Prokok Boží Dr Owuor

Prorok Dr. David Edward Owuor bol povolaním lekár-vedec molekulárny genetik, ktorého Pán v roku 2003 povolal z týchto najvyššsích vedeckých kruhov do mezinárodného úradu proroka s konkrétnym poverením od Pána Ježíše Krista, aby pripravoval jeho ľud na jeho blízky príchod.

Jeho povolanie

„V roku 2003 pri pobyte v Chicagu, som jednej noci spal v posteli, keď sa mi vo videní ukázal Pán sprevádzaný Danielom, Elijášom a Mojžišom, ako svedkami. Dotkol sa ma ľavou rukou a pozdvihol ma. Nechápal som, čo to znamená. Povedal mi: ,Chcem, aby si bol mojou rukou na Zemi.‘ Ukázal mi cestu, po ktorej mám ísť, ukázal mi trón a vovnútri bola Truhla Novej zmluvy,“. 2. apríla 2004 sa mu ukázal Boh sprevádzaný Jánom Krstiteľom a povedal, aby prikazoval štyrom stranám sveta, aby sa pripravili na príchod Ježiša Krista. To bolo vo videní v 3:29 hod. v noci. „Došlo k zemetraseniu, Pán mi dal Mojžišovu palicu a požiadal ma, aby som varoval všetky národy Zeme, aby činili pokánie zo sexuálnych hriechov, klamania, čarodejníctva a kázania peňazí tak, aby bol obnovený Pánov oltár,“. Média po celom svete venovali Dr. Owuorovi značnú pozornosť, pretože predpovedal rôzne zemetrasenia a záplavy, ku ktorým potom došlo. V júni, októbri a novembri 2003 predpovedal ázijské tsunami, ku ktorému potom v decembri došlo, americký hurikán Katrinu a opakované zemetrasenia v Pákistane – k ktorým všetkým potom došlo.

Všetky jeho splnené  proroctvá(niektoré proroctvá ešte čakaju na zverejnenie) vyšli prevažne do 3 rokov  od jeho zverejnenia.Najneskor do 6 rokov.Casto krát ale aj ovela skor.

Len tak pre ukážku , zemetrasenia s touto charakteristikou ktoru zvykne predpovedať Dr Owuor  sa objavujú s periódou 200-2000 rokov. Owuorove predpovede sa však plnia najneskôr do 6 rokov. Často to však býva len niekoľko mesiacov.

Videnia

Stačí si ho vypočuť, a každý kto pozná bibliu a verí jej posolstvu ihneď rozpozná, že to nieje falošný prorok. Jeho pravosť potvrdzuje tiež mnoho naplnených proroctiev.Link sme radšej nebudem dávat ak by nahodou istý ludia mohli mat dáke namietky :) Kazdy si to predsa moze aj vygooglit :)


 

Zdieľaj článok na facebooku
2 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Darkpassenger

  26 ročný muž

  mne sa minule zjavil džin v poháriku a to som si len pomýlil fľašku s lampou a splnil mi všetky želania.. i keď nemal som tou rukou šúchať o tú fľašku tak náruživo bolo mi zle na druhý deň :) nech je požehnaný a aj jeho ratolesti
 2. 2
  James98

  30 ročný muž
  Bratislava

  Nechápem, že sa tu rojíte - skurvení fanatici. Neskutočná pičovina klasické Americké letničné evanjelikálne zbory - doplnené o fanatickú postavu "proroka". Je mi zle. Dr. Owuor je len bežný kkt, ako každý iný podobný "prorok". Keď už chceš veriť v nejakú formu kresťanstva, používaj aspoň trocha mozog.
 3. 3
  Karlotiskot

  33 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  máš tam preklep. Píše sa to Pro Cock, pretože je schopný so svojím kokotizmom ťahať od ľudí peniaze.
 4. 4
  Marcello1111

  29 ročný muž

  daj link, týchto tu si nevšímaj, im stačí to čo majú na zemi....