28 ročný muž, allow access to my location?
M

Môjho kamaráta zasiahla v nedeľu v noci takáto smutná udalosť. (pokrač. v komentári ) :(

Komenty k statusu

 1. 2
  Sechs

  28 ročný muž
  allow access to my location?

  https://www.noviny.sk/slovensko/552444-seria-bleskov-na-horehroni-pripravila-mladu-rodinu-o-strechu-nad-hlavou-dom-uplne-vyhorel?fbclid=IwAR25EsmVblbS2KS9HyMNJXzmQTxdUzleuR4aFX6a_bOsUQziwXkMmOjtB4M

  Viem, že je v súčasnosti množstvo zbierok, ktoré majú pomôcť v takej, či onakej veci a viem, že mnohým ľuďom to možno už ide aj hore krkom, ale aj to, že sa nájdu takí, ktorí by radi pomohli, ale človek si nemôže dovoliť prispieť všade. Ak by ste ale disponovali nejakým centíkom navyše, v ďalšom komentári pripájam prosbu Vladovej rodiny spolu s č.ú.
 2. 3
  Sechs

  28 ročný muž
  allow access to my location?

  Priatelia, mnohí už viete, že dnes v noci nám udrel do domu blesk a dom nám vyhorel. Utekali sme z horiaceho domu v pyžame a bosí. Mali sme šťastie, lebo sme sa v noci nemuseli vôbec zobudiť. Momentálne sme bezdomovci, v dome sa nedá vôbec bývať. Žiaľ, dom sme nemali poistený, a preto sa aspoň takto obraciame na vás s prosbou o pomoc, kým sa zriadi transparentný účet. Ja viem, že je ťažká doba, ale aj tak vás chceme s Vladkom, Alžbetkou a Agátkou veľmi pekne poprosiť, aby ste nám pomohli opäť sa nejak postaviť na nohy a finančne nás podporili.

  SK28 7500 0000 0040 2612 8975

  rípadne, ak by ste vedeli o možnosti bývania v krízovej situaci alebo lacnom podnájme, kde by sme mohli s našimi dievčatkami hlavu skloniť, dajte vedieť.

  Ďakujeme