Liečba šokom

Zasa mi to celé uchádza, fajčím ešte viac, od internetu sa už neviem ani odlepiť a knihy stoja a nie sú čítané. Tie knihy nie sú čitané a ľúbené. Ale jebať knihy, tie papierové kostry. Túto situáciu by som nazval rozpadom väčšiny statkov a hodnôt. A život plynie pomedzi prsty v kanále závislostných vzorcov, ktoré ponúkajú útek od sveta. Od vákua. Dnes som si to uvedomil, keď som vypol počítač a sledoval čo sa stane. A zrazu, prázdno. Neostalo nič, len úplne prázdny život. Negatívne nabité vákuum. Tu nepomôže žiadne chodenie okolo horúcej kaše, iba liečba šokom. Hovorí sa, že ak nevieš spraviť veci dobre, tak odstráň aspoň to čo robíš na bombu zle. A najlepšie všetko naraz, lebo tiež sa hovorí, že ak už si v bolesti tak to aspoň využi, už je to jedno koľko, už si aj tak v piči tak tam nalož, už to oveľa horšie aj tak nebude. 

Preto som sa rozhodol nastúpiť na liečbu do Sanatória Svätého Goodkinga. O chvíľku odpálim poslednú cigu a pridám posledný blog na nejaký čas, možno sem budem pridávať papierové blogy, kto vie. 

Sakra, včera som si chcel len niečo vytlačiť. Bolo 12 hodín a skončil som samozrejme do tretej ráno na youtube a pozeral si Got Talent Global a ako pauzu si chodil dávať sto cigariet. Minulý odvykací pokus skončil skôr ako vôbec začal. 

V Global Got Talent bola tanečná skupina Zuckaroh. A ešte dvaja chlapíci Fratelli Rossi. Tomu hovorím schopnosti. Neurónové siete dokážu robiť fakt úžasné veci, vlastne takmer všetko, taká univerzálna technológia, to je dielo génia. A pritom je to všetko také idiotsky jednoduché, ako lego a poskladáš z toho hocičo. Len keď tie naše sú pomalé a náchylné na nelogické vplyvy, ktoré ich ľahko odnesú z dobrej cesty učenia a disciplíny. Ľudia sa sami oklamú a potom sami zamordujú. Je to ako ísť podľa nesprávnej mapy. Keď nevládzeš, alebo si v piči, to je v poriadku, ale keď je mapa nesprávne nakreslená, potom nie je žiadna šanca niekam dôjsť.
"Ani na koni?"
"Nie, ani na koni."
"Aha."

V Sanatóriu Svätého Goodkinga sa zverím gréckemu dochtorovi Soyolisovi Gokingiatosovi. Soyolis mi už napísal terapiu. Volá sa 3 dni 3 týždne. Je odvodením a zjednodušením terapie 3 dni 3 týždne 3 mesiace 3 roky. Doktor Souyolis sa inšpiroval fajčením, tam je každá trojka zhruba jeden krok. Tri dni sú najhoršie. Tri týždne sú potom ťažké. A 3 mesiace už idú ľahšie, no človek si stále musí dávať veľký pozor. A potom, to už len hádam, že po 3 rokoch závislosť zahynie takmer úplne. 

Už len keď tieto 2 závislosti zložím z krku, tak budem o 20 psychických kíl ľahší. 

Doktor Gokingiatos tvrdí, že minulý pacient čo podstúpil jeho terapiu, si v polke odrezal všetky prsty na rukách a potom ušiel do lesa, kde ho zjedli diviaky. Tri dni na to diviaky chytili a obesili pred sanatóriom na výstrahu všetkým ostatným zvieratám (anatomicky je ťažké obesiť diviaka, ale oni to dokázali). 

Tak a teraz už musím ísť, priniesli mi moju izbu na podšálke a plyšovú hračku - slona udupávajúceho tehotnú ženu, aby som sa na izbe necítil sám.  

Hou!

Zdieľaj článok na facebooku
33 odoberateľov

Komenty k článku