Ako som sa stal zloduchom. Sestra Sofia.


Pred viac ako rokom som počul rozhovor so Separom(To je ten rapper. Rapper? To je niečo ako spevák), kde spomínal, že stále vo filmoch fandil záporným hrdinom. Vtedy som si pomyslel aké to je zvláštne, dokonca kus zvrátené. Ale posledné mesiace si na sebe všímam, že aj ja som začal fandiť záporným hrdinom.

Naposledy dnes. Videl som v telkevízii časť filmu "Posadnutá študentom". Zaujala ma na ňom hlavne tá kamera. Teda konkrétne to, že sa pred tou kamerou odohrávala jebačka. Za malú chvíľu ma však film vtiahol do deja. Zistil som, že je o nejakej žene čo zabije mníšku a nastúpi namiesto nej na cirkevnú školu ako učiteľka - sestra Sofia. Začne tam jebávať s nejakým študentom. A zhodou okolností je to fajná kurva. Ou yes. 

Netrvá dlho a sestra Sofia špehuje študenta v aute a v spovednici, ale jej šéfka, stará chlpatá mníška po klimaktériu jej je už na stope.
"Nesmú ju dostať!", ustarostím sa.
Neskôr sestra Sofia študentovej kamarátke rozbije hlavu o kachličky v sprche. Scéna s kachličkami je síce vrcholne nepresvedčivá, no  aj tak sa snažím fandiť. Lebo podľa mňa...

Sestra Sofia je aspoň sama sebou. Je to mrcha a tak sa chová ako mrcha. Ale všetci ostatní vo filme sú vykreslení ako tí najlepší ľudia na svete. Študent je len obeť, lebo on nevie povedať sestre Sofii "nie, radšej knihu". Čírou náhodou ju opakovane jebáva do zadku, ale on za to nemôže. Ale sestra Sofia, to všetko je jej vina(aspoň podľa chlapíka čo písal scenár a režiséra). 

Tá s rozbitou hlavou o kachličky v jedej scéne príde do kabinetu a pozerá si správne odpovede testov na stole sestry Sofie. Samozrejme ju sestra Sofia pristihne a pokarhá návrhom na vylúčenie zo školy! No Kachličkovej rodičia sú bohatí a prispievajú škole, takže mladú piču zo školy nevyhodia. A ešte ju vykreslili ako anjelika, lebo ona v sktuočnosti nechcela pozerať na tie výsledky a v iných scénach bola veľmi chápavá a podporujúca. A kto bol zasa najväčšia mrcha? Sestra Alžbeta...Nie! Samozrejme je to Sestra Sofia bojujúca proti prehnitému,  skorumpovanému, byrokratickému aparátu školy.

V inej scéne sa sestra Sofia snaží prisadnúť si pri rodinnej večeri k tomu jej študentovi a jeho rodine, ktorých "náhodou" stretne v reštaurácii. No to ako hnusne sa k nej ten študent a jeho priblblá superceckatá sestra správajú, to ani nebudem opisovať. Furt len hľadajú chyby v jej príbehu, keď rozpráva o svojej minulosti ich rodičom. 

A keď superceckatá sestra zistila, že jej brat spáva so sestrou Sofiou, tak sa tvári akoby to bolo niečo nepochopiteľné. Čože? Môj nadržaný možno 23 ročný brat má na škole superjebavú učiteľku, ktorá chce jeho pelosíno vo svojej kokočíne a on jej ho poskytne? Prijal už niekto v živote takúto nevýhodnú ponuku? 

Nehovoriac o tom, že sestra Sofia tvrdo pracuje, zatiaľ čo malý smrad si povedal, že on si dá po škole rok pauzu. Mladého by do roboty nedostali ani keby bol fetoš a bola by to posledná možnosť ako si zarobiť na dávku.

Je to celé len maserácia hláv. Ale kašľať na to, poďme si radšej zarapovať....Budík mi zvoní už na ňho jebem. Celý deň nevyjdem z postele ven.  V tých istých veciach spávam aj srávam aj ščávam a vôbec mi nevadí že: nikto mi nevolá, nikemu nechýbam a keď predsa tak telefón nedvíham.

Zdieľaj článok na facebooku
5 odoberateľov
Turky

Turky, Turky, zaviaž si šnúrky...ja si nezaviažem, nikto mi to neprikáže.

Komenty k článku

 1. 1
  Motovidlo323

  30 ročný muž
  coronavirus birdzu

  Lol tomuto incelovi to nikto ani nečíta.
 2. 2
  Turky

  30 ročný muž
  Poprad

  @Motovidlo323 Ja viem, a je smutné, že mám čitateľov skôr pod tvojimi plešatými fotkami a statusmi:( Dúfam, že teba číta čo najviac ľudí, aby v praxi videli ako vyzerá niekto s poruchou osobnosti.
 3. 3
  Turky

  30 ročný muž
  Poprad

  @Motovidlo323 Kedy sa môžem tešiť na ďalšie fotky? (nerd) (nerd) (nerd)