Komenty k fotke

 1. 1
  Tomas55555

  25 ročný muž

  Tiež sa tomu čudujem že sa mu podarilo vyzbierať len okolo 210 tisíc hlasov, čo je asi len 4,5% zo všetkých oprávnených voličov, a navyse pri tom hlasovaní sa dalo zahlasovať z jednej IP adresy i viac krát, po každých 2 hodinách. Takže ktovie koľko ľudí zahlasovalo za seba viac krát.

  Na tej stránke sa dalo zahlasovať i proti referendu, takže je otázne, koľko ľudí ktorí boli sčítaní do celkového hlasovania zahlasovali proti referendu. Dajme tomu že tak spravil každý piaty človek a teda potom za referendum zahlasovalo len okolo 3,5% oprávnených volicov.

  Prečo také malé číslo ? Buď opoziční voliči nemajú internet, alebo o tom väčšina ani nevedela že sa takáto anketa chystá, alebo ?
 2. 2
  Sidious

  22 ročný chalan

  @tomas55555
  Nehlasovali, lebo nikoho nezaujíma bezvýznamná anketa ktorú si vymyslí nejaký poslanec.
 3. 3
  Tomas55555

  25 ročný muž

  @sidious
  Čiže chces mi povedat, že 97,5 oprávnených voličov súhlasí s Matovicovymi návrhmi ?
 4. 4
  Sidious

  22 ročný chalan

  @tomas55555
  Nie. Ako si si z môjho komentára domyslel takú blbosť?
 5. 5
  Tomas55555

  25 ročný muž

  @sidious A prečo potom nehlasovali ? Ved to hlasovanie pokial by sa tam zhromaždilo dostatok hlasov, spustil by sa zber podpisov a zvolanie referenda. Takže na jednej strane ludia nadávajú na Matovičove opatrenia, ale ked majú možnosť hlasovať proti týmto opatreniam, tak nezahlasuju ? Akú to ma logiku ?
 6. 6
  Sidious

  22 ročný chalan

  @tomas55555
  Keď chcú referendum tak nech zbierajú podpisy na referendum. Internetová anketa bezvýznamného opozičného poslanca naozaj nikoho nezaujíma.
 7. 7
  Tomas55555

  25 ročný muž

  @sidious
  Opozícia sa jasne vyjadrila, že pokial nedopadne pozitívne hlasovanie na internete, nezačne sa ani so zberom podpisov, takže ľudia dobre vedeli o tom, že ked chceli referendum, tak museli zahlasovať.
 8. 8
  Sidious

  22 ročný chalan

  @tomas55555
  A aký je dôvod pre tú anketu? Je to úplne zbytočný medzikrok, ktorý aj tak všetci spochybňujú.
 9. 9
  Tomas55555

  25 ročný muž

  @sidious

  Pelegrini robí prieskum či sa nájde dostatok ľudí za referendum. No ale ak je na uspesne referendum potrebných 50% oprávnených voličov, pričom len 3,5% zahlasovalo, tak je referendum zbytočne, inak povedané, keď je niekto tak lenivý zahlasovať v ankete, tak takýto človek nepríde ani na podpisy ani na referendum.
 10. 10
  Sidious

  22 ročný chalan

  @tomas55555
  Alebo je to len výhovorka, lebo vedia že referendum by neprešlo. Tak si vymysleli anketu, o ktorej vedeli že totálne zlyhá a tým zdôvodnia prečo nerobiť referendum.
  Tá anketa nie je nič oficiálne. Na to sa každý človek vyserie.
 11. 11
  Tomas55555

  25 ročný muž

  @sidious

  No neviem odkiaľ mohli vedieť pred týždňom že by referendum neprešlo, keď strašne veľa ľudí je proti opatreniam a Hlas SD sa dostal na prvé miesto v prieskumoch.

  A prečo by nejako chceli zdôvodniť aby NEROBILI referendum ? Veď opozícii ide hlavne o to dostať sa do vlády a vykonať referendum. Bolo by pritiahnuté za vlasy si myslieť že opozícia si naschvál hadze polená pod nohy aby sa nedostala do vlady a nevykonala referendum.
 12. 12
  Sidious

  22 ročný chalan

  @tomas55555
  Od vzniku Slovenska bolo 8 referend. Platné bolo práve jedno. Nepredpokladám, že by práve toto bolo platné.