Kalciovo silikónový monoxid

Blíži sa ten čas, hodzinky tikajú, presýpajú sa, kremík osciluje a cézium, neviem čo robí cézium. Kde je zasa cézium do pekla? Malo tu byť načas.
"Cézium volalo, že bude 124 mikrosekúnd meškať".
To je celé cézium, myslím, že každý má vo svojom živote aspoň jeden nepekný zážitok s týmto alkalickým kovom. 

Moja babka napríklad varila polievku a chcela pridať cesnak, ale omylom zobrala cézium. Len jednu cibuľku. Dedko z toho potom dostal pruh. Sa mu tiahol okolo pupku, začal si myslieť, že je zebra a dostal z toho porážku. Keď jeho rakvu nakladali do hrobu, chlapík čo dvíhal rakvu dostal pruh. Pruh sa mu tiahol okolo pupku a začal si myslieť že je zebra....začarovaný kruh.

Práve pozerám, že "kremeň, kryštál" je po anglicky quartz. Tak preto sa tak volajú tie hodinky. Ale ja mám casio, neviem čo používajú na meranie času tie. Možno CaSiO. Kalciovo silikónový monoxid.  Budú ma zabiť. To je isté. Ten chlapík čo riadi svet, ten čo sedí za počítačom a píše kód v c++, už píše kódy o tom, že ma budú zabiť. Celý svet je napísaný v c++. Len ten ostrov Jáva je napísaná v jave. Musia ma zabiť, nemôžu ma nechať žiť. 

Ale dovtedy, ale dovtedy, ale dovtedtýýý...Chystám sa začať ultrazdravú doživotnú diétu. Bez sladkostí, lepku, mlieka a podobných pičovín. Ale ešte predtým si pôjdem nechať pozrieť krv. Normálne to robia za pomerne lacný peniaz, vedia pozrieť človeku všakovaké protilátky, vitamíny a minerály.  
"Tak čo doktor, ako dopadol ten test na železo?"
"Ste hiv pozitívny"

Už presne viem, ktoré dobrôtky si dám spraviť. 
"Viete mi z krvi otestovať aj či nie som posadnutý diablom?"
Majú tam dvoje testy, jedny sú ELISA a jedny nejaké fluorescenčné. Lenže ako som čítal, fluorescenčné testy sú pre homosexuálov. No veď nečudo, tých vždy priťahovali svietiace veci ako diskotéky a neóny. Môj bratranec dostal neónovú lampičku na 12te narodeniny a v 14tich ho našli na internetovej gayzoznamke. Keď sa ho doktor v hlbokej hypnóze spýtal čo ho doviedlo na gayzoznamku, odpovedal, že neónové svetlo mu ukázalo cestu.

Ešte musím ísť do servisu dať vyrovnať disk na kolese. Nechcem dopadnúť ako môj dedko, ktorý nemal peniaze a tak na starej žige mal namiesto jedného kolesa frisbee. Jeho auto stále naháňali všetky psi zo širokého okolia. A to ešte predtým než si dal namiesto výfuku špekáčku.

Prečítal som knihu od Jocko-a Willink-a. Taký superdrsný veliteľ z Navy Seals tuším. Je to drsniak, má aj čierny opasok v jiu jitsu. Kniha bola extrémne krátka, šokovalo ma to, hlavne pri tej cene(za to mohol byť jeden test na protilátky kúúúú! ).  Ale myslím, že tam bola obsiahnutá tá hlavná lekcia. Že o veciach sa nekecá, veci sa robia. 

Budú ma zabiť. Kto? Predsa...tie svine. To je vždy odpoveď. TIE SVINE. Tie svine ma chcú zabiť. Musím im hádzať perly, možno ich to na chvíľu zabaví.

Zdieľaj článok na facebooku
33 odoberateľov

Komenty k článku