#vianoce2017 #vianocezamrežami

Čítam si Birdz výzvu a píšu tam, že vraj môžem vyhrať vianoce. Celé vianoce len pre seba. A 50 eur na sánky. No šak dobre, ale chcel by som aj lyže, lebo tie moje terajšie sú vyrobené z nanukových drievok/paličiek zlepených ťavím trusom (Pod blogom je možné hlasovať za správny výraz "nanukové drievko" vs "nanuková palička". Treba presadzovať svoj názor agresívne a nebáť sa poslať hlasujúcich z opačného tábora do ...., prípadne sa im snažiť vsunúť prsty do očí a kričať "Páči sa ti nevidieť? Tak páči?!").

Na vianoce by som si želal, aby bol Birdz zoštátnený, prerobený na komunizmus a všetky hviezdičky, ktoré kedy kto dostal by boli taktiež zoštátnené a spravodlivo prerozdelené. Časť z nich by bola daná na moje príspevky a druhá časť by bola vyhodená do koša, lebo toľko hviezdičiek by mi bolo už asi priveľa.

Taktiež by som si prial, aby už všetci konečne do .... stíchlli. Nebudem tu písať hriešenia(#hriešnie_nie_je_riešenie), pretože minulé blogy Tomáš čítal nahlas a ak by sa o niečo také pokúsil znova, bol by nútený hriešiť, čo by kolidovalo s jeho moslimskožidovskou výchovou na základnej škole a komunistickojehovistickou výchovou na škole strednej. Takže proste všetci by mohli byť konečne ticho. Akože rozprávajte sa kľudne, aj hudbu môžete v rozumnej miere vyrábať a konzumovať, ale ľudia čo furt trieskajú dverami a všetkým čím sa tresnúť dá, ľudia čo namiesto rozprávania vrieskajú, ľudia čo robia hluk preto, aby na nich bola upriamená pozornosť, prípadne nevydržia ani sekundu bez toho aby ich mozog nebol bombardovaný aspoň 120 decibelmi, alebo ľudia, čo  majú retardované psi so schizofréniou, ktoré v každom závane vzduchu vidia nebezpečného narušiteľa "ich" teritória. ("Ich" teritórium znamená hocjaké miesto na ktoré dovidia.) Oznamujem, že po všetkých takýchto ľudí si príde duch vianoc. Zaklope a keď sa spoza dverí ozve hlas, spraví RATATATA! (RATATATA je nové HOHOHO).

Takže proste buďte všetci ticho, okrem chvíľ kedy velebíte veľkého Goodkinga XIV Slnko. Toho, ktorý bohatým darčeky bral a chudobným darčeky tiež bral. Potom si nechal tie dobré a tie zlé, alebo tie do ktorých nemal baterky, vyhodil.

Taktiež si ešte prajem to čo si priavam každý rok. Aby moje bývalé dostali HIV. 

A teraz mi už dajte 50 eur more, bo tri dni som nejedol, z toho štyri len chleba umelohmotným príborom.

P.S: pojem "#vianoce" vo mne evokujú pocit vianoc strávených za mrežami.EDIT P.S2: Ešte by som chcel robota chodiaceho na pásoch, ktorý ochutnáva sladkosti. A zakaždým keď ochutná, zasvietia mu oči, začne sa točiť dookola, pískať a hovoriť "Tieto sladkosti boli kontaminované rumom! Tieto sladkosti boli kontaminované rumom!".Zdieľaj článok na facebooku
28 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Soy_goodking

  hrá sa, že má 1 rok

  V prípade nedoručenia 50 eur poštárkou na moju adresu Goodkingova 4 do konca roku 2017, bude tento akt nečinnosti považovaný za vytvorenie dlžobného vzťahu medzi subjektom Birdz.sk (ďalej len "dlhujúcim") a subjektom Goodking.
 2. 2
  Veronikacs

  23 ročné dievča

  kde je hlasovanie :(
 3. 3
  Soy_goodking

  hrá sa, že má 1 rok

  @Veronikacs Tvoj hlas je hlasovanie, ved od toho slova to je aj odvodene, hlas-ovanie. Nepotrebujes sablony ani formulare, musis tu slobodne a bez hanby zakricat svoj nazor, potom si hlas-ovala!
 4. 4
  Tomas

  týpek, čo založil BIRDZ
  Bratislava

  gratulujem k prvému miestu vo vianočnej bloggerskej challange. super to bolo!