večer patetický

Jedného dňa sa zobudím a ty budeš ležať pri mne. Namiesto mobilu vezmem do rúk tvoju tvár a dobré ráno ti zaželám do očí. Pritúlim sa k tebe a budem vnímať teplo tvojho tela. Tvoj dych, tvoj tep. 

Jedného dňa budeme sedieť vedľa seba. Budem čítať knihu a opierať sa o tvoje rameno, zatiaľ čo ty sa mi budeš hrať s vlasmi a ja v istom momente začnem tŕpnuť, či ich ešte niekedy rozčešem. Budem plnými dúškami dýchať tvoju prítomnosť. Dotýkať sa tvojej pokožky, vlasov, bozkávať ťa všade. Lebo budem môcť. 

Jedného dňa sa naše túžby a predstavy stanú realitou. Nie všetky. Nie hneď. Ale stanú sa. Ty budeš mať mňa a ja teba. Budeme ruka v ruke spätne hľadieť na to, čo sme prekonali a vo vzrušení očakávať všetko, čo ešte príde. 

Jedného dňa mi už nebudeš chýbať. Budeš mi liezť na nervy a hnevať ma a ja teba ešte viac. Budeš znášať všetky moje nálady a ja ťa za to budem nesmierne ľúbiť. Budeš sa mi smiať, keď zabudnem dať vajíčka do koláča, no aj tak ho zjeme spolu. A kúpime si psa. Budeme spolu maľovať. Pôjdeme okolo lyžiarskeho strediska a budeme hejtovať všetkých lyžiarov. Lebo.

Jedného dňa bude všetko tak, ako má byť.
Zdieľaj článok na facebooku
43 odoberateľov
Tarassaco

Chcem spať.

Komenty k článku

 1. 1
  Midnight

  28 ročný muž
  si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

  jediné čo sa mi v tomto blogu nepáči je hejtovanie lyžiarov.
  lebo... prečo lebo? =D
 2. 2
  Tarassaco

  7 ročné dievča
  niekde tam...

  @midnight lebo ani jeden z nás nemá rád lyžovanie, lebo sme v tom krepí, tak sme sa dohodli, že budeme z princípu hejtovať lyžiarov. (:
 3. 3
  Livre

  17 ročné dievča

  Krásne. Chýba mi.
 4. 4
  Nemamkreditkamo

  20 ročný chalan

  A realita bude ajtak iná
 5. 5
  Tarassaco

  7 ročné dievča
  niekde tam...

  @nemamkreditkamo samozrejme, že bude, preto to slovo "patetický" v nadpise. Ale dúfam, že sa bude odlišovať len v menej podstatných veciach. :)