Projekt DNEŠOK

NIE, NEPÍŠEM S CAPSLOCKOM AKO NEJAKÁ 14 ROČNÁ PIčQA. TOTO JE TOTIŽTO PALIČKOVÉ PÍSMO TY HLUPÁK. PÍSMO, KTORÝ SA VYPĹŇAJÚ DôLEŽITÉ TLAČIVÁ. A TOTO TLAČIVO JE VIAC NEŽ DôLEŽITÉ. DNES SOM SA TOTIŽ UZÁKONNIL, ŽE ODMEDITUJEM !!! MILIÓN !!! HODÍN A ZISTÍM MILIÓN VECÍ. 

VČERA SOM MEDITOVAL TROCHU A SNÍVALO SA MI S BRATRANCOM, KTORÉHO SOM NEVIDEL MOŽNO 5, MOŽNO 10 ROKOV. ALE JAZDIL NA KAMIÓNE, TAKŽE JE TO DRSNIAK A DOKÁŽE SA O SEBA POSTARAŤ. JA SA O SEBA SÍCE POSTARAŤ NEDOKÁŽEM, ALE DNES BUDEM !!! AJ TAK !!! MEDITOVAŤ  MILIÓN HODÍN A ZJAVÍ SA MI SAMOTNÝ PRAOTEC VESMÍRU A OSVETLÍ MI VŠETKY JEHO TAJOMSTVÁ.

A POTOM ZOMRIEM. LEBO AK BY SOM NEZOMREL POTOM BY SOM MUSEL VYZRADIŤ SVETU JEHO VLASTNÉ TAJOMSTVÁ. A TO BY BOL PARADOX. POVIEM TI O TEBE NIEČO ČO NEVIEŠ. TAKÉTO VECI ĽUDIA NERADI POČÚVAJÚ A SAMOTNÝ SVET BY TO NIESOL EŠTE ŤAŽŠIE. MUSEL BY MA POTOM SÁM ZABIŤ.

NO ČO JE EŠTE HORŠIE, AK BY SOM DNES NEZOMREL, POTOM BY SOM SI MUSEL ROBIŤ PROJEKT AJ NA ZAJTRAJŠOK. AK BY SOM NEZOMREL, ALEBO EŠTE PRED SMRŤOU DÁM VEDIEŤ AKO SOM DOPADOL.>>> TAK PRVÚ HODINU A 5 MINÚT MÁM ZA SEBOU. ALE ZATIAĽ SOM SA BOHŽIAĽ NIČ NEDOZVEDEL. AKURÁT PSISKO 2X BRECHALO NA SUSEDA, ABY SA MI LEPŠIE MEDITOVALO. VOLÁ SA TO NEGATÍVNA POMOC. NAPRÍKLAD KEĎ ČLOVEK ČLOVEKA PODREŽE, TAK MU NEGATÍVNE POMOHOL ŽIŤ. A MNE PSISKO NEGATÍVNE POMÁHA MEDITOVAŤ. NEDIVÍM SA, ŽE MA ZATIAĽ NIČ NENAPADÁ, VEĎ PRI MEDITÁCII PRICHÁDZAJÚ ZISTENIA !!! SPRAVIDLA !!! AŽ HODINY PRÍPADNE DNI NESKôR.  

>>>DRUHÁ HODINA MEDITÁCIE PADLA EŠTE PRED SPANÍM, ALE VESMÍR MI NIJAKO NEVYJAVIL, NEVYDAL, SVOJE TAJOMSTVÁ, AKURÁT MA ZOBUDILO ČIERNE PSISKO. MOŽNO TO PSISKO JE TAJOMSTVOM VESMÍRU. TAKTIEŽ SOM SA PRISTIHOL PRI POZERANÍ PORNA, ŽE ROZMÝŠĽAM PREČO POZERÁM TAKÉTO (PREČO TÍ ĽUDIA NEMAJÚ ŽIADNE KONČATINY? A PREČO SÚ TO MUŽI?) A NIE INAKÉ. SNY SI NEPAMäTÁM. 


C:\Birdz\_

C:\Birdz\ukonci_vesmir

Prajete si ukoncit spojenie? Y/N: ANO TY KOKOT!

Prajete si ukoncit spojenie? Y/N: TEDA CHCEL SOM POVEDAT Y

Prajete si ukoncit spojenie? Y/N: Y 

...spojenie ukoncene

Zdieľaj článok na facebooku
28 odoberateľov

Komenty k článku