Komenty k fotke

 1. 1
  Sisi092

  24 ročné dievča
  Portofino

  Nak idu rodit ked tak machruju... A nech menstruuju kazdy posraty mesiac...a zena postavy dom tiez, nevidim v tom problem. Bude to mozno trvat dlhsie lebo nevladze sama velke 200kg vahy nanasat ale postavy. Kee sa ich spoji viac, tak si pomozu aj keby su cisto zensky kolektiv murarky s.r.o

  Kazdy muz by si mal vazit zenu pokial ma rad svoj zivot, lebo si jeho matka nechala dobrovolne nastrihnut rozkrok a odrtpela si muky v bolesti aby priviedla na svet takeho sexistickeho retarda co vymysla tieto obrazky.
 2. 2
  Riddler

  24 ročný chalan
  Martin

  @sisi092 No teoreticky by to zvládli,ale bolo by to jednak neefektívne,kedže by bolo treba zamestnať viac žien,to si radšej každý najme menšiu mužskú partiu,a ženy to k tomuto povolaniu príliš neťahá,nie je veľa žien-murárok, možno tak pri stavbe svojho domu pomôžu,ale profesionálne to nerobia, a takisto sú aj profesie,kde to zas príliš neťahá mužov a robia to väčšinou ženy. Na tom obrázku nie je nič sexistické,len skrátka nesúhlasí s tým heslom gender lobistov,že medzi mužmi a ženami nie sú žiadne rozdiely,že nie je nič "mužské" a "ženské", a teda ženy môžu byť kľudne aj bradaté a muži sa premávať na verejnosti v ženských šatách. S tým ja nesúhlasím, mali by zostať zachované veci,ktoré robia ženu ženou, ktoré vyjadrujú jej ženskosť a muži si zase zachovávať určité svoje špecifiká.
 3. 3
  Antifunebracka

  27 ročný muž
  antiSJW birdzu

  Keď chcú ženy tak moc rovnoprávnosť, prečo majú na olympiádach vlastnú kategóriu?

  Však nech si zašportujú s nami, uvidíme, koľko bude medailistiek :)
 4. 4
  Riddler

  24 ročný chalan
  Martin

  @antifunebracka No ved áno, mužský čas v behu na 100 metrov je lepší ako ženský. Shelly Ann Fraserová je výborná šprintérka, ale najrýchlejšieho muža planéty, teda Bolta, by nepredbehla. I ked niektorí muži už "zahviezdili" v ženských kategoriách,lebo si povedali,že už sa ako muži necítia,odteraz sú ženy,ako napríklad ten novozélandský vzpierač. Niektorí tomu tlieskajú ako ohromnému "pokroku"...
 5. 6
  Lacius

  22 ročný chalan
  Castle Black, Jon Snow

  @sisi092

  Vraj postavila dom, uz vidim ako robis strechu a robis konstrukciu z hranolov. :/ Ty si len dobra na...
 6. 7
  Marcello1111

  28 ročný muž

  neviem, ale vy asi chodíte slepí po svete, v Žiline sov videl x žien robiť po stavbách...
 7. 8
  Riddler

  24 ročný chalan
  Martin

  @marcello1111 No ja som zatial videl len mužov,a môj otec je murár a židnu kolegyňu v živote nemal, ale nechcem spochybňovať to, čo si videl (i ked ty vidíš rôzne veci,niekedy viac než my, bežný plebs :D )
  Každopádne, stačí sa pozrieť do murárskej triedy v akomkolvek učilišti, dievčatá v nich spočítaš na prstoch jednej ruky.
 8. 9
  Sisi092

  24 ročné dievča
  Portofino

  @riddler predstav si ze zena moz at bradu, dokonca ju aj ma len jemnejsiu a svetlejsiu, mas zeny co ju maju. A dokonca aj muz moze nosit suknu a moze byt hetero. Skoti? Alebo kedysi muzi bezne nosili sukne. Co robi podla teba zenu zenou ? Ako definujes zenu? Cim sa zena pre teba vyznacuje ?
 9. 10
  Riddler

  24 ročný chalan
  Martin

  @sisi092 Hovorím o brade a fúzoch na štýl Conchita,nie jemných chlpkoch ktoré má na tvári každá žena :D a takisto kilt je čosi trochu iné ako ženská sukňa, respektíve ženské šaty. A čo sa týka definicie,tak ženskosť sa nedá nejakou jednoduchou definíciou ako z Wikipedie vysvetliť,ale človek skrátka vidí zo správania a myslenia,či sa jedná o normálnu, emancipovanú ženu, alebo niečo radikálne feminacistické, čo by muža bolo schopné aj prizabiť,ked jej prejaví nejaké gentlemanské gesto,lebo jej tým podľa nej dáva najavo podradenosť :D
 10. 11
  Marcello1111

  28 ročný muž

  @riddler
  chodím po svete s otvorenými očami a všímam si, to je všetko....
  a na to aby nejaka ženska robila v parte murárov nemusí byť vyučená, zákon to nezakazuje...
 11. 12
  Foxie

  hrá sa, že má 1 rok
  78°13′N 15°33′E

  Ale veď pohlavie je iba sociálny konštrukt!