Matricidium

Tento blog bude primitívny. Nebudem to zahmlievať ani klamať, bude to proste primitívny blog. 

Dnes na potulkách po kníhkupectve. Zrazu prichádza voľajaká odhadom 11 ročná čúza. Tenká ako špilka, ale rifle sú na nej napasované ako legíny na obéznej žene. Ja by som ich tak akurát obliekol na ukazovák a prostredník. Keby si prdla tak explodujú a odletený gombík niekomu vybije oko. Tričko nad pupok, poriadne zmaľovaná. 

"Tak čo, ako ide škola...a šľapanie?", mohol som sa spýtať. Ale bola tam aj jej mama. Takže skôr
"Teta, za koľko ide mladá?", ale znelo by to asi viac ako ponuka než urážka a onedlho by ma brali v putách. Vtedy by si mladá prdla v tých džínsoch, obchod by explodoval a ja by som sa prebral zašmarený v regále a na rukách roztrhnuté putá. Môj život by ďalej už pokračoval len ako život muža na úteku. Zo zahraničia by som o sebe čítať palcové titulky "Polícia pátra po Goodkingovi S. prezývanom tiež Pedofilný Netvor". 

Pre správne pochopenie tohto odseku...nemám nič proti tesný, nohaviciam, bezpupkovým tričkám, ani zmaľovaným xichtom, ale na 11 ročnej čúze to vyzerá fakt fakt divne. 

Pri regále s nacistickými knihami som si spomenul na Annu Kolesárovú. Bola to nejaká dievčina, ktorú chceli znásilniť nacisti, no ona sa radšej nechala zabiť. Najprv mi napadlo, že je to smutný príbeh, ale môj mozog sa nad tým čoskoro zamyslel z inej, menejpeknej strany. Hovorí mi
"Wow, tá žena si musela fakt vážiť svoju piču nadovšetko. Možno to bola najlepšia piča na svete keď za ňu bola ochotná zomrieť". Možno že je to nakoniec záporná hrdinka. Lebo čo ak by jej dali iný výber.
"Anna, tuto je gombík, ktorý zničí celú zemeguľu. Keď ho stisnem, celá zem okamžite vybuchne, bach! A všetci zomrú. A ty tomu môžeš zabrániť tak, že nás necháš aby sme ti dali do piče chrobáka".
"Nie nie, ja nechcem žiadne chrobáky v piči. Je na to príliš cenná.".
"No tak Anna, ale oni fakt zničia celú zem. Veď je to len chrúst, nie je taký veľký", pošepol by jej otec.
"Nie. Nein. Koniec diskusie. ", ruka by jej vystrelila smerom ku gombíku.
BACH!!!

Všímal som si aj mužov, či majú väzenskú formu, alebo plnú formu. Plná forma sú aj veľké nohy a lýtka, väzenská forma je len vrchné telo a k tomu nejaké tetovačky. Videl som aj takých aj takých. Pred autom mi chvíľu šli dvaja cyklisti a neunávali sa uhnúť na kraj, lebo cesta je tu pre všetkých. Jeden bol dosť vyrysovaný. S tým by som sa nechcel byť. Lebo keď sa biješ s gorom, tak ti jednu prijebe a skončíš v nemocnici, alebo márnici, ale cyklisti sú útli, ale majú kopu výdrže. Takže sa bijete a bijete a bijete a bijete, zapadne slnko a furt ste na ceste a dávate si slabé no nikdynekončiace údery. Bitka dvoch cyklistov sa musí podobať na finálnu scénku v jednom filme s Budom Spencerom, kde sa na konci bil Bud proti Terrencovi. Klasickým štýlom, že raz udrel bud. Raz Terrence. Raz Bud. Raz Terrence. No obaja po každom údere ostali stáť. Myslím, že to bola úplne posledná scéna, do ktorej šli už aj titulky, takže to budilo dojem, že sa tam bijú dodnes.

Toľko zaujímavých kníh bolo všade. Keby som vedel čítať 500 milióny znakov za sekundu tak by som si prečítal možno 2-3, lebo viac by sa mi aj tak nechcelo. Ale už mi chýbajú len 4% do konca druhej časti knihy o Christiane Felscherinow. Takže oficiálny zoznam som ešte ani len nezačal čítať. A ďalšia asi bude musieť padnúť ďalšia kniha mimo zoznamu, Webové Služby. 

Ešte jednu podarenú knihu som listoval, o asertivite. A tam bol príklad priameho zhadzovania a nepriameho. A v nepriamom bolo uvedené "Hmm, to si spravila dobre - na ženu". Hahááá, počuli ste to ľudia? Začal som sa rozkrikovať po kníhkupectve. Tu to je v tej knihe. Že na ženu, haháá! No dobre, nezačal som, povedal som si, že keď som sa vyhol vyhodeniu kvôli mladej čúze tak sa nenechám vyhodiť kvôli pasáži v knihe. A ďalšia pasáž bola z knihy o jednom autistovi, tam ho učiteľka karhala, niečo v zmysle. "Ak si debil, tak rovno povedz že si debil. Nech vieme že si debil". Hahááá, počuli ste to? Ja za to nemôžem, viem že tie veci tam boli uvedené ako niečo negatívne, ale mne sa to tak páči. 

Ešte som sa naučil nové slovo, z knihy od Heretika. Matricídium. Ak si dobre spomínam. A ak si dobre spomínam tak je to matkovražda. Viem si predstaviť nejakého psychopatického 5ročného chlapca s IQ 180 ako jedného dňa napíše rúžom na zrkadlo rodičovskej kúpelne Matricidium. Ako varovanie a aby videli, že už v piatich rokoch ovláda pokročilé výrazy a nie je dobré sa s ním zahrávať, lebo už teraz to má v hlave vyšpekulovanejšie ako dospelí kriminálnici.
"Náš Jožko minule povedal svoje prvé slovo, mama".
"Náš Milanko povedal Tato"
"Náš napísal na zrkadlo rúžom Matricidium". Kúúúrva.

Môj prvý pokus prestať fajčiť sa pred pár dňami skončil neúspechom. Vydržal som asi 5 dní po 3 cigy denne. Už som to nemal ďaleko. Takže dnes začínam znova. Tentoraz to musí vyjsť, jebem vá....matricídujem vaše matky, vy neveriaci Tomáši. 

A ešte som sa včera stihol zamyslieť čo je to serióznosť. Už nepamätám ani sa mi nechce rozpisovať ako som k tomu dospel, ale serióznosť je cieľavedomá schopnosť meniť prostredie okolo seba a vyhradiť na toto menenie dostatočné množstvo prostriedkov(stanovenie si cieľov a ich zodpovedné prenasledovanie). Opakom je asi sranda. Táranie. Sťažovanie sa. Aké neseriózne. Musím sa stať serióznym človekom. Môj prvý cieľ je ísť si zapáliť cigu, aby som sa pripravil na serióznu rozluku s nikotínovým NE-DU-HOM. Matricidujem mu matku.Aj keď vlastne ja asi nemôžem spáchať matricídiu na cudzej matke, tak ako nemôžem spáchať na niekom samovraždu. 

Zdieľaj článok na facebooku
33 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Thankyou

  tvári sa, že má 3 roky

  Čítam každý tvoj blog a kurva ty aj tak po 2 dňoch neodpíšeš....ako spisovateľ stojíš za veľké...vlastne sedíš...
 2. 2
  Soy_goodking

  hrá sa, že má 1 rok

  @Thankyou Sak isiel som ti odpisat, len som sa neponahlal lebo nie som homosexual. Ale vykrikujes tu hned po mne poziadavky jak dajaky policajny vyjednavac. Maj trochu noblesy, lebo potom znies ako ten primitiv #tučniak.
 3. 3
  Thankyou

  tvári sa, že má 3 roky

  @soy_goodking musíš @antifunebracka vytagovať poriadne, nie takto....on to potom nevidí. Vlastne on je celkovo slepý, ale mrkvu jedáva len preto, aby videl na kurvy.
 4. 4
  Soy_goodking

  hrá sa, že má 1 rok

  @Thankyou Chod namiesto zbytocnych rozbrojov radsej zveladovat svoj zivot;)
 5. 5
  Thankyou

  tvári sa, že má 3 roky

  Takže chceš povedať, že si sa ma zľakol áno? Ja nie som policajný vyjednávač, neboj sa, podaj mi ruku a môžeme spolu pretvoriť homosexuálne dejiny.