

DBS Superleggera
18 komentov
4
@cltr0n nie skutočná, BRG bola tmavší odtieň... ale dnes je vzácnosť vidieť nové britské auto v akomkoľvek laku ktorý by nadväzoval na ich závodnú históriu, takže si ten pohľad treba vážiť.
5
just for fun, kde si ten avatar vyhrabal ? je to z niecoho ci len random pic ?
7
@teal mi hovor...ja v tej feši tmavozelenej farbe vidím akurát tak svoju feliciu ... a tá je tiež "superleggera"
11
@fukaj sexy, ale nie "Aston Martin sexy". Zagato vždy zhovadí zadné svetlá a potom to vyzerá, akoby ich ukradli z Ferrari.
12
@teal Zagato ma svoj styl, a ten nelahodi kazdemu. Ale ktorykolvek model co navrhol, sa mi neskutocne paci.
13
@fukaj práveže mne príde tiež veľmi pekné, ale britské auto nie je talianské. AM má svoj veľmi špecifický dizajn zadných svetiel a bez nich to nie je dosť AM.
Je to ako keď Italdesign upravil GT-R R35. Pekné auto, ale už to viac nie je Nissan, nie je to GT-R a nie je to japonec.
Je to ako keď Italdesign upravil GT-R R35. Pekné auto, ale už to viac nie je Nissan, nie je to GT-R a nie je to japonec.
14
@teal Tak ja si spajam prave AM s predkom, ako zadkom. Predok ich vzdy definoval a len hlupy clovek ho nespoznal. Na zadky je tu skor Jag
15
@fukaj pozri nové autá od AM. Vantage, DB11, DBS, DBX, Vulkan... Všetky, snáď okrem Valkyrie (pretože tam aerodynamika a hmotnosť úplne odsunula klasický dizajn), majú veľmi výrazný zadok, charakteristický pre AM, ktorý je vlastne evolúciou predchádzajúcej generácie áut z čias, keď AM patril Fordu. Podľa mňa to je kus skvelej dizajnérskej roboty a veľmi výrazný prvok ich DNA.

Napíš svoj komentár
-
1 Je to tu. Black leather... -
2 Chill -
3 Turistika -
4 Sa mi páci (z romantickych) táto... -
5 Tenké Hranice Touhy (2024, ... -
6 Zámok Vranov nad Dyjí
-
1 ..a pritom 96 percent jej contentu,... -
2 Ahoj selfickari, kukam ze birdz... -
3 Sado maso -
4 Absolutne dokonaly bochnicek chleba < 3... - 5
Obrázok od Soyastream -
6 Unpopular opinion, kratsie rychlejsie behy... -
7 šokovalo ju, ked sa uvidela... -
8 Moja zbierka miniatúrok z celého sveta... - 9
Obrázok od Mariquittka -
10 -Santiago
-
1 Uz som pani Šajžoušková -
2 @dezolat laureát nobelovej ceny za fyziku -
3 Priemyselný romantizmus (pt. 2) -
4 Takýto krásny výhľad na celú ba... -
5 Bola som zisťovať farbu mojej aury.... -
6 @dezolat , laureát Nobelovej ceny... -
7 ^^ free up-down, down-up scrollable... -
8 It's not broken, it's french. - 9
Obrázok od Nahodnyokoloiduci1 - 10
Obrázok od Lostinthedark
len to som potreboval povedat