Popravčia chata

Ja som to tušil. Len týždeň bez Birdzu a začal som sa pomočievať. Budím sa v premočenej posteli z ktorej sála pach urey a idem radšej napísať blog. Každý predsa vie, že tento blog je najlepší a najúprimnejší aký na svete existuje, a aj bude, až kým nevyrobia blogársku superneurónovú sieť o veľkosti lešenia na Dóme Svätej Alžbety. 

Pozerám tony videí o ženskej náture a uceľujem si obraz o tom ako sa veci majú. To nie je súbor pár myšlienok, to je úplne nová PARADIGMA. Najlepší a najdôveryhodnejší kanál sa zdá byť Enterpreneurs in Cars, nie je to až tak hejtersky zamerané ako ostatné, a niekedy tam majú fakt dobrý matroš. Asi úplne top je https://youtu.be/jadEr-0uKXk . 

Ale samotná téma pre mňa práve teraz nie je až tak dôležitá sama o sebe. Možno čo by som si z toho zatiaľ vzal je tá stará dobrá väzenská pravda, že každý človek tu je sám za seba (aspoň ja som ju počul vo väzenských videách). 

Jediný na koho sa dá spoľahnúť a kto ti vždy pomôže nie sú kamoši, partnerka, ani rodina, jediný kto ti pomôže je vždy len matka príroda. Niekto ju môže volať boh, alebo vyšší princíp. Matka príroda ti VŽDY pomôže, len problém je, že niekedy do hrobu. Lenže ak ti pomôže do hrobu, potom v tom hrobe máš byť. 

Zajtra ma čaká chata. Bude tam jeden chlapík čo volí kotlebu, dvaja právnici, jeden mentálne nevyrovnaný človek, ktorý pije o to radšej o čo menej by mal, potom hlavná postava - ja (aspoň z môjho pohľadu a teda z pohľadu tohto blogu), a ešte nejaký chlapík čo chová desiatky výstavných kohútov/sliepok a penis volá "pišák". A ešte chlapík čo vlastní kurevnícku agentúru a jeden raper(nepíše texty, ale ak to rozpráva ako rapper, myslí ako rapper, tak je to rapper).   

Kotlebista vo vírivke na otázku o tom koho volí obranne odpovie "Kotlebu a vždy budem". Myslím ,že to pramení z toho, že ľudia na túto odpoveď reagujú shockierenden a attackierenden (Nemčina 500). No popravde, keby nebolo SaS tak by som možno aj ja volil Kotlebu, nie preto, že by to bola dobrá strana, alebo že by mi tí ľudia boli sympatickí, ale nerád by som sa raz zobudil vo vlastnej krajine, kde ľudia nosia šály na hlave a domorodca pomaly ani nenájdeš. Aj keď, nerád by som sa tiež zobudil v krajine, kde všetci majú vyholené lebky a iq 90. Nie je to ľahká, ani jednoznačná voľba a tak som rád, že ju nemusím spraviť a môžem to dať Sulíkovi. Alebo kto vie, možno by som chcel vidieť svet horieť a dať to SMERu, len aby ste šľi všetci do piče a ja sa zatiaľ na plťke doplavím do Japonska a smiať sa. A potom makať 16tky až kým si po mňa nepríde Karōshi. 

Už 6x sa mi podarilo cvičiť podľa plánu. Nič krvopotné, pretože ako hovorí Eric Thomas, tento rok budeme robiť malé kroky a veľké vzdialenosti. Small steps, big distances. Aspoň v tom cvičení to zatiaľ funguje. Už mám 500 svalov, ešte tisíc svalov a budem mať 1500 svalov. Pôjdem do rakve tak ako sa patrí, v plnej paráde, nie je to dobré zomrieť starý a zúbežený, človek by mal zomrieť mladý a v plnej sile, radšej by ani nemal vediť čo je to staroba. 

Chcel by som byť vyrysovaný na kosť, niečo mi hovorí, že vo vyrysovanosti tkvie najväčšie zdravie. Keď telo použije všetko čo má. Žiadne cukrovinkovanie a prejedanie "modernou" stravou. Len stará dobrá zelenina, ovocie, orechy, ryby a možno ryža. Dodnes si pamätám ako som videl toho vyrysovaného cigána pred bedňou. Veľké svaly, nula tuku, veľa železa do zberu, málo ležania. Kurnik ten cigoš, to bolo niečo, často na neho myslím. Kto nevidel nepochopí. 

Mám rád cigošov. Aj keď moja obľúbená cigánka z pokecu si so mnou už nepíše, ale toľko koľko mi toho ona povedala uff. Práve tá primitivita, v ktorej je úplná úprimnosť, až neľudskosť. Až si človek povie "kto takto rozmýšľa pre boha?" a potom mu to dôjde "všetci tak rozmýšľajú", len to vedia lepšie skrývať. To nie je ani nízka inteligencia, alebo to, že je cigánka, to je základný mozog, bez obalov a motúzov z cukrovej vaty okolo. Od tej jednej cigánky čo poberala dávky a pozerala celé dni telenovely, ak práve nešukala, som sa dozvedel viac o tom ako funguje život ako by som od desiatich študovaných žien. 

A budúci týždeň ma čaká posledná návšteva úradu práce. Oou. Ale to už je iný príbeh...

Zdieľaj článok na facebooku
33 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Antifunebracka

  29 ročný muž
  tehulka birdzu

  "Zajtra ma čaká chata. Bude tam jeden chlapík čo volí kotlebu, dvaja právnici, jeden mentálne nevyrovnaný človek, ktorý pije o to radšej o čo menej by mal, potom hlavná postava - ja (aspoň z môjho pohľadu a teda z pohľadu tohto blogu), a ešte nejaký chlapík čo chová desiatky výstavných kohútov/sliepok a penis volá "pišák". A ešte chlapík čo vlastní kurevnícku agentúru a jeden raper(nepíše texty, ale ak to rozpráva ako rapper, myslí ako rapper, tak je to rapper). "
  Veď rovno napíš, že tam ideš sám, ohyzd.
 2. 2
  Soy_goodking

  hrá sa, že má 1 rok

  @Antifunebracka = úbožiak
 3. 3
  Pubertslatinocelny

  31 ročný muž
  veselo aj vážne

  A čo konkrétne ťa naučila?