var ups = dnes

Návšteva úradu práce. Dnes. O x-tej hodine. Nie, nie o desiatej, rímskočíselné sedmové karty úplne pokazili túto generáciu, ktorá nevie akceptovať X ako písmeno. X nie je žiadna transgender číslica. X Men, čo to je, desať mužov? Nie. Choďte do piče.

Dnes to je posledná riadna návšteva. Na budúcej sa už len vyhlasujem (Za čo sa vyhlasuješ? Za neobmedzeného vládcu zeme?...nie ty kokotská zátvorka, vyhlasujem sa z úradu práce, kápeš?). Koniecos úrados dos prácos. A pocom odchod do Nemicka a úmrtie. Už sa to nedá zastaviť, rozhodnutia sú urobené, kocky sú hodzené (To sú ale kokocky hodzené kocky). Kápeš? Ozubené kolieska mechanizmu(su) sa už točia. Život ci dá páku na nohu.

Nefajčinie ide celkom dobre. Nie bezchybne, ale fakt dosť dobre. Lenže 

Včera som tak rozmýšľal, že asi ani nechem prestať. Z čoho iného mám mať radosť? Tak to aspoň osekám koľko sa bude dať, lebo magická vec je, že čím menej človek fajčí, tým má väčšiu radosť z každej cigy. Keď si jebe 10 každú hodinu tak už to ani nevníma, ale keď si dá jednu po celom dni, oou. Až na to, že po zvyšok dňa je to napiču, ani nemám chuť pozerať porno, ktoré inokedy takmer nikdy nevynechávam. Včera som sa síce donútil, ale len z úcty k herečkám. Aj spánok je nekľudnejší. Ale stojí to za to, lebo aspoň je tam tá chvíľa, ten zlatý klinec programu. Zrazu deň dáva zmysel. Ponechám si trochu fajčenia, aby tam bol ten rytmus, raz hore raz dole. 

Celý deň je v pľúcach ten podivný abstinenčný tlak, akoby sa pľúca snažili zo vzduchu extrahovať niečo naviac, akoby im kyslík nestačil. Chcú nejaké dobrôtky. A potom ich dostanú a na pár šľukov má človek pocit, akoby sa až teraz nadýchol skutočného vzduchu namiesto tej atrapy čo je všade naokolo. Ako keď ma človek hroznú chuť na sladké, ale to čo má na jedenie je len kus mäsa, alebo syra. Aj to je jedlo, ale nie je to ono. Alebo naopak, ak má chuť na bielkoviny a tuky v podobe dobrej salámovej pizze, či hamburgeru a namiesto toho má len čokoládu. Obyčajný vzduch je jedlo na ktoré človek nemá chuť, aj keď mu ako tak postačí. A šľuking je potom ako keď mu niekto sľúbi kopu vanilkovej zmrzliny za teplého letného dňa a potom, po celom dni čakania mu donesie presne tú vanilkovú zmrzlinu na ktorú čakal a na ktorú má chuť, naberie ju do striekačky a pichne mu ju cez oko rovno do mozgu. 

Tá smrť sa už pomaly plíživo blíži, lenže práve som sa v novom čase dočítal, že po mňa poslali muža z roku 6491! Nevim čo majú presne za lubom, ale snáď to vyrátali dobre a vedia čo je na pláne.  6491, v tom roku už musia mať iné dobrôtky. Tí mi určite dokážu pomôcť. Šes tisíc štyri sto deväťdesiat jedna, tam už iné technológie musia bežať. Ponáhľaj sa muž z roku 6491, hodzinky tikajú. 

Hodzinkos tikajútos

Edo:

Do ďalšej návštevy ostáva 50 dní. To je celkom kôpka času, aj keď menej ako by sa zdalo. Musím sa skontaktovať s človek z budúcnosti aby mi pomohol. Potrebujem tiež prečítať presne 20 kníh. Tých 50 dní nakoniec nebude až tak veľa. 

Čo od nás potrebuješ Goodking? 

Nežiadam nič, len svojho psa Pandikíra!

Pes ti bude udelený.

Ďakujem a teraz musím ísť robiť šalát a smoothie.

Choď. Pandikír ťa bude čakať pripravený v izbe, keď sa vrátiš.

Ach Pandikír, ako dlho sme sa nevideli.

Zdieľaj článok na facebooku
33 odoberateľov

Komenty k článku

  1. 1
    Superpinkhero

    hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

    ...že kokotská zátvorka xD