18 ročné dievča, Zmrzlinový zámok Vasilja Blaženého, Candyland

Z menštruačného cyklu: Poďte sa pozrieť ako to kardinálne nezvládam

#nebolčasnagramtiku #prudkonevyspelýobsah #autorskýalibizmus 

rozmýšľam, že z tohto spravím sériu...volalo by sa to: Z menštruačného cyklu

Začnem trochu inak:

What's been happening in your world?

What have you been up to?

I heard that you fell in love

Or near enough

I gotta tell you the truth…

I wanna grab both your shoulders and shake baby

Snap out of it (Snap out of it)

I get the feeling I left it too late, but baby

Snap out of it (Snap out of it)

If that watch don't continue to swing or the fat lady fancies having a sing

I'll be here waiting ever so patiently for you to

Snap out of it

Forever isn't for everyone

Is forever for you?

It sounds like settling down or giving up

But it don't sound much like you girl

I wanna grab both your shoulders and shake baby

Snap out of it (Snap out of it)

I get the feeling I left it too late, but baby

Snap out of it (Snap out of it)

If that watch don't continue to swing or the fat lady fancies having a sing

I'll be here waiting ever so patiently for you to

Snap out of it

Under a spell you're hypnotized

Darling how could you be so blind?

(Snap out of it)

Under a spell you're hypnotized

Darling how could you be so blind?

I wanna grab both your shoulders and shake baby

Snap out of it (Snap out of it)

I get the feeling I left it too late, but baby

Snap out of it (Snap out of it)

If that watch don't continue to swing or the fat lady fancies having a sing

I'll be here waiting ever so patiently for you to

Snap out of it

https://www.youtube.com/watch?v=H8tLS_NOWLs

...každopádne chcem len povedať, že Alex Turner je charizmou a šarmom obdarovaný a zaiste si to užíva. Kto by si to neužíval...

Čosomto?

Ach hej....zaujímavý (alebo nie ani tak zaujímavý) fakt o mne je, že vždy prvý deň mojej menštruácie si idem oči vyplakať a vypičujem každého, kto sa na mňa opováži zvýšiť hlas alebo vytvárať nátlak, stres, skrátka je nepríjemný. Ako napríklad:

21. september, piatok, na zastávke

Malá p...pucmola predo mnou, čo všade bola, všetko videla (dokonca dvakrát!!! ) zas musí povyprávať kámoškám o hentom chalanovi a ako je tamtá čaja piča, lebo sa smeje na vtipoch jej potenciálneho frajera. Dobre...veď aj ja si poviem, keď mi niečo dlho leží v žalúdku, ale dávam si teda dosť záležať na tom, aby to nepočuli ľudia okolo mňa, a mám s tým problém, lebo som hlasná bytosť.

Inak...mám pokazený headphone jack na mobile...len pre prípad, že by niekto múdry v komentá-...však vy viete prečo to tu píšem.

7:17, autobus

Kamaráti, že? Milí ľudia, veselí, nápomocní, spoľahliví... máte s nimi kopu spoločného, že mám pravdu?

Že?

Kurevsky toto neznášam, keď niekto proste len potrebuje pohladkať ego, lebo... (?) lebo neviem čo! Neviem prečo, netuším!!!

„chápeš, on (profesor) ma celý druhák a tretiak otravoval s tým, že mám maturovať z matiky...Ja!!! JA!?!? čo neviem matiku vôbec...no chápeš toto, ja vôbec...?“

„jáj a čo si mala z matiky?“

„Veď jednotku!

....

Ah tááák.

..hmm no ja som skoro neprešla z matiky, takže počúvať takéto chujoviny ma teda brutálne motivuje študovať logaritmy a goniometrické funkcie ďalej, to vám teda poviem.

„....a ja vôbec nechápem, ako ti nemôže neísť chémia, Veď chémia je ten najľaHŠÍ, predmet, ved to je také ľahké, aj rovnice sú úplne easy....“

No áno. Chémia je easy, keď ťa to zaujíma a keď ťa to učí niekto, kto vie o čom rozpráva. Mám silné podozrenie, že si táto čajka o mne myslí, že som hlúpa ako bagandže. (ja...netvrdím, že mám supermozog a som supermúdra a všetko načo sa pozriem hneď vyriešim „no problem“ dokonca by som s ňou aj súhlasila, ale keď vám to niekto povie takýmto spôsobom, najradšej by som tej osobe ojebala lopatu o kotrbu....

„baši tie peniaze rátať nedávaj, ona je blbá z matiky.“

Poviete si: však si robia srandu, nehaj to tak, jeb na to. O nič nejde. Sranda.

A Ja to chápem. A fakt sa snažím neznieť ako butthurt pucmolka. Ale mám menzes. Som prudko emocionálna. Náladová. Vytočí ma všetko. Ved som to už hovorila. A druhá vec je, že ma nebaví toto počúvať. Akože: excuse you!? Toto, že som kokot z matiky o sebe môžem povedať ja a môj profesor. Pičujem je na teba, že netušíš interpretovať výtvarné dielo alebo definovať ,čojaviem, secesiu alebo rokoko? Nie, lebo každý má niečo čo ho baví a čo má rád. Ty máš tú matiku a fyziku a chémiu a boha, kľudne maturuj aj 10 razí z toho. Mampiči. Úprimne obdivujem, že ti takéto veci idú a ťa bavia, a máš nato hlavu. Ale ja nie, preto sa prosím rešpektujme. A to vám môže povedať hocikto, kto ma pozná bližšie, že hocikedy poviem ako som mimo z matiky a blablablaaaa...ale ako hovorím, príde ten moment, keď si to ostatní začnú brať do huby a obzvlášť také typy, čo majú nejaké divné duševné obdobia a stavy, a začne im to asi robiť dobre alebo fakt netuším prečo by to bol niekto robil, a proste sa to stane...že ti to začne liezť na nervy.

To sú tie typy, čo si myslia, že ich tatinko dostane dopiče aj na tretí prstenec Saturnu. A mať samé jednotky a byť v profesorovej riti tak hlboko, že vidíš proces trávenia, je life goal...Hmm dokonalé dieťa som teraz opísala, nie? Aby vám to neprišlo len tak odveci....táto moja kamoška je dokonalé dieťa...tatínkova holčička...chceli by ste mať také dieťa? toto je reálna otázka na birdzákov. 

Samé jednotky, profesori ju zbožňujú, nerobí problémy, nepije, nefajčí, má skvelý vzťah s rodičmi, chce byť lekárka....za toto všetko jej tatinko nakupuje topánočky a šatičky a-...

Mimochodom...toto keď mi povedala, tak ma skoro odjebalo z lavičky... dá jej mamka 50€ na týždeň, „že chod si kupiť niečo na seba...blablabla“

A ona si kúpi úplne super mega topka peckové kvietkované šaty s gombíkmi a opaskom a majú také nádherné vrecká a –

A čo? A potom ich nenosí...

Prečo?

Lebo je „tučná“...

(to sú jej vlastné slová)

!!!?...tak ja som potom čo??? :D

Keby ste videli aké má nekonečne dlhé nohy, také. čo by jej každá (vrátane mňa) závidela. Je to kočka. Veľmi pekné dievča.

A dosť mi to pripomína tú situáciu, keď čajka pridá fotku a vyplakáva aká je tam aj tak škaredá, čakajúc na prudko pozitívne komentáre presvedčujúce ju, že sa mýli.

Hmmm, o čom sa ženy...no dobre dievčatá bavia, keď sú samé a majú veľa času?

O muž-...chlapcoch.

Alebo vlastne...

Toto som už počula milión krát...o jej milovanom M, ktorý je o 10 rokov starší...a ja sa tvárim akože ma to brutálne šokuje, pritom som tiež pekne zvrátená v týchto veciach a bohvieako ma 10 ročný rozdiel nezaskočí.

Veci, ktoré ona prežíva, som ja prežívala tak keď som mala 13 rokov...resp, spôsob akým som „vzťahy“ prežívala v 13 rokoch sa rovná spôsobu, akým ona prežíva vzťahy teraz (18r)

Pozrel sa na mňa.

Usmial sa na mňa.

Myslíš, že ma chce?

Neviem opýtaj sa ho.

Ja sa ale bojím.

No, kto sa bojí, nech nejde do lesa.

Fuj, až mi je zle zo seba, ako škaredo som ju ohovorila...a zároveň dobre, že som to dostala von zo seba. Menštruačný cyklus je skvelá výhovorka na hysterické záchvaty a prehnané reakcie...ved ste videli ako ma to vzalo :D....nevadí som rada, že to tu môžem zavesiť na B, aby to každý videl, a aby ste videli aký mám špinavý charakter.

Dobrú noc :)

PS: J, nehnevaj sa, teraz sme si kvit.

Zdieľaj článok na facebooku
11 odoberateľov
Rebarboe

hehe no čo káámoši... ako sa vám žije ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Komenty k článku

 1. 1
  Staphylococcus

  hrá sa, že má 1 rok

  Sama si to spravne zhodnotila - su to prehnane reakcie. Cim skor sa naucis taketo kokotiny odburat, tym lepsie. Taketo sracky fakt nestoja ani za to, aby si im venovala polsekundovu prasivu podvedomu myslienku, nie to este cely blog. Bude horsie, uvidis ;)
 2. 2
  Mezomus

  hrá sa, že má 1 rok
  asshole birdzu!

  (thumbs) (thumbs) (thumbs)