Projekt ZAJTRAJŠOK

Tak som si dnes preinštaloval čerstvo nanovo Birdz, aby všetko šľapalo ako má.

Naprogramoval som aj riadiacu jednotku Birdzu, ktora mi umozni komunikovat s vesmirom pomocou textoveho rozhrania. Takto to vyzera.

Teraz som už plne pripravený na komunikáciu s vesmírom. Avšak ešte mi chýba odmeditovať zvyšných 999 998 hodín, aby to bol milión. Inak mi vesmír nevydá svoje tajomstvá.

Dnes prišli smetiari a tak brechala celá ulica takže som mal zasa budíček o siedmej ráno. Ale už za 2 hodiny sa mi podarilo opäť zaspať. Úspech. Keďže má deň 365 hodín tak som ani o veľa neprišiel a stihnem všetko. Sláva. Sláva. Trikrát sláva...nie počkať, to je dokopy už päť krát sláva, tak sa nehovorí, to je už priveľa slávy.

Takže dnešný projekt je jasný. Kontaktovať vesmír a vyzistiť od neho VŠETKY tajomstvá. Zatiaľ som neprišiel na nič. Akurát sa mi do hlavy vynorila spomienka na jeden obed v pizzerii spred desiatich rokov, kde som spravil niečo nesprávňe (presne, nie nesprávne, ale nesprávŇe) a odtiaľ potom zreťazená myšlienka na jeden koment na facebooku spred 10tich rokov, ktorý som tam zanechal jednej známej. Mala tam fotku s nejakou kamarátkou a kamarátka o seba opierala bicykel. Tak som jej napísal "Ty vyzeráš v pohode, ale o tú vľavo by som ani bicykel neoprel". Hneď to zmazala a písala mi, že je to jej šéfka. Vtedy mi to ešte aj tak nedošlo aké nezodpovedné a hlupácke je to napísať tam niečo také. Veď facebook predsa nie je Birdz, ktorý bol priam vynájdený pre nechávanie takýchto komentov. Ešte sa mi aj ospravedlnila za to, že to zmazala. Aj keď vo vnútri určite pičovala, ale tak aj tak to asi bolo dobré dievča. To je ten paradox, že niekedy vás nepošle do piče človek čo by mal, ale pošle vás do piče 10 ľudí čo by nemalo.

A teraz už idem kontaktovať vesmír. Asi začnem pridávať viac obrazového materiálu, páči sa mi to.

BIRDZ! PRERUŠ SPOJENIE...

Zdieľaj článok na facebooku
28 odoberateľov

Komenty k článku