Idzem spac

Cukor káva limonáda čaj rum bum. Nefajčinie ide dosť dobre. Ťahám 31. hodzinu. spomínam si, že minule to šlo o čosi ťažšie. Ale to som fajčil sto cigariet denne a na raňajky jedol špaky a na večeru som jedol hnedý vatový filter čo bol na obed. Tak dajak. Samozrejme to nie je úplne na čisto a dal som si dve strategické cigarety po prvom dni.

Možno to nejde zasa až tak dobre, lebo fakt ani neviem čo by som napísal, ale chce sa mi napísať blog, lenže proste nejako neviem zo seba nič dostať. Preto som si aj musel pomôcť mnemotechnickou pomôckou cukor káva limonáda čaj rum bum. Lebo tam kde sa tieto ńpoje a pochutiny stretnú, tam nikdy nechýbajú slová.

Sńvalo sa mi dnes niečo, ale už si nepamatujem, že čo. Marí sa mi, že niečo zo strednej školy a tiež že bojujem proti čiernemu psíčaťu. Zwarte Hond, zwarte Hond.

Ale cítim sa tak nejak zvláštne motivovanejší niečo robiť, keď nemám nikotín. Lebo po cige je stále taký pocit, že jakeby bolo všetko vybavené, idzeme domov, tu už niet čo riešiť. Možno mozog zaregistruje odmenu a myslí si "nuž, dosť bolo dobrého na dnes", aj keď vlastne nič dobré nespravil. 

Po tom čo som čítal knihu od Jocko Willink-a som dokonca začal chodiť spávať o trochu skôr. Asi do mna vošiel jeho duch alebo čo. Ale nie, každý kto je pri vedomí predsa vie, že ja som 50cent. 

Kovpil sem si aj škatuľku s maslovými keksíkmi v Lidli. Takú priamo z Paríža. Akože z Lidla, ale z Paríža. Mám pre ňu veľkolepý plán. Ale ešte v nej mám 15 keksíkov. Inak stojí za hovno, drahá jak sviňa a keksíkov je v nej málo. Ale chcel som tú krabicu, lebo som povrchný. Keksíky som namáčal do mlieka a je to celkom cool. Aj keď neviem či by sa to nemalo nejako do čaju, alebo či sa to má chrúmať k čaju, lebo to je akože čajové pečivo. Ale neviem či sa maslové keksíky kvalifikujú ako čajové pečivo. Je to celé dosť zložité a zamotané, ale s tým asi ráta každý kto si chce kúpiť krabicu čajových keksíkov. 

Mněl sem aj cvičiť dneska, ale som necvičil. Lebo šak som cvičil včera. A dnes som si radšej dal tie čajové keksíky s mliekom. Ale prečítal som pár strán z knihy od starej feťáčky, to pokračovanie deti zo stanice Zoo. Divné, že tá žena je ešte aj po 50tke s takým feťáckym životným štýlom zdravotne v poriadku. Teda, má žltačku C, predposlednú fázu poškodenia pečene pred cirhózou a je závislá na metadone, ale tak to má asi genetikou. Ťažké kosti.

Idzem spac.Zdieľaj článok na facebooku
33 odoberateľov

Komenty k článku