Skoro som prišla o život a z teba je zase poét

     Kto ma lepšie pozná, vie, že som romantická duša. Asi ako väčšina birdz dievčat, som prečítala kvantá románov a snívala o rozprávkovej láske o spriaznenej duši. No ani v jednom románe sa nepísalo o takej ťažkej romantike, ktorú zažijem.

     Pár dní dozadu so myslela, že už si žiaden román nikdy neprečítam a ani žiaden blog nenapíšem. Keď si predstavujete, že asi je pred vami vašich posledných pár minút života čo sa vám v hlave vynorí ? Mne sa vynáralo, že či toto práve mal byť môj osud, čo som mohla urobiť inak. A pocítila som súcit k sebe. V tej rýchlosti všetkých udalostí som si nadávala za svoje strachy a svoju nerozhodnosť, že všetko mi tak dlho trvá až je neskoro, ľutovala som všetky stratené príležitosti a tiež som rozmýšľala, či mám upratané a na sebe vhodné oblečenie .

       No nejak na mňa niekto zhora dával pozor a ja som ešte stále tu. A tak prehodnocujem, či ten kto vás skutočne miluje by vás niekedy vedome ohrozil. či je láska o pozornosti a nerozľučiteľnosti  alebo o niečom celkom inom. Hrdinky z románov síce umierajú pre lásku, ale neviem si predstaviť ako človek, ktorý by vás skutočne miloval vás chcel pripraviť o život. 

       Nemala by človeka práve láska chrániť vyživovať a poháňať  vpred ?  Chcieť pre vás len to najlepšie ? A keď už aj na vás druhí vidia , že nie ste šťastní a vo svojej koži , radia vám odísť niečo na tom bude. 

      Je mi jedno koľko kvetov a romantických a odprosovacích listov dostanem, je mi jedno, že poznáš všetky moje túžby a vieš zahrať hocikoho, len aby som zostala. Tieto sladké obdobia nebudú stačiť nato aby som si zničila život, a prišla o to najviac čo mám. A preto keď na ďalší deň prídeš vyobliekaný s kyticou, alebo darmi a sladkými listami , ktoré si určite nevymyslel, nečakaj, že to bude stačiť. Vrátil si ma späť do reality, vďaka tomu viem ako nemá láska vyzerať.

Zdieľaj článok na facebooku
30 odoberateľov
Topanocka

Infj,empatický snílek idealista, občas cynik, milujúci knihy, varenie,samotu, občas aj ľudí ,Nórsko, topánky víno a všetko pekné

Komenty k článku

 1. 1
  Antifunebracka

  30 ročný muž
  sefcovic birdzu

  Čo ťa chcel zabiť? :D :D
 2. 2
  Topanocka

  25 ročný muž
  Medzev

  @antifunebracka možno nastrašiť