RES-01

Tak prvý deň neskončil príliš dobre, ale ani úplným fiaskom. Dal som do stroja, do seba, dva a štvrť hodiny meditácie. K večeru ma chytila mierna zlosť. Ale tak to s meditáciou býva, nič sa nedeje nič sa nedeje a zrazu sa stane niečo uprostred dňa čo sa obvykle nestáva. Podivná myšlienka, nápad, alebo nálada. 

Večer som mal samozrejme problém zaspať, ale okolo piatej ráno sa mi to podarilo a ako vždy prišla kopa divných pomeditačných snov. Do tých ma prišli navštíviť slovenskí bitkári z oktagonu a tiež jeden amatérsky kulturista čo som kedysi z videnia poznal. Potom v druhom bývalá kamarátka. Keď sa nad tým zamyslím, v oboch snoch sme riešili problém s usporiadaním vecí. 

S bitkármi sme zostrojili koľajnice, takú dráhu ako v bani po ktorej ide vozík na uhlie. A do toho vozíka sme dali Atilu Vegha a Gábora Borárosa. Lenže zrazu bola trať zahataná drevenými prepravkami, paletami. Chcel som ich odpratať, ale ten kulturista sa ponúkol, že jeho môžeme rozbehnúť vozíkom proti paletám a on ich prerazí. A tak sme ho rozbehli a samozrejme sa vysypal a poranil si chrbát.

S kamarátkou sme boli v nejakom veľkom dome, alebo budove. Lenže v izbe, ktorá bola predtým voľná sa zrazu objavila kopa haraburdia a tiež nejakých drevených prekážok aj s klincami a snažil som sa tamaď predierať neúspešne a nejako som nevedel ísť ďalej. A potom mi ona vysvetlila, to si pamätám len hmlisto, asi že prečo tam sú tie haraburdy a že ako cez nich treba prejsť a či sa to vôbec dá.

 Ale stále lepšie, občas sa mi po dlhších meditáciách sníva o tom, že  ma niekto chce zabiť a potom ho musím zabiť ja. Takže tak, tipujem, že symboly týchto snov zobrazovali silu a agresivitu, keďže tam boli bitkári a kultík a tiež zahataná cesta cez ktorú sa dá dostať len ťažko. 

Dnes ma čaká ďalšia kúra, neviem koľko dám ,ale vôbec sa mi do toho nechce. Keby som dal 2 hodiny tak budem spokojný, lebo čas už pokročil.

S programovaním som pokročil len minimálne a dnes dám radšej nemčinu, aj keď celkovo toho dnes už veľa nestíham(veť jak kažtý ťeň). Zdieľaj článok na facebooku
31 odoberateľov

Komenty k článku