada, @patrixo alebo @tikalok. Mám rád ľudí, ale dakedy ma dosť serú, mám rád prírodu, hudbu, knihy, ale veľmi nečítam, mám rád niektoré počítačové hry. Trochu rád varím, radšej jem, snažím sa zlepšovať, trávim príliš veľa času tak, ako nechcem (hlavne márnením času na internete), som mimoriadne šťastne ženatý, z birdzákov sa najviac kamoším s hnisavicom, ale nepohrdnem ani tebou! Som amatérsky ornitológ a hudobník, snažím sa rozvíjať svoj duchovný život. Mám rád humor, aj trápny. Do roboty sa skoro nikdy neteším, ale keď už tam som, tak mám z nej dosť často radosť. Spávať by som mohol aj viacej. V dohľadnej dobe sa plánujeme natrvalo usadiť a vari mať aj deti, ak sa pošťastí. A potom by som pozvoľna chcel začať budovať gazdovstvo. Začneme asi sliepkami a potom sa uvidí.

Komenty k článku

 1. 1
  Pubertslatinocelny

  33 ročný muž
  zvláštne ticho vzniklo

  Napíšte mi do TS, či ste pochopili, pls! :-D
  Zatiaľ čo to 2 ľudia čítali, tak ani jeden nepochopil :(
 2. 2
  Slackerbitch

  39 ročná teta
  stratená v paralelnom vesmíre

  Napis prosim ta ty mne do tsky co to ma byt (:
 3. 3
  Pubertslatinocelny

  33 ročný muž
  zvláštne ticho vzniklo

  NEHLADAJTE HLBOKU POINTU!
 4. 4
  Slackerbitch

  39 ročná teta
  stratená v paralelnom vesmíre

  @3 (: (:
 5. 5
  Limitles

  8 ročný chlapec

  Filpas je hrot xDdddddddx podla mna tak0.01 userov birdzu vie co je filpas xDddddddx
 6. 6
  Pubertslatinocelny

  33 ročný muž
  zvláštne ticho vzniklo

  @limitles ale našiel som teba, to stačí (love)
  Ináč tá hlavna pointa sa dá aj bez znalosti filpasu odhaliť xD (niežeby ju niekto odhalil)
 7. 7
  Patha

  25 ročná žena
  birdz

  Je to niečo na spôsob tých reklám, že Rama sa oplatí viac, lebo je lacnejsia ako malso?
 8. 8
  Torpedo08

  29 ročný muž
  kOkOtOvO na Záhorí

  Nechapem :(
 9. 9
  Pubertslatinocelny

  33 ročný muž
  zvláštne ticho vzniklo

  @torpedo08 @patha @limitles

  ide len o to, ze "manžel stál za dverami" znie rovnako ako "manžel stál za dve Ramy", a ze ked to manzelke docvaklo, tak ho za ne vymenila
 10. 10
  Torpedo08

  29 ročný muž
  kOkOtOvO na Záhorí

  Aha :D sranda
 11. 11
  Lenuska175

  hrá sa, že má 1 rok
  knižnica

  Omg to je super!