Tu pomôže len 13V28rmbGrfS6j4WTtKAQSfmkuuZJKNNG9

Včera v noci som sa snažil meditovať. Zistil som, že meditovať po tom čo pozerám youtube niekoľko hodín a píšem si, a hrám o druhej ráno tú anglickú súťaž channelu 4 zvanú Countdown, je ťažké. Mozog musí ísť z 103423598250 km/h na 0 km/h v jednom oka mihu. Ale predsa som sa posnažil a nakoniec sa rýchlosť znížila na 14843km/h, čo bolo prijateľné. A vtedy mi napadlo, že túto situjáciu asi sám nedám. Teda, to som už vedel, ale tentoraz sa mi to vyjavilo úplne bez šiat. Nahá pravda. Tá je ešte viac ako tá obyčajná, oblečená, ktorú OBVYKLE mávam. Pravda ktorej vidno aj piču aj kurvu (kurvu? kde je na tele kurva?...TICHO!).

A tak ako ďalšia otázka vyvstáva...koho si prizvať na pomoc. Všetci moji junáci sa už dávno rozpŕchli vo svete šírom, vo svete zábudlivom a cudzinec ti nepomôže, ba niekedy sa ani nepristaví. A veď, bola by to aj trúfalosť a neprávosť očakávať  niečo od cudzincov, ktorým som ja nič nedal (ba ani nesľúbil).

Videl som veľa múdrych ľudí. Aj schopných ľudí. Aj nezdolných ľudí. Mnoho z nich sa so mnou delilo o svoju múdrosť a skúsenosť, no ani títo nie sú vhodní na takúto ŤAŽKÚ prácu. A preto ostal už len jediný chlap. Ten na ktorého sa spoliehali mnohí a ktorý nemôže sklamať, ani keď nenaplní tvoje želania, pretože on sám vie lepšie než ty, ako majú veci vyzerať. A čo je ešte údivnejšie, dokonca to vie lepšie než samotný Goodking. Áno, hovoríme o tom, ktorý vydal besteseller v roku 0 a ktorého volajú do najhorších situjácijí pomocou formulky "Tu pomôže len Boh!". Ako som už napovedal rokom nula, zvolil som si, aspoň nateraz, implementáciu v podobne kresťanského Boha. 

Ja viem, ľudia o Bohu veľa nevedia, ani kresťania. Jediné čo vieme je jeho bitcoinová adresa 13V28rmbGrfS6j4WTtKAQSfmkuuZJKNNG9. Takže pri každom modlení tam môžete poslať 1 satoshi, ale neviem aké ťažké je uplatiť Boha. Je to však najlepšia implementácia, ktorú máme a práve preto by som sa RÚHAL, keby som sa neuchýlil k nej. 

A preto, pomodlime sa...neviem prečo to je po Česky, myslel som, že Boh rozumie všetkým jazykom, ale možno to je nakoniec Čech...a teraz už vážne, pomodlime sa...

Pane, prosím Tě o milost,
abych v každém utrpení svého života poznával kříž tvého Syna,
abych se v každém utrpení svého života klaněl tvé svaté nevyzpytatelné vůli,
abych následoval tvého Syna na jeho křížové cestě, dokud Ty budeš chtít.
Ať je mé utrpení vyznáním mé víry v tvoje zaslíbení,
vyznáním mé naděje v tvoji dobrotu a věrnost,
vyznáním mé lásky, že miluji Tebe víc než sebe.
Ať je mi kříž mého Pána vzorem,
ať je mi silou,
Ať je mi kříž mého Pána vzorem,
světlem ve všech nocích. 
Jen mi dej s křížem také sílu ho nést! 

Amén


Zdieľaj článok na facebooku
28 odoberateľov

Komenty k článku