Komenty k fotke

1. 1
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

Ked vidim dnesne 13-16 rocne dievcata, ktore vyzeraju fres ako modelky, strasne nechapem preco som musela zit v tomto veku prave v dobe ked bolo kul ked si vyzeral ako uplne hovno ale potom si uvedomim ze ten korektorovy ruz, velmi zla emo ofina, avril lavigne styl a gumove naramky mali svoje caro, ktore dnesne 15 rocne dievcata uz nebudu poznat :') <3
  2. 2
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

@forte chvalabohu
  3. 3
    Sypomka

19 ročné dievča
    V hlave

Som zvedava ako dlho ta to tu bude bavit
  4. 4
    Prasaman

hrá sa, že má 2 roky
    lolifukovo

nerobte jej zle, ja ju chcem vidiet aj v plavkach
  5. 5
    Campino

24 ročné dievča
    retardovana šošonka na uteku

@forte presne toto si hovprim aj ja, a ze akych chlapov som mohla mat keby som sa tak obliekala, licila a neviem co este. Ale nie, ja som musela vyzerat ako posledna socka a mat sockara za frajera :D
  6. 6
    The.res

15 ročné dievča

@forte chvalabohu máme staršie sestry ktoré si tým prešli a dostali rozum a nedovolia nám sa dorábať :D
  7. 7
    Openmindedfreak

28 ročný muž

no, je pravda, že sa tie mladé obliekajú už úplne ináč...hlavne vo väčších mestách to je vidno...
  8. 8
    Majky538

24 ročný chalan

v 13-14 som mal ešte len doma poriadny prvý internet ináč sem tam max prístup v škole cez pomalé DSL... ešte si pamätám fest starý design facebooku :D a miestna mentalita poukaze na rôznych ľudí, ktorý si hovoria "influenceri" lebo ľudia zjavne nemajú vlastný názor z tíchto internetov :(