Na úrade práce už dávno vedia, že som sobášny podvodník

Zabudol som si vytlačený mail a na úrad som sa doteperil len v čase t= -15 minút pred zatvorením. Alebo teraz čítam javascript knihu, tak

var t = -15; //čísla v javascripte sú(aspoň bývali) reprezentované 64 bitovou hodnotou, ktorá je ale pri použití pretransformovaná na 32bitové číslo a potom naspäť na 64ku. Tento proces ostáva programátorovi skrytý. Pri zápornom čísle je použitá reprezentácia s prvým(ľavým) znamienkovým bitom 1 a potom je záporná hodnota je reprezentovaná inverziou zvyšných bitov absolútnej hodnoty tohto čísla...skoro by som uveril, že to aj niekde využijem pri reálnom programovaní.

Teta ma poslala vytlačiť si mail do vedľajšej miestnosti, tak som povedal, že som nevedel, že tam majú takéto vybavenie. A ona, že už som tam s nimi v podstate od začiatku od kedy sa tam presťahovali. Veru tak, I'm not a quitter. V dobrom aj zlom

A potom, že sa ma snaží kryť z každej strany, lebo veď ešte som bol za celý ten čas len na jednej aktivite. Opravil som ju, že na dvoch (a vlastne v skutočnosti troch, veď raz som si našiel prácu! Aj tam bol javascript, vue, fuj). Budem jej musieť kúpiť nejaký rozlúčkový darček. Viete teta, ja sa do aktivít príliš nezapájam. Pozrite sa na toto svalstvo. Vidíte to svalstvo? Toto je atrofované svalstvo, nezvyknuté na pohyb. A toto tu je moje srdce, priložím jej ruku na moju hruď. Ak by som sa v hociktorý deň(ako napríklad dnes) vyspal menej ako 6 hodín, srdce zastane. Nie je zvyknuté na takúto nadľudskú záťaž. A toto sú moje nechty, myslíte ,že ich strihám? Eé, tieto nerastú už 10 rokov, nechce sa im.

Cestou domov som sa zastavil v Lidli a kúpil som si 2 nožíky. Načo? Pche, aká nízka otázka. To pochopia len ľudia, ktorí boli zasvätení do filozofie a spôsobu života Kushino. Jeden kus stál 1,50 eur, takže pravdepodobne sú kované podobnou špeciálnou technológiou ako samurajské meče, na milionkrát. Snáď raz budem mať dosť odvahy a budem dostatočne vycvičený a zasvätený do kódexu Kushino, aby som našiel silu zaťať si ich do brucha rozpárať si črevá, tak ako sa to robilo za starých dobrých čias, keď sa voda sypala a piesok sa tiež sypal. Keď sa všetko sypalo. Keď sa krv sypala a črevá liali.


Kúpil som si aj kopu cukru vo forme limonád, budem ho piť namiesto fajčenia, pretože sa blíži môj prvý pokus prestať. Lepšie byť závislý na cukre ako tabaku. Aj keď, kto ho do piče vie, moderný cukor je zrejme tiež riadny jed. 

Podarilo sa mi nájst bombovaciu hypnózu na odbúravanie zlých zvykov. https://youtu.be/9GKcliQcMx8 . Je tam taká zaujímavá myšlienka, že neexistujú dobré ani zlé zvyky, len zvyky. Zvyky, ktoré sa mozog naučil niekde po ceste. A keď príde rovnaký spúšťač, mozog na neho odpovie rovnakým správaním. Páči sa mi taká neutrálna definícia a zdá sa mi aj dosť správna. Samozrejme hypnóza nie je mágia, a tiež na hypnózu musí byť človek trochu(značne) trénovaný v schopnosti meditovať. Samozrejme na svoju meditáciu som sa vysral, ale dnes začínam zasa, stále mám 8 hodín na konte (nádeje) a budem si púšťať ten odstraňovač (škvŕn) zvykov každý večer. 

Zatiaľ som si to pustil raz a zrazu som začal deň dobre a prvých niekoľko hodín som strávil skutočne užitočne. Samozrejme vieme ako to skončilo, ale tak opakovanie je matka múdrosti. Tiež som si kúpil Diablo2, šak prečo nie. Všetko čo som sa naučil o živote mám z tej hry. Napríklad, že je oveľa ľahšie žiť ako nekromancer, ktorí si najíma ľudí bez duše, aby za neho robili špinavú robotu, alebo kúzelníčka, ktorá namiesto fyzického úsilia študuje a nechavá kúzla nech spravia špinavú robotu, než ako barbar, ktorý musí všetkých rozsekať vlastnoručne sekerou a pritom ho dobijú, dorežú, otrávia, popália, zamrazia, a pustia do neho elektrinu. Má síce super brnenia, štíty, megaodolné telo a silu býka, dokonca má aj primitivne kúzla, ako výkrik, kedy zakričí a jeho obrana sa zdvojnásobí. Ale ani všetky tieto vychytávky nestačia, pokiaľ sa snaží riešiť problémy tak, že skočí rovno do húfu netvorov a všetky sa na neho vrhnú. Takže hrám za kúzelníčku. Volá sa Kurvonela.  Teší ju.
Zdieľaj článok na facebooku
31 odoberateľov

Komenty k článku