O stagnácií (ide leto)

Zase je máj.

Bol už aj minulý rok.

Začína ten letný hype, ľudom čo ich pán božko obdaril schopnosťou letovať. 

Mňa neobdaril.

Na vysvetlenie. V máji už všetci aspoň približne všetci vedia na ktoré festivaly pôjdu, kedy a kam asi pôjdu na dovolenku, buržuji do egypta rozjebať dvojmesačnú výplatu na all inkluziv s týždňovou hnačkou, slniečkari stopom do poľska na woodstock a ľudia ako Jožko do Škandinávie, lebo. 

(* pozn. autora - Jožko je generický predstaviteľ metahipstera - on robí veci, ktoré nie sú mainstream lebo veci ktoré neboli mainstream už sú mainstream a tým pádom hipsteri začali robiť veci čo sú mainstream lebo všetci už robia nemainstrem, takže jožko začal zase robiť nemainstream lebo je to vlastne mainstream a on rozhodne nie je žiadny hipster!... no schválne si to nechajte prejsť hlavou, ono to dáva zmysel)

Ja napríklad som bola oveľa spokojnejšia, keď vonku jebal mínus a mohli sme piť v krčme bez toho aby sme sa spotili. A všetci ľudia pre ktorých krčma nie je dostatočná motivácia bicyklovať s mestskými gumami po námraze v chumelici nie sú moji ľudia ( a sedeli doma) - (Moji ľudia sadry hore) V lete vyliezajú mladí pekní ľudia demonštrovať svoju lásku na otvorené krčmové terasy a znechutia mi celý zmysel môjho života svojím ťuťuli muťuli a opálením. A SPAM. Jebe SPAM. Všade jebe SPAM. Každý jebe SPAM. Lebo príroda, hory, more, dyk more - ukradli mi bicykel, dovolenky, bakalárky, diplomovky (DOPIČE) - to je ešte teraz na jar dooobre, longbord, skejbord, krujzer, radler, všetky slová textu klenotu slovenskej hudobnej klasiky JBMNT.

Ja viem čo mi povieš - ale to si musím zmazať 70% priateľov a koho budem hejtovať.

S hejtom na večné veky! 

No ale na smutnú nôtu. Presne takto tu sedím ku koncu mája každý rok a pičujem. Vrana keď prišlo leto. Tak si neodpustím ani tento rok. Stagnácia a žiadny progres a zase budem čakať každý spotený deň až udrie september a dúfať že všetkým prestane jebať a zalezú dnu. 

Pozdravujem Jožka týmto vstupom.

Zdieľaj článok na facebooku
13 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Narazuvzdornaa

  24 ročné dievča
  unclean, a libertine

  jj ja nenavidim leto tiez, lebo sa este zdoraznuje biednost mojho sposobu zivota :D
 2. 2
  Indigomood

  hrá sa, že má 2 roky

  "A SPAM. Jebe SPAM. Všade jebe SPAM. Každý jebe SPAM." :D Za toto by sa ani Melisko nemusel hanbit :D

  Ale ano, tiez neznasam upotene leto. Uz aby bol oktober.
 3. 3
  Pappkin

  25 ročný muž
  Košice

  Jebe spam :D :D :D

  V pohodičke, každy ma ine produktivne obdobie, stagnacia prejde! :D
 4. 4
  Antifunebracka

  29 ročný muž
  uze birdzu

  Čo, jaký spam?