Good zo stanice King.

Koľko je 34% z 83%? Ha! Práve som ti vypálil dieru do mozgu, takže si pripravený čítať tento blog. Správna odpoveď je defenzívne agresívna "A koľko je základ?". Vždy treba odpovedať protiotázkou inak ťa ľudia dostanú hlúpymi otázkami.

Tie deti zo stanice Zoo ma chytili, citam to furt, uz som v 60% knihy. dostať sa cez polku knihy za deň to je u mňa nevídaný úkaz. Ako keď sa zjaví dúha naopak. Keď som bol malý mal som vážnu nehodu na šijacom stroji, a odvtedy vidím svet naopak(teda správne), hore nohami(dole rukami), ale nikdy som o tom nikomu nepovedal, len minimužíkom. Občas za mnou vylezú z elektrickej zástrčky, vystrú ruky hore (dole) a chichotajú sa "štekli nás, štekli nás". Ale ja im stále len odvrknem "choďte do piče, šak viete jaký mám kvôli vám účet za elektrinu?". Nemám, ale chcem aby sa cítili previnilo. Ale len trochu, veď aj minimužíci sú ľudia. 

Plánujem posunúť moje šoférske schopnosti na nový level. Natankujem plnú nádrž do rodičovského Bayerische Motoren Werke a vyrazím na túru po Slovensku. V každom meste sa zastavím, stretnem 10 birdzákov (takže 2x toľko ako je Birdzákov) a potom si zaplatím prostitútku, aby ma kŕmila čerešňami. Ozaj, ešte musím kúpiť čerešne. Viem, bude to ťažké zohnať, ale tak nedonesiem jej pomaranče, to by musela šúpať a celé ruky od pesticídov, aj ja mám srdce. Veď aj prostitútky sú zvieratá. 

Čítam tú knihu lokáciu po lokácii a extrahujem všetky vedomosti o závislosti, ktoré je môj mozog schopný poňať. Dej je veľmi zaujímavý, aj keď sa stále točí okolo toho istého. Ale všímol som si zajúmavú vec. Že ako prostitútka, alebo prostitút, keď je človek pekný a mladý, si tam vie veľmi dobre zarobiť. Lenže. Lenže oni takto zarábajú len keď fetujú a hneď ide všetko na fet. Keď sa snažia ísť dole z fetu, tak automaticky prestávajú aj šľapať. Tento jav som si všimol už keď mi môj niekdajší kamarát hovoril o jeho nových známych, ktorí kradli a dílovali drogy a vedeli si zarobiť neuveriteľné peniaze...aby tieto peniaze hneď šli do automatov. Akoby im ľudská psychika dovolila len veľa a veľa, alebo málo a málo. Najlepšie by bolo ísť vyšľapať dobré peniaze pár krát do týždňa a potom žiť decentný život s kopou voľného času.

Škoda, že ja na šľapanie nie som. Ale plánujem si kúpiť psa a vytrénovať z neho šľapku (stačí ho naučiť niekoľko základných povelov, budú to jeho money moves). A potom už len prídem na stanicu. "Za koľko ideš?" "Ja za nič, ale tuto Dunči...". Dunči, auto! Dunči, falus! 

Sú tam dobré postavy. Napríklad moja obľúbená Bebsi. 12 ročná slečna, šľapka, závislá na heroíne. Vraj najmladšia obeť heroínu v Berlíne v tých časoch. Zomrela až v 14tich, ale 2 roky predtým sa stretla s hlavnou postavou na diskotéke Sound. Sakra, niektorí ľudia toho proste stihnú veľa. Ja keď som mal 12 rokov tak som sa ešte len učil čítať a písať. Áno, bol som trochu spomalený, často mi hovorievali "Ty si hanbou tejto osobitnej školy". (Po kom sa vlastne pomenúvajú osobitné školy? Po nejakých významných ľuďoch obmedzených na myslení? Predstavujeme vám novú "Osobitnú Školu brata Jána Amosa Komenského po detskej obrne")

Keby sme sa pozali, určite by sme s Bebsi boli dobrí kamaráti. Ona by šľapala aj a by som jej stále vysvetľoval, že najhoršia práca na svete nie je šľapať zdrogovaná, ale programovať bez drog. Keď som mal 12 rokov nosil som peňaženku na krku. Určite by sa jej páčila. Dôležité je, že v mojej knihe ešte Bebsi stále žije. Možno je moja kniha iná, možno to je špeciálny výtlačok (vytlacok e-knihy) , v ktorom bude žiť šťastne až do 90tky. Mali by to tak robiť pri negatívnych knihách, že spravia pár výtlačkov, kde všetko dopadne inak. 

A tak spravím špeciálny výtlačok tohto blogu, na ktorého konci si nepôjdem dať cigu, ale spravím 10 000 klikov. Tak nech sa páči 1 uf, 2 uf, 3 uf.......P.S: Aký to je ROZDIEL, čítač niečo čo ťa zaujíma a niečo čo nie. To je veľká téma na zamyslenie.
Zdieľaj článok na facebooku
31 odoberateľov

Komenty k článku

  1. 1
    Source

    18 ročný chalan

    bláznivé