Vôňa železa a voda sfarbená do červena

Dva roky. Dva roky som bola čistá a neubližovala som si. Teda teoreticky. Dva roky, za ktoré som bola na seba maximálne hrdá, pretože akokoľvek som na tom bola, lepšilo sa to.

A potom to na mňa dopadlo ako kameň. A ja som to dnes nezvládla. Vlastne celkovo v poslednej dobe to ide so mnou dole vodou. Ale nie tak, aby som si ubližovala. Malý smútok sa zvládnuť dá. 

Posledné dni a noci sú však preplakané. Pretvárka, úsmev na perách a mokrý vankúš. Neviem prečo. Nie som ten typ, čo by sa potreboval pochváliť, neznášam sa za to. Ale potrebujem to zo seba dostať. A všetci spia. A tak depkárčim sama doma a pijem víno, čo ostalo z víkendu. Nevadí, že ráno o tretej vstávam do práce. Aj tak ju neznášam. Neznášam tých ľudí tam.

Ale taktiež neznášam tú samotu. 

Zdieľaj článok na facebooku
1 odoberateľov
Trampolina

Ty si pre mňa zatiaľ len malý chlapec podobný státisícom iných malých chlapcov. A nepotrebujem ťa. A ani ty ma nepotrebuješ. Ja som pre teba iba líška podobná státisícom iných líšok. No ak si ma skrotíš, budeme jeden druhého potrebovať. Budeš pre mňa jediný na svete. Ja budem pre teba jediná na svete…

Komenty k článku

 1. 1
  Gothicpoethic

  26 ročná žena
  <b>Prostoreká</b>

  Tiež som mala podobné blbé stavy... a vyrástla som z toho.
 2. 2
  Majmarad

  35 ročný ujo

  Hlavne sa drž.
 3. 3
  Trampolina

  21 ročné dievča
  Kululu

  @gothicpoethic tiež som si myslela, že som z toho už vyrástla :D
  @majmarad vďaka, snažím sa :)