Svadby narcistov ako podpriemerné divadlo

        Sedím na svadbe celkom vzadu po odmietnutí byť hlavným svedkom tejto maškarády. Vidím hrané aj nehrané slzy úsmevy, veľkoleposť celého toho divadla, a ďakujem osudu , že nie som tá čo je oblečená v bielom. Predstavenie sa začalo nevesta ešte s ružovými okuliarmi, ktoré jej vydržia veľmi krátko (moje tajné prianie aby mala toľko rozumu a včas sa zachránila) vstupuje s nádejami a očakávaniami.                 

     Všetci sú očarení  charizmou , šarmom a sebavedomým vystupovaním ženícha, a on si vychutnáva ich obdiv.Rovnako ako aj ďaľších 5 ženíchových kamarátok, čakajúcich kedy budú ony na rade a, ktoré mu potvrdzujú jeho dôležitosť. Ja ako bývalá kamarátka oboch to mám najťažšie . Z lojality  k jednému aj druhému nemôžem spraviť nič, a preto čakám kedy celé toto divadlo skončí a ja pretnem vzťahy s oboma .Nepotrebujem už drámu v živote. Vyhovorím sa, že sa necítim dobre a odídem skôr.

      A to takto pred mesiacmi som počúvala otázky typu, či keď sa rozvedie po svadbe (keď neveste padnú okuliare).vezmem si ho?ˇže som lepšia viac mu rozumiem bla bla.. Rýchlo som mu vysvetlila, že na takéto hry nie som stavaná a odmietam súperiť s hocikým. Nie som súťaživý typ ani hľadič ega. A tak verím, že má ďalšie ,,postavy" v zálohe pripravené počúvať , že sú lepšie a poskytnúť mu pozornosť keď jeho žena sa stane pre neho nudnou otravnou troskou a zosadí ju z pomyselného trónu.

     Lebo vzťahy s narcistami sú len o jednej veci, čo môžem od teba získať. Keď sa žení narcista, ktorý je chudobný vačšinou kvôli hmotným veciam. Keď sa žení taký čo peniaze nepotrebuje tak hľadá otrokyňu, ktorá mu vyhovie vo všetkom čo si zmyslí. A samozrejme nikdy netreba očakávať vernosť narcista bude mať v zálohe vždy ďalšie pre neho objekty. Lebo ľudia sú len veci, ktoré ho majú zabávať a starať sa o jeho potreby.

Zdieľaj článok na facebooku
30 odoberateľov
Topanocka

Infj,empatický snílek idealista, občas cynik, milujúci knihy, varenie,samotu, občas aj ľudí ,Nórsko, topánky víno a všetko pekné

Komenty k článku

 1. 1
  Soy_goodking

  hrá sa, že má 2 roky

  Ale oni sa ľúúúúbia!
 2. 2
  Topanocka

  25 ročný muž
  Medzev

  @soy_goodking tak urciteeee
 3. 3
  Lordnorton

  hrá sa, že má 2 roky
  Nová Dubnica

  Nedávno som počul o dôvode na sobáš s o 25 rokov starším chlapom: "Lebo teraz mám potrebu niečo také urobiť."
  Taká svadba a manželstvo, to je asi ako ožrať sa na chate, alebo skočiť padákom...
 4. 4
  Topanocka

  25 ročný muž
  Medzev

  @lordnorton nuz a tak to aj vyzera potom. Ale tieto hormonove sialenstva su este najmensie zlo. Horsie ked sa rozne narusene invidua beru tyrani a pod.
 5. 5
  Tomtoylc

  hrá sa, že má 0 rokov

  ,,Vyhovorím sa, že sa necítim dobre a odídem skôr,, ... ja sa divím a tak trochu obdivujem, že si tam vôbec šla, a v tomto pripade by mi bola ,,slušnosť,, ukradnuta ... slušnosť a taketk ,,divadlo,, nejde dokopy