hnusní populisti a dôkaz že kokotleby varia so smerákmi... ale tí ktorí by mali to aj tak nepochopia :(
Wera55555

Komenty k fotke

 1. 1
  James98

  32 ročný muž
  Bratislava

  Toto je maximálne otrepané a rovnako ide o politologický nezmysel. Odvšadiaľ sa vynára akýsi podivný "zákon", že keď niekto hlasuje s niekým, tak rovno musia mať nejakú dohodu alebo spojenectvo. Smer dá do pléna návrh a Kotleby zahlasujú - takže koketujú s fašizmom! Bohužiaľ, je to totálny nezmysel, v liberálnej demokracii môže každý zahlasovať a podporiť čo chce. To je jedna vec. Druhá je tá, že jednotliví poslanci, ale aj stranícke parlamentné kluby proste medzi sebou nájdu zhodu - tak ako sa Sulík a Matovič v obrovskom množstve vecí zhodnú, tak sa zhodne aj Fico s Kotlebom atď. Predpokladám, že dokonca aj istá časť PS/Spolu (ak by teraz boli v parlamente) by sa v otázke 13 dôchodku zhodla so Smerom aj Kotlebami. Myslím tých úprimných ľavičiarov, v ktorých je v PS síce málo, ale sú tam.
 2. 2
  James98

  32 ročný muž
  Bratislava

  Teda chcel som napísať Sulík s Matovičom a Kotlebom... Nehovoriac o tom, že Matovič si loví voličov Kotlebu ako besný teraz a je to ok.
 3. 3
  Wera55555

  26 ročná žena
  Dánsko

  @james98 je jedno na čom sa zhodne kto s kým.. ale mali na to 4 roky a odrazu to idú narýchlo pred voľbami schvaľovať.. je mi na grc z toho a hlavne sa modlím aby im na to ľudia neskočili
 4. 4
  James98

  32 ročný muž
  Bratislava

  Ano, z tohto hladiska maximálne súhlasím. Je to predvolebný ťah. Reagoval som len na tú jednu vec...
 5. 5
  Nationalgeographic

  25 ročný muž
  Poprad

  Kotleba bude chciet urcite ist so smerom pretoze nikdy nikde nepovedal ze nie. Ale Smer aj sns ho nechcu a povedali ze s nim nikdy nepôjdu ( okrem Fica) Takze bude to zaujimave.
 6. 6
  Nationalgeographic

  25 ročný muž
  Poprad

  https://videoarchiv.markiza.sk/video/na-telo/epizoda/27010-na-telo

  https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14036