Ako som zabil tehotnú muchu - šokujúce priznanie

Každý deň by som mal pridať jeden blog, lenže môj deň má len 4 hodiny. A tak je tu nový blog, YES! Všetci burácajú a trhajú si navzájom (ale nie sami sebe) vlasy. On jej, ona jemu a on zasa jemu a ten zasa psovi. Grafovo zapísané JEJ <-> ON -> JEMU -> PSOVI.

Čítam po sebe staré blogy a stále nevidím čo je v neporiadku. Teda vidím, že niečo je off road (ako ten typ áut, čo nemajú strechu, offroad).  Jedna vec, ktorá ma okamžite udrie do mojich prekrásnych modrých očí je, že pri väčšine si hovorím "čas písania tohto blogu si pamätám, to bolo riadne riadne napiču", alebo "veď to bolo vtedy a vtedy, to si pamätám, že vtedy som dojebal toto a potom tamto". Celé zle a stále to nevidím, že čo to je. Lebo to čo má človek celý čas pred nosom vidí najmenej. Veď sa aj hovorí, že pod lampou je vždy...nasrané od psov. 

 Možno som posadnutý diablom. Alebo radšej Diablom 2, to je lepšie ako Diablo. Diablo 3 tiež nie je boh vie čo. Ale čo sa dá robiť v takejto katastrofálnej až smrteľnej situjáciji? Pretože toto ma kurva, toto ma vážne ľudia, vážne prisahám na svojho škrečka Sorbona...

Dnes som videl rodiť muchu. Sedela na zábradlí a tak som na ňu fúkol trochu cigaretového dymu (stále pri sebe nosím trochu cigaretového dymu v sáčku) a ona neodletela. "To je riadne podozrivé", pomyslel som si. Vyzerala riadne vyžrato a tak mi napadlo "možno rodí. Prizriem sa bližšie a pod jej riťou leží malý biely červíček.

"Pardón, pani mucha, nechcel som na vás fúkať cigaretový dym, keď ste tehotná. Dúfam, že sa vám nenarodia zdeformované deti, to by som si neodpustil", ospravedlnil som sa. Ale keď tak nad tým rozmýšľam, tak tie larvy asi dlho neprežijú keď ich porodí na zábradlí a nie do hovna, ako sa na muchu sluší a patrí.
"Pomohol by som vám, ale ja som už dnes kakal", ospravedlnil som sa opäť a pravdivo pani Muche.
Cítil som sa previnilo pretože...

veľa ľudí ma dobre nepozná, ale musím sa priznať. Už som raz zabil tehotnú muchu. Spomínam si na to akoby to bolo včera. Bolo to v kúpeľni. Veľká tlstá mucha nemotorne poletovala dookola a potom sa udierala o sklenenú tabuľu strašného okna(fakt bolo strašné, dokonca až strešné). A tak som zobral kus toaletného papiera a zavraždil ju. Rozpučil o sklo. A vtedy som uvidel, že z nej začínajú vyliezať malé červíky. Najprv som si myslel, že to sú parazity(čo len poberajú dávky a nič nerobia!!!!...och pardón, pardón, to do mňa len vošiel Mariánov duch....Dajte mi žiletku na hlavu!!!...neviem to ovládať).  Lenže po krátkom internetovom hľadaní sa ukázalo, že to boli jej deti. A takto som zabil tehotnú muchu. 

No zmenil som sa, už nie som vrah. Túto som dokonca strážil a bol som pripravený zasiahnuť, keď sa k nej blížil malý červený roztoč, taký ten, ktorého nie je takmer vidno, ale sú všade. Našťastie nedošlo k eskalácii konfliktu a všetko sa urovnalo bez ďalších problémov. 

Ďalší štvorhodinový deň sa končí a ja zajtra ešte idem na služobnú cestu, pozatvárať okná v byte, lebo má pršať v najbližších dňoch a ja budem už od popozajtra 18 dní na chate, takže nebudem mať možnosť vracať sa len tak. 

Zdieľaj článok na facebooku
33 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Tomtoylc

  26 ročný muž

  hned na úvod - off road je niečo uplne iné ako si vysvetlila/prirovnala alebo som nepochopil tvoju metaforu (hehe)
 2. 2
  Pubertslatinocelny

  31 ročný muž
  veselo aj vážne

  Tú nepresnosť s off road som si vysvetlil ako svojrázny žartík, ale pri muchach kladucich larvy mám skôr podozrenie na vymyslený príbeh založený na zlých vedomostiach. Muchy najskôr kladú vajíčka, z ktorých sa potom vyliahnu tie červíky (larvy), ktoré sa potom zakuklia, a potom sa vyliahnu už mladé muchy.
 3. 3
  Soy_goodking

  hrá sa, že má 1 rok

  @Pubertslatinocelny Hej, spravne si to pochopil, offroad je naschval a o muchach vela neviem. Ale proste v tej muche co som zabil boli cerviky, tak mozno som ju zbavil utrpenia a fakt mala nejake parazity, takze som vlastne dobry clovek! A ta co bola na zabradli, nieco biele pod nou bolo, prislo mi to presne ako tie cervicky co som videl v tej predchadzajucej, ale teoreticky to mohlo byt aj vajicko. A bola tucna a vobec neodletela aj ked som bol tesne pri nej, takze nieco s nou urcite nebolo ok.