Historky z (nie príliš vzdialenej) budúcnosti- Election Day

,,Koho si volil?" opýtal sa Mike svojho kamaráta Jamala, ked odchádzali z volebnej miestnosti s odznáčikmi "volil som" na hrudi a divným pocitom, že je to úplne zbytočné. Ale je to vraj občianska povinnosť, a nad tými sa netreba príliš hlboko zamýšľať, proste ich v pravidelnom intervale urobiť, tak ako pobiť sa na deň Svätého Patrika s ožratými leprechaunmi, alebo kúpiť si nový smartfon, aby si nebol za debila, ktorý nemá ten najmodernejší. 

,,Rihannu", odvetil Jamal hrdo.

Mikovi sa táto predstava príliš nepáčila- Rihanna prezidentkou, demokrati sú už fakt zúfalí. Ale ani republikáni sa príliš nepochlapili- nominovali Charlieho Mansona juniora, syna zosnulého skladateľa (a príležitostného fanatika), o ktorom sa tvrdí, že je vraj ultrarasista- nemá rád čiernych, aziatov ani árijcov, skrátka žiadne etnikum na tomto svete, uznáva iba rodinu Mansonovcov, ktorá je vraj diablom vyvolená nato,aby vládla svetu. Každý, kto bude chcieť v "novej spoločnosti" zastávať významnú funkciu, s nim vraj bude musieť splodiť aspoň dve deti. Ostatní budú otrokmi pracujúcimi za balíček Skittles denne. Takto vraj Mansonovci zaplavia Ameriku a ostatné "nižšie rodiny" vymrú. 

Mnohí američania sa zhodujú, že sa im tento plán príliš nepozdáva, ale stále lepšie než Rihannin návrh premenovať Ameriku na Barbados. To sa nezhoduje s ich patriotickým cítením. 

Vdakabohu, že v USA vznikla aj tretia silná strana- Rastafariáni. Ich kandidátom je Michal Šeps- neúspešný český hudobník, ktorého účinkovanie v Superstar si už nik nepamätá, no zato úspešný občiansky aktivista  bojujúci za práva leguánov. V programe má síce iba jeden bod, no zato výborný- marihuana zadarmo všetkým občanom, každému ročne na prídel päť kilogramov. Analytici odhadujú, že by mohol byť pre Mansona i Rihannu silnou konkurenciou, ak jeho húliči- voliči nezabudnú ísť voliť a trafia do volebnej miestnosti. 

Do nového prezidenta budú občania vkladať veľké nádeje- odvtedy, čo Amerika prehrala tretiu svetovú, nie je príliš great. Slovenská ríša si ako vojnovú korisť uchmatla Google, Facebook aj Amazon,a zatiaľ čo sa z nej stáva nová svetová veľmoc, v Amerike sa zatvára jeden Starbucks za druhým, kedže na ich kávu už nik nemá peniaze, a v NHL namiesto kvalitných europskych hráčov, ktorých si kluby nemôžu dovoliť, hrajú nelegálni imigranti z Portorika a Kolumbie. Návštevnosť zápasov sa však neznížila, je rovnaká ako pred krízou, pretože aj ked hispánski chlapci nevedia príliš dobre korčuľovať ani strieľať, vedia sa temperamentne pobiť. A kedže bežnému američanovi sa na hokeji najviac páčia práve bitky, ani si nevšimol, že kvalita hokeja akosi poklesla. Zdieľaj článok na facebooku
28 odoberateľov
Riddler

Suverénny víťaz nástenkového tendra, olympijsky víťaz vo vrhu tieňom (talent podedil po dedkovi, ktorý vrhal očnými tieňmi na turnaji latentných homosexuálov, a otcovi, ktorý bol za vlády Dzurindu v tieňovej vláde), obávaný zlodej slnečníc skladajúci piesne a cement z vlečky, v pornopriemysle známy pod pseudonymom Baron Prášil.

Komenty k článku

 1. 1
  Torpedo08

  26 ročný muž
  kOkOtOvO

  Volim Šepsa (thumbs) (hehe)
 2. 2
  Riddler

  25 ročný muž
  Martin

  @torpedo08 Laci by bol na teba hrdý :D toho by Rastamani určite nominovali,ak by žil, no ked tu nie je,tak je im dobrý aj Šeps.
 3. 3
  Torpedo08

  26 ročný muž
  kOkOtOvO

  Laciho by volil kazdy na svete len co ked nikdy nekandidoval :( on by bol kral sveta ! A nie Di Caprio na Titanicu :D
 4. 4
  Trevor1994

  tvári sa, že má -1 roky

  ze slovenska risa haha to uz je skoro jak z necyklopedie