O tom ako ma prišiel navštíviť môj dedko a ukázal mi zmysel života.

Myslel som, že to nebol môj rok, ale nakoniec sa ukázalo, že aj tak bol. Pred pár dňami som si odborne diagnostikoval narcizmus a dnes.....pozor, dnes som našiel svojho dedka. Ó áno. Ó áno.

A môj dedko je vesmír, pretože aj ja som vesmír. A môj dedko na to prišiel. Na to, že jediné čo sa dá vo svete robiť je schuti si zakričať. Z plného hlasu a síl, akoby naokolo nikto nebol a akoby nemalo byť zajtra(čo ani nebude). Môžeme pracovať, analyzovať, počítať, kresliť, písať, filozofovať, šiť šaty...pre bábiky?...Áno, aj šiť šaty pre bábiky.

Môžeme robiť všetko, ale všetko sa to točí len okolo ničoho. Dáva to pocit falošného zadosťučinenia. Akoby to niekam smerovalo. Všetko je to len závislosť, zastierajúca mozog. Ako keď som včera večer hral preteky autíčok, počúval Jordana Petersona a nevedel sa od toho odtrhnúť ANI ZA TÚ PIČU do tretej ráno, lebo som musel dokončiť levely a dopočúvať videjá. Všetko je len závislosť. Nie je nič čo by malo byť spravené. 

Človek si môže LEN schuti zakričať. A môj dedko na to prišiel. To čo robí ten starý muž je všetko vo vesmíre čo čaká na dokončenie, naša jediná povinnosť. Nič viac nie je.

Len či to chápeme. Ak áno, budeme aj my zajtra kričať. Ak nie, budeme ticho. Super, že si ma nakoniec prišiel navštíviť, môj birdzo-dedko. Si frajer.

A tu je už ten môj sľúbený ded D ... https://youtu.be/rvrZJ5C_Nwg

Zdieľaj článok na facebooku
28 odoberateľov

Komenty k článku

  1. 1
    Soy_goodking

    hrá sa, že má 1 rok

    https://youtu.be/rvrZJ5C_Nwg